Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    79
Kızlar hangi yiyecekten tiksindiniz?

Ben çay ve ekmek ağzıma süremiyorum. 🤭
Tiksinmek asla yok aksine her şeyden yiyesim geliyor midem de bulanmıyor ilk başından beri hiç tiksinme falan olmadı böyle de devam ederim gibime geliyor kızımda aman Allahım dereotu Bi tiksinme gelmişti hatırladıkça kötü oluyorum

Bnde yeni geldim hastaneden ikili test için gitmiştim ilçede yapamıyoruz merkeze gitmen gerek dediler salı günü bidaha gidecem 13+3 görünüyor dedi doktor sata göre 12+4

Eklentiler

• 17116324979243199592206079995745.jpg
    17116324979243199592206079995745.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 55
Ya kıyamam ellerini yüzüne mi koydu :) Kaç haftalıkken yaptırdınız? Ben de Çam Sakura da yaptırmayı düşünüyorum bakalıım normalde özel hastane de kontrollerim devam ediyor ama 2li yi devlet de yaptırsam bir şey olmaz diye düşündüm.
Bende özele gidiyorum normalde tamamlayıcı da geçmiyormuş ikili, infertiliteden beri üniversite takipli olduğum için orayada gidiyorum, 12 hafta oldu diye gittim o gün de yapılmadı alete göre 11+2 çıktı, 4 gün sonra tekrar gittim yine elleri yüzündeydi , 11+4 ile uyumlu çıktı bu seferde, takipli doktoruma göre 13 hafta olduk bugün her yerde farklı çıkıyor o yüzden bende şaşırdım artık 😅

Bende özele gidiyorum normalde tamamlayıcı da geçmiyormuş ikili, infertiliteden beri üniversite takipli olduğum için orayada gidiyorum, 12 hafta oldu diye gittim o gün de yapılmadı alete göre 11+2 çıktı, 4 gün sonra tekrar gittim yine elleri yüzündeydi , 11+4 ile uyumlu çıktı bu seferde, takipli doktoruma göre 13 hafta olduk bugün her yerde farklı çıkıyor o yüzden bende şaşırdım artık 😅
Benimde var tamamlayıcım hiç bir işe yaramıyor ya :KK70: 2 li için 1 hafta sonra falan gideyim bari çünkü benimde 12 oluyor yarın. Bakalım bana neler diyecekler :)

Akşam sen yazdıktan sonra baktım 120 leri görenler olmuş benim de 90 nabız ölçmeyi iyi aklıma getirdin canım sağolasın o bile rahatlattı... 😊
Benim normalim 105, en son ultrasona girerken 129 çıkmıştı 🙈 Benim önceden de çarpıntım vardı, hamilelikte biraz daha arttı ona takılmıyorum da nefes darlığı beni de çok zorluyor. Aldığım hava yetmiyor gibi hissediyorum daralıyorum özellikle geceleri 😅

Benim normalim 105, en son ultrasona girerken 129 çıkmıştı 🙈 Benim önceden de çarpıntım vardı, hamilelikte biraz daha arttı ona takılmıyorum da nefes darlığı beni de çok zorluyor. Aldığım hava yetmiyor gibi hissediyorum daralıyorum özellikle geceleri 😅
doktora en son gittigimde nebulizator al zaten cocuk icin gerekecek dedi bana nefes darligi ve burun tikanikligim icin

X