Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    82
Bende çok fazla ultrasona girmeyi doğru bulmuyorum aslında, gerekte yok zaten. Ama 3 hakta cok az sanki ☺️ Ben ilk gittiğimde ebe bebeği göremedi, haftaya tekrar gel dedi. Böylece en başında iki hakkımı kullanmış oldum. Haftaya perşembe kontrole çağırdı, eşim diyorki illaki ultrasonda bakar, yoksa neden çağırsın. Gittiğimde soracağım nasıl ilerleyeceğiz diye. Senin ikiz olduğu için ekstra kontroller olur tabi. Umarım bu kez daha rahat bir hamilelik geçirirsin.
İnsallah hepimiz rahat ve guzel surecler gecirelim burda normali 12. Hafta down sendroma bakiyolar 20. Hafta detayli ultrasyon 32. Hafta dogum pozisyonu dogum sekli hersey yolundaysa ama 4 haftada bir ebeyle gorusuluyor kan degerlerine bakiliyor belli bir haftadan sonra kucuk bir makinayla kalp atisini dinliyolar ordada oyledir diye dusunuyorum.

Salam sucuk kokoreç mi? Çok farklı bir doktormuş. Ayrıca ton balığını da yüksek civa içerdiği için önermiyorlar diye biliyorum. Küçük balıklar yemek gerekiyor.
Evet her gittigimde soruyorum her defasinda da pismi oldugu surece yiyebilirsin diyor aile hekimim de aynı sekilde. Ton baligi tavsiye ediyor ikisi de ayrica ceviz ve avokado. Kolayi icme canin asitli isterse gazoz ic dedi

Yaklaşık 2 yıl önceki halleri böyleydi 😂 araları 3.5 yaş..çok güzel oyun oynuyolar beraber..küçük o kadar abici ki çok düşkün çok seviyor.. zorluğuna gelirsek çok zor çocuk büyütmek maddi manevi.. şimdi küçük 3 yaş olucak büyük oğlumda 6.5 🙈
Eki Görüntüle 3408417
Benimde oğlumda şu an 3 yaşında,tam doğduğunda 3,5 olacaklar. ☺️ Resmî görünce duygulandım ☺️

4FC3D1DB-5F76-4E51-900D-7D852EE9F1D1.jpeg

Kızlar bu değerler nasıl kontrole gidenler nasıl çıktı değerleriniz? Randevu uzun olunca çok merak ettim.

Eklentiler

• 955D7C20-B96C-42EA-B518-B526CFB23BD0.jpeg
    955D7C20-B96C-42EA-B518-B526CFB23BD0.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 69
Ya nasıl doktormus öyle 😀 salam sucuk yani işlenmiş et öneriyor tamam kulağa hoş geliyor ama bence sağlıklı değil ya
Pişmis oldugu muddetce yiyebilirsin dedi bana ton baligi da ye dedi asitli icecek canin isterse kola yerine gazoz ic gunde 2 maden suyunu gecme dedi

X