Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    133
31 mayısa detaylı ultrason için randevu aldım ben de 2000tl. 15+5 bugün kontrol vardı kız gibi tahmin ediyorum ama net göremedim dedi bakalım hayırlısı detaylı ultrasona kaldı cinsiyet öğrenmemiz 😊

31 mayısa detaylı ultrason için randevu aldım ben de 2000tl. 15+5 bugün kontrol vardı kız gibi tahmin ediyorum ama net göremedim dedi bakalım hayırlısı detaylı ultrasona kaldı cinsiyet öğrenmemiz 😊
Fiyat uygun geldi bana radyolog mu yapacak perinatolog mu? Hangi hastane ? Keşke böyle uygun fiyatlara herkes ulasabilse

Evet ben de öyle biliyorum. Organlar daha gelişmiş olduğu için iyi oluyor. Ben de 21+3 e aldım. Sonrası bayrama denk geliyor çünkü🫠
Aynen bizim de 20 21 falan bayrama denk geliyo şehir dışında olabiliriz, doktor da 1 gün oluyomuş bu hastanede o yüzden günümüz kısıtlı bakalım hayırlısı artık

kızlar bir süredir yenidoğan alışverişi için videolar izliyorum. en gerekli şeyleri not alarak indirim gördükçe almayı planlıyorum. malum çok fazla ihtiyaç var, o nedenle kalite kadar fiyat da önemli benim için. Civil'de çok uygun fiyatlı ağız mendili ve müslin örtüler buldum. kaliteleri hakkında hiç fikrim yok, daha yeni sipariş verdim ama el altında boolca bulunması gereken ürünler olduğu kesin. Minidamla Bebek 10'lu Ağız Mendili Pembe ve Civil Baby Kız Bebek Müslin Örtü 80x80 Cm Narçiçeği diye yazarsanız çıkar, isterseniz bakın siz de. elime ulaşınca kalitesi hakkında da yazarım, yorumları iyi.
ürünler elime ulaştı bile :KK70: ben kalite olarak da gayet beğendim. 80*80 olan müslin kumaşı biraz sert gibi, bebebği bir yere koyarken sermelik kullanılır. boyut bence yeterli. ağız mendilleri de çok yumuşak olmasa da kullanılır, güzel ürünler. haberiniz olsun :)

Kizlar bugün doktora gittim çok şükür kızım iyi 🤲🩷 fakat benim ağrım olduğu için idrar tahlili verdim idrarımda kan çıktı doktor idrar yolu enfeksiyonunda bu kadar çok kan olcagini sanmiyorum dedi çünkü eritrosit ve lökosit yüksek, kum yada taş düşürüyor olabilirsin dedi ama benim 2 ay öncede aynı sekilde o değerlerim yuksek çıkmıştı ama ilaç kullanmamistim, kum olayı en fazla 1 haftada düşer benim niye yüksek kum olsa taş olsa o değer düşerdi, internette kötü seyler yaziyor sinirlerim çok bozuldu ya 😓😓😓 bakım atıyım değerleri anlayan yada aynı olan varsa
Ne yaziyor canim kim arastiriyor senin olayini hangi bolumm doktoru

X