Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    37
Kızlar böyle cinsiyet partisi yada ona benzer birşey yaptıracak var mı. Açıkçası eşime çok saçma geliyor bunlar ( galiba çoğu erkek böyle) yani banada pek mantıklı geliyor diyemem. Yaptırasım yok ama sonra böyle içimde kalır mı ay yaptırsa mıydım başkalarını görünce iç geçirir miyim keşke der miyim bilmiyorum kafam karışık. Cuma cinsiyet belli olacak karar vermem lazım doktora söyle yada söyleme demem lazım . Ama ben hala acaba mı diyorum . Siz napıcaksınız
Ben eşimle başbaşa pasta kesmek istiyorum tam parti gibi değil. Hep izliyorum çok hoşuma gidiyor kadehle pastayı bölmeleri, onu yapmak nasip olur inşallah. Arkadaşlarımız çok parti istiyor ama onlar organize ederlerse ben katılımcı olurum yoksa uğraşamam 🐣

Benim vardı,
Mantar enfeksiyonu çıktı,
Doktorun verdigi fitil ve kremle şimdi birşey kalmadı şükür 🤲🏼
Merhaba, benim doktorum da fitil ve krem verdi. Fitilin prospektüsünde hamileliğin ilk 3 ayında kullanılmamalı yazdığı için tereddüt ettim. Şikayetlerim çok yoğun değil o yüzden cuma kontrolde soracağım. Size hangi ilaçları vermişti hatırlıyor musunuz?

Herkese selam, yaklaşık 1 aydır bu konuyu sıkı takipteyim ama daha önce çok fazla kaybım olduğu için hemen yazmak istememiştim.

Ben de cuma günü fetal dna yaptırdım. Tam sınır haftasında yaptırdık, hatta erken sayılabilir ama sonuç temiz gelirse serklaj ameliyatı olacağım için doktorun da önerisiyle acele ettik. Umarım hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız 🙏🧿

Anladım cnm daha net ve olasılığı yüksek olan varken diğerleriyle uğraşmamak İçin de aslında sizin bu yöntem o zaman mantıklı tabiki yaptırmak.Mesela ben zaten bu dediğin ölçüm ve pakete dahil testleri yaptıracağımdan gidişata göre düşünürüm dedim ama bildiğimden değil aklıma ilk o geldi.Aynı şeyi söylüyorlarsa diye.Umarım güzel sonuçlar olur hepimiz için
Senin ki mantıklı gidişata göre karar vermek lazım. Zaten paketin varsa ekstra ödemeye gerek yok malum zaten çok masrafımız olacak

Herkese selam, yaklaşık 1 aydır bu konuyu sıkı takipteyim ama daha önce çok fazla kaybım olduğu için hemen yazmak istememiştim.

Ben de cuma günü fetal dna yaptırdım. Tam sınır haftasında yaptırdık, hatta erken sayılabilir ama sonuç temiz gelirse serklaj ameliyatı olacağım için doktorun da önerisiyle acele ettik. Umarım hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız 🙏🧿
İnşallah güzel gelir sonuçların . Bu serklaj rahim ağzını dikiyorlar oydu galiba. İnşallah oda güzel geçer 🙏

İnşallah güzel gelir sonuçların . Bu serklaj rahim ağzını dikiyorlar oydu galiba. İnşallah oda güzel geçer 🙏
Çok teşekkürler 🙏 evet o, rahim ağzı yetmezliği / serviks kısalığı mevcut. İlk ölçümde 40mm idi fakat bayram tatilinde sürekli yatmama rağmen 25mm’e düşmüş ne yazık ki. Yapısal, rahim büyüdükçe aşağı iniyor.

Daha önce 5 kaybım var. 4’ü erken dönemdi ama kızımı 20 haftalıkken bu rahatsızlık nedeniyle erken doğum ile kaybettik. Şimdi her hafta doktor kontrolündeyim. Kanama parça düşürme vs oldu ama toparladık gibi, yine maşallah diyeyim 😊🧿

Ne kadar ödediniz acaba ?
Benim eşim aynı hastanede hekim olduğu için çok uyguna geldi. Hatta sanirim ödemeyi daha yapmadik🫣. Bildigim kadariyla 7500 e falan gelecek. Kurum disi hastalara ne kadara yaparlar bilmiyorum piyadaki firmalardan pahali diye duymustuk

Rabbim hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin.Bana Kasım annesi olmak nasip değilmiş 😞Bebeğimin kalp sesini hiç duyamadim.Doktor kontrolunde düşük yapıyorum.Eger dusmesse yarın sabah kurtaj olacagim.Bana dua edermisiniz🙏
Allah yardımcın olsun canım inşallah en hayırlı ve güzel zamanda sağlıklı bi hamilelikle alırsın bebeğini kucağına, Allah kolaylıklar versin sana bu süreçte 🤲🤲🤲

Herkese merhaba☺️ 13. Haftamı bitirdim, doktorumuz bu hafta pregofem multivitamin başladı. Kullananlarınız var mı? Yorumlarınızı merak ediyorum 🙈 12. Haftada cinsiyetimizi de erkek gibi gördü doktor ama bu hafta kendini pek sakladı göremedik hala muamma içindeyiz 😀😀😀 erkek olup cinsiyet değişen var mı kız hevesliyoruz çokkkk

Merhaba arkadaşlar 💗 Mide bulantıları ile cebelleşmekten çok uzak kaldım buralara. Güzel haberlerinizi gördüm. Cinsiyet tahminleri başlamış 😍 İnşallah sağlıkla gelsinler ♥️♥️ Ben 11+3'üm bugün. Haftaya doktor kontrolüm var. Cinsiyet tahmini yaparız dedi doktorum. Erkek hissedip kız isteyenlerdenim 🎉 Hayırlısı bakalım. Fetal Dna da önerdi bize. Ben Nipt Plus firmasına yaptıracağım sanırım. Siz yaptıracak mısınız ? Nipt plus tecrübesi olan var mıdır ?
Ben niptplusa yaptırdım canım 10 günde sonuç geldi

X