Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 91 50,0%
  • erkek

OY: 84 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    182
Benim de niyetim o ama şimdiden oturduğum yerde belim ağrıyor, göğsümün altı sıkışıyor. Nasıl dayanıcaz 37’ye kadar bakalım 🙈
Dün biraz alışveriş yapayim dedim kendime. Giyecek hiçbişeyim yok perileri gelmişti. 