Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    80
Sizin adınıza çok çok sevindim. ❣️ Ben de kalabalık aileleri çok severim sadece mental olarak yetemem korkusu oluyor bir de yaştan dolayı bir geç kalmışlık hissi... 2. Yi düşünürsem de en fazla 2 yıl ara vermeyi düşünüyorum. Hayırlısı ne ise o olsun 🙏🏼🥰🥰
Benim tek avantajım sanırım mükemmel eşi çok küçük yaşta bulmam lise de tanıştık liseden sonra hemen evlendik üniversiteyi beraber okuduk ve hemen bı oğlum oldu daha 19 yaşındayken onunla beraber gittik sınavlara 4 yıllık üniversite yi 6 yılda bitirdim ama iki de çocuk büyüttüm evime baktım çalıştım çok şükür yetemedigim günler çok oldu ama eşim sağolsun hiç üzmedi beni yıllar geldi geçti evimiz oldu arabamız oldu neler neler gördük geçirdik daha yaşım 33 ama 15.yila girdik evliliğimiz de 🧿🧿❤️❤️

Kizlar merhaba kuzularimi gordum cok sukur hersey yolunda ense kalinliklari cok iyi herseyleri olusmus yurt disindayim cinsiyet soylemedi daha ama ben resim atayim siz tahminde bulunun bana🤗 T1 birinci bebek T2 ikinci🥰
Maşallah subhanAllah 🥰❤️ Allah nazarlardan korusun sizleri 🌸 çook mutlu oldum görünce 🥹 Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin çok tatlılar 🥰❤️❤️❤️

Ay resmen kurbana girer gibi krem hissesine giricem bu ne fiyatlar yaa 😂😂
Ay beni güldürdün Allahta seni güldürsün 🤭🙈😃 bu gidişle sanırım öyle fiyatlar hava da uçuyor bende yurt dışında teyzem var 1 ay sonra gelecek ona söylemeyi düşünüyorum ondan sorayım acaba hangisi dedim ilk gebelik olunca bilgisizim artık burdan öğrencem yavaş yavas

Arkadaşlar merhaba,çok acil bsey sormam lazım ben bugün bazı tahliller yaptırdım Anti rubella igg diye bir değerim çok yüksek çıkmış pozitif yazıyor ne olduğunu bilen var mı ? İnternette Baktım hiç iyi şeyler yazmıyor hamilelerde bebek için hayati tehlike oluşturur fln diyor lütfen bilgisi olan biri yazabilir mi ?
Haftaya Perşembe de doktor kontrolüm vardi ikili test için
Genelde bağışıklığınız olduğu anlamına geliyor yani anti olduğu için daha önce gecirmissiniz demek ama yine de Dr unuza sorun 💛

Bende özele gidiyorum normalde tamamlayıcı da geçmiyormuş ikili, infertiliteden beri üniversite takipli olduğum için orayada gidiyorum, 12 hafta oldu diye gittim o gün de yapılmadı alete göre 11+2 çıktı, 4 gün sonra tekrar gittim yine elleri yüzündeydi , 11+4 ile uyumlu çıktı bu seferde, takipli doktoruma göre 13 hafta olduk bugün her yerde farklı çıkıyor o yüzden bende şaşırdım artık 😅
Benim üniversiteye göre 13+1
Devlette ultrasona göre 12+4
Devletteki doktorun odasındaki ultrasona göre 12+6 😃😃 ama en güzel cihaz üniversitede ve vajinal bakıldığında da aynı çıkmıştı bende düşünüyorum ben simdi kaç haftalık kaç günlüğüm 😃😃

Ay burada ilk kız diyen siz oldunuz 😍 Bakalım ne çıkacak 💃💃 İki yakın arkadaşım benim üzerimden iddaya girdiler kız erkek diye, ona göre birbirine hediye alacaklar 🙈🙈 İdda konusu da olduk 😅
Yok valla içimden geçti bakıpta anladığımdan değil 😄 sağlıklı olsunlar da kız da erkek de öenmli değil. Ama içinizden ne geçiyorsa o olsun isterim tabii 💜🫶

