Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 91 50,0%
  • erkek

OY: 84 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    182
Hamileliğinizi mahvetmek istemiyorum ama takip edip bana mesajlarınızı görünce de anlatmak istiyorum. Teyzeleriiiii benim minik Çağlam iyiymiş artık kilo artışı takibine geçeceğiz kalbi beyni şu an sorunsuz dedi doktorumuz. Sütümü de 3 saatte 4cc ye çıkarmışlar karnı şişmiyormuş. 10 gündür ilk defa yüzüm güldü hepinize duaları için teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun hepiniz sağlıkla doğumlarınızı yapın 🥹🥹🤍
B bessste ohhh harika haber bu :anne:
Çok çok çok sevindim, bundan sonra ayağınıza taş, gözünüze yaş değmeden mutlulukla ve sağlıkla geçip gitsin yıllarınız :KK200:

Kızlar günaydın
Belimin tam ortası ağrıyor ya özellikle bir anda ayaklarımın üstüne bastığımda neden olurki bu ya dün biraz ayakta kaldım ondan olmuş olabilir mi.
Birde göbekleriniz tam yukarı çıktı mı yoksa hala aşağıda mı bu aralar göbeğime taktım.
eliif sürekli oturduğumuz için sanırım belde ağrı olabiliyor , benim karnım ne çok aşağıda ne çok yukarda , ama bu kişiye göre değişirmiş takılma derim :)

• Beğen
Reactions: Jou
Benim karnımda aşağıda geliyor bana, böyleli bi şey 😄 ya da bana mı öyle geliyor bilemedim 🧿🙏🏻
IMG_0754.jpeg

Şöyle benimde. Aşağıda diyende var bana ama bence normal. Zaten doktorda baskı vs yok kanalda diyor 🤗 Elif5255 Elif5255 ❤️Eki Görüntüle 3408152
Evet evet benim doktorum da herhangi bir sey söylemedi bununla ilgili belki de bize öyle geliyor olabilir 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ayyy az kaldıı önümüzdeki hafta odası geliyor bayramdan önce temizleyip kıyafetlerini yerlestiricem sonrada cantayı hazırlıcam bayramda 31. Hafta olacak ztn sonrasında da biraz kafamı dinlerim nasip olursa her seyin hayırlısı 🙏🏻

Kızlar günaydın
Belimin tam ortası ağrıyor ya özellikle bir anda ayaklarımın üstüne bastığımda neden olurki bu ya dün biraz ayakta kaldım ondan olmuş olabilir mi.
Birde göbekleriniz tam yukarı çıktı mı yoksa hala aşağıda mı bu aralar göbeğime taktım.
Takma kuzum her göbeğin yapısı farklı mesela benim ilk kizımda yukardaydı şimdi oglumda hep yukarda hiç aşşagıda olduğunu görmedim yani aşşagısı hepten yumoş benim🤣🤣

Kızlar günaydın
Ben doktora özellikle sordum, benimki de aşağıda çünkü 😁. Takma öyle bişiyi önemli bişi değil dedi. Önemli olan rahim kapalılığı ve uzunluğu dedi.
Fıtık var mı sende? Bende 2 tane var ve belim baya ağrıyor 🥲
aslında 32de çıkmamızı isteyen sağlık bakanlığının belli ki bir bildiği var ama ben 37ye kadar çalışıp iznimi doğum sonrası kullanmak istiyorum nasipse :KK36:
Maşallah sana o zamann 🥰🥰🥰 doğum sonrası süt iznini bi arkadaşım birleştirip, cuma günü işe gelmemişti, o da şimdi aklıma geldi. Hergün 3de çıkmak yerine, bir tam gün gelmiyordu ♥️

Evet evet benim doktorum da herhangi bir sey söylemedi bununla ilgili belki de bize öyle geliyor olabilir 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ayyy az kaldıı önümüzdeki hafta odası geliyor bayramdan önce temizleyip kıyafetlerini yerlestiricem sonrada cantayı hazırlıcam bayramda 31. Hafta olacak ztn sonrasında da biraz kafamı dinlerim nasip olursa her seyin hayırlısı 🙏🏻
aminnn inşallah :) gerçekten çok heyecanlı günlere geldik bir o kadar stres ve endişee de oluyor

Ben doktora özellikle sordum, benimki de aşağıda çünkü 😁. Takma öyle bişiyi önemli bişi değil dedi. Önemli olan rahim kapalılığı ve uzunluğu dedi.
Fıtık var mı sende? Bende 2 tane var ve belim baya ağrıyor 🥲

Maşallah sana o zamann 🥰🥰🥰 doğum sonrası süt iznini bi arkadaşım birleştirip, cuma günü işe gelmemişti, o da şimdi aklıma geldi. Hergün 3de çıkmak yerine, bir tam gün gelmiyordu ♥️
bende öyle yapmayı planlıyorum nasipse wasntcım , nasipse haftada bir gün toplu olarak kullanırım diyorum :)

Son düzenleme:
aslında 32de çıkmamızı isteyen sağlık bakanlığının belli ki bir bildiği var ama ben 37ye kadar çalışıp iznimi doğum sonrası kullanmak istiyorum nasipse :KK36:
Benim de niyetim o ama şimdiden oturduğum yerde belim ağrıyor, göğsümün altı sıkışıyor. Nasıl dayanıcaz 37’ye kadar bakalım 🙈
Dün biraz alışveriş yapayim dedim kendime. Giyecek hiçbişeyim yok perileri gelmişti. 1 saat ayakta durdum şu göğsümün tam altındaki kemiğin boşluğuna nasıl bir ağrı giriyor anlatamam. Alışverişlerinizi son aya asla bırakmayın diyorlar doğru galiba 😂

X