Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    86
senin taraman ne zamann sanrım daha yeni 12 haftalık oldukk senden de güel haberleri alırız inş sendenn,herkestenn
Benim taramam bitti, cinsiyetini bekliyorum teyzesi. Sonuçların da eli kulağındadır (sağlık sonuçları fetal dna test yaptırmadım ben) Rabbim inşallah kazasız belasız sag salim dogurmamizi nasip etsin. Buradan birbirimize tebrik mesajları atarız artık 🌸💕

Tam olarak öyle oldu😂 valla inanamıyorum hala. Bir erkek kesin olur diyordum erkek senesinde🤍 girl power diyelim♥️♥️♥️
Ben de öyle hissetmiştim ikizlerde biri erkek biri kız ama ikisi kız oldu sevinçten havalara uçtum 😀 ikiz annesi olarak diyebilirim ki aynı cinsiyet işini çok kolaylaştıracak ve ikisi kız olması daha da kolay olacak . Sağlıkla gelsinler gerçekten çok özel ve güzel ikiz anneliği 💜💜

Kızlar merhaba, bugün 12 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Görünüşe göre Ekim ayı annesi olacağım ❤️ şu an 6 aylık bir bebeğim var, hepimize güzel bir hamilelik ve doğum diliyorum 🥰
Yaaa 12. Haftaya kadar belli olmadı mı? Muhtemelen emzirme dolayısı ile adet görmedin. Çok sürpriz olmuştur 😍 sağlıkla gelsin

Yaaa 12. Haftaya kadar belli olmadı mı? Muhtemelen emzirme dolayısı ile adet görmedin. Çok sürpriz olmuştur 😍 sağlıkla gelsin
Evet canım hiç hissetmedim 😊 6 ay oldu doğum yapalı o yüzden doktora gittim bi baktık baya gelişmiş bir sıpa yatıyor orda 🤣 ilk hamileliğimde hiç belirtim yoktu bu da öyle oldu. İkiz gibi büyüyecekler artık, bende hala çok şaşkınım

Ben de öyle hissetmiştim ikizlerde biri erkek biri kız ama ikisi kız oldu sevinçten havalara uçtum 😀 ikiz annesi olarak diyebilirim ki aynı cinsiyet işini çok kolaylaştıracak ve ikisi kız olması daha da kolay olacak . Sağlıkla gelsinler gerçekten çok özel ve güzel ikiz anneliği 💜💜
Çok sevindim🥹🥹🥹 bugün şu ultrason randevusundan da sağ salim çıkalım da ölcem heyecandan. En son 9. Hafta gördüm şu an 13+2 olmalıyız🥹🥹🥹🥹

Doktordan çıktık, burun kemiği normal, ense kalınlığı da 0.90 çıktı. Kan sonuçları 3 güne kadar çıkar dedi doktorumuz. Bebek 13 haftadan gidiyor herşey yolunda dedi. Cinsiyeti 3 hafta sonra söylerim dedi doktorumuz. Yalnız benim başım çok sık aralıklar ile ağrıyor, bugünde öyle malesef. Hiç enerjim yok

Merhabalar herkese. Bugün devlet hastanesinde 2li test yaptırdım. dediğinz gibi 2 dk sürdü :) radyoloji uzmanı yaptı . ölçümler normal dedi.kan da verdim bakalm e nabıza düşmüyormuş sonuçlar 10 gün sonra doktorunuza kontrole gelin dedi. birde yapı ve duruş olarak erkek bebek gibi dedi :)

Benim taramam bitti, cinsiyetini bekliyorum teyzesi. Sonuçların da eli kulağındadır (sağlık sonuçları fetal dna test yaptırmadım ben) Rabbim inşallah kazasız belasız sag salim dogurmamizi nasip etsin. Buradan birbirimize tebrik mesajları atarız artık 🌸💕
ay ben kiminle konussam ikili tarama sonucunda ögrenirsin cinsiyeti dedi sende ögrenirsin inşş :)

ay çok teşekkürler yarın başka doktorla randevum var oda alttan bakmassa ona derim artık bakın diye hayırlısı çok teşekkürler

X