Benim tek avantajım sanırım mükemmel eşi çok küçük yaşta bulmam lise de tanıştık liseden sonra hemen evlendik üniversiteyi beraber okuduk ve hemen bı oğlum oldu daha 19 yaşındayken onunla beraber gittik sınavlara 4 yıllık üniversite yi 6 yılda bitirdim ama iki de çocuk büyüttüm evime baktım çalıştım çok şükür yetemedigim günler çok oldu ama eşim sağolsun hiç üzmedi beni yıllar geldi geçti evimiz oldu arabamız oldu neler neler gördük geçirdik daha yaşım 33 ama 15.yila girdik evliliğimiz de 🧿🧿❤️❤️
Ne kadar güzel bir hikayeniz var çok şanslısınız ve çok güçlü bir kadınsınız 🥰🥰 Biz de 7 yıldır evliyiz, babamı küçük yaşta kaybettim. Eşim sağolsun hem babam, hem abim, hem kocam her şeyim oldu yıllardır. Birlikte tırnağımızla kazıya kazıya güzel yerlere geldik, artık anne baba olmamızın vakti geldi sanırım dedik girdik bu işlere ☺️❣️ Herkes gönlünün ekmeğini yiyiyor gerçekten, hakkımızda en hayırlısı olsun 🙏🏼🌸

Benim tospiğime bi bakar mısınız kordonu bileğine mi dolamış o ne 😍😍😅 Cuma günüydü randevum yine cinsiyet tahmini alabilirim sizlerden 🥰🥰 Totosu çok tatlı değil mi ayy ısırıcam nazar değmesin 🧿🥰❣️ Sizlerden de fotolar bekliyorum güzel anneler. Birbirimize nazarımız olmaz bence 🫠🌸
Ay maşallah gerçekten çok tatlı kız ne güzel yarın mı randevun cinsiyet söylerse haber ver ben bundan anlamadım aşırı güzel maşallah

Yok valla içimden geçti bakıpta anladığımdan değil 😄 sağlıklı olsunlar da kız da erkek de öenmli değil. Ama içinizden ne geçiyorsa o olsun isterim tabii 💜🫶
Bana da artık farketmiyor başta kız çok istiyordum ama türlü türlü sağlık sıkıntıları yaşayınca dedim her şeyin başı sağlık ve gerçekten hayırlısı ne ise o olsun 🥰🫶🏻

yaaa gecmiyo mu suan cok üzüldüm bende de tamamlayıcı var ve herseyi kapsıyo sanarak devam ediyodum üzüldüm peki sordunuz mu 2li ne kadar mıs
Ben yeni yaptırdım Medikar hastanesi normal muayene ücreti dışında ikili için kan almaya gibi para ödedim 345 mi neydi benim sendikam var ondan %5 indirim yaptıysa böyle yani öyle pahalı bişi değildi

Bana da artık farketmiyor başta kız çok istiyordum ama türlü türlü sağlık sıkıntıları yaşayınca dedim her şeyin başı sağlık ve gerçekten hayırlısı ne ise o olsun 🥰🫶🏻
Bana da herkes erkek dio Bi tek görümcem kız dio kız olursa hediye al bana dio 😄canım görümcem 😂yarın ikili test var bakalım söyler mi cinsiyeti bilmiyorum 🤭

Merhaba kızlar ben çıktım doktordan. Önceki gebeliğimde bebeğin kalbi durmuştu 7+3'te. Bunda da 6+1de duymuştuk kalbini aradan 3 hafta geçmişti. Doktor karından baktı göremedi kalp atışını. Ben yıkıldım o an. Alttan bakalım hazırlan dedi. Tabi ben mahvoldum daha önce de bildiğim için süreci. Alttan bakınca duyuldu kalbi 😍😍 ömrümden 5 10 yıl gitti resmen nasıl ağladım nasıl. Doktor sarıldı mutlu ol bebek iyi dedi. İletişimi güzel bir doktor sağ olsun. Ölçümde 9+2 çıktı. 3 hafta sonra gel, eğer iyi hissetmezsen daha erken de gelebilirsin dedi. Doktordan çıktım ya sanki üstümden TIR geçmiş gibi nasıl yorgunluk var anlatamam. Allah kimseyi korktuğunda uğratmasın inşallah
Ah canim benim bende basta korkttum yazdiklarindan cok sevindim insallah cinsiyetini ogrenirsin yakin zamanda saglikli olsun insallah

X