Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    121
Kizlar merhaba bugun serviks boyu icin randevum vardi suan cok sukur 38mm mis doktor simdi
Ameliyati gerek gormedi umarim surecimizi bu sekilde tamamlariz benim gibi olan bir arkadas vardi adini hatirlayamadim o gorur belki bilgilendireyim dedim
Kuzum benim de ilk bebeğim de açılmam sancılarım olmuştu ama dikiş için baya geçmişti zaman bana pesser takılmıştı doğum da gayet zamanında oldu bu gebelik te dikiş atılacak demişlerdir önce ama ölçüm felan yapıldı 40 mm çıkınca normal şu an dikişe gerek yok dediler ama her gidişim de ölçüm yapılacak mutlaka hatırlat dedi takip eden doktorum inşallah sorunsuz geçer bu gebeliklerimiz bakalım 😇

Ay ben nabız atışı gibi hissediyorum karnımda birkaç haftadır ama bebek hareketi değildir diye düşünmüştüm bugün 15 haftalık olduk böyle nabız atışı arka arkaya 5 6 kere hissediyorum sonra kesiliyor acaba o bebek hareketi miydi
Evet odur ben de 15’te hissetmiştim ama emin olamamıştım doktoruma sormuştum evet bebek demişti 😊

Kuzum benim de ilk bebeğim de açılmam sancılarım olmuştu ama dikiş için baya geçmişti zaman bana pesser takılmıştı doğum da gayet zamanında oldu bu gebelik te dikiş atılacak demişlerdir önce ama ölçüm felan yapıldı 40 mm çıkınca normal şu an dikişe gerek yok dediler ama her gidişim de ölçüm yapılacak mutlaka hatırlat dedi takip eden doktorum inşallah sorunsuz geçer bu gebeliklerimiz bakalım 😇
İnsallah benimde suan iyi hatta doktor istiyorsan yapalim serklaj dedi dedim tavsiye edermisin hayir ben etmiyorum suan hersey yolunda dedi bende riske girip bu uzunlukta olmak istemedim Allahim pisman etmesin. Aynen benimde kontrollerim var soyle 30. Haftaya kadar 30 mmin altina dusmezsek muhtesem olacak

İnsallah benimde suan iyi hatta doktor istiyorsan yapalim serklaj dedi dedim tavsiye edermisin hayir ben etmiyorum suan hersey yolunda dedi bende riske girip bu uzunlukta olmak istemedim Allahim pisman etmesin. Aynen benimde kontrollerim var soyle 30. Haftaya kadar 30 mmin altina dusmezsek muhtesem olacak
İnşallah kuzum 🥰

Kızlar bebek hareketlerini hissedenler hep aynı yerde mi hissediyorsunuz , bende hissediyorum ama hep aynı bölgede gibi bide hafif aşağıda öyle göbeğime falan yakın değil 🥹 🤷🏻‍♀️

Kızlar bebek hareketlerini hissedenler hep aynı yerde mi hissediyorsunuz , bende hissediyorum ama hep aynı bölgede gibi bide hafif aşağıda öyle göbeğime falan yakın değil 🥹 🤷🏻‍♀️
Rahim 5. Ayda yaklaşık 20. Haftaya doğru galiba göbek hizasına falan geliyor, bir görselde görmüştüm. Ben 4. aydayım. Şu an kasık bölgesinde. Benim de biraz daha küçükken kasık bölgemde kabartı şeklindeydi, belli oluyordu. Şimdi biraz daha yukarıya çıktı. Yani hareket ediyorsa o bölgede hareket ediyordur.

Geçmiş olsun canım enfeksiyon felan mi var acaba acilde de hicbirsey yapmiyorlar ki hamilesin diye 😔 ama ağrı kesici serum felan takiyorlar yarın kadın doğum doktoruna ulaş mutlaka sabaha inş birseyin kalmaz
Her yanım ağrıyor bütün gece ateslendim iltihap yüksek kanda lökosit de yükselmiş idrarda yanma yapıyor bide nezle bütün vücudum ağrıyor sıtma olmaktan kasıklarım ağrıyor agumentin verdiler hala iyilesemedim

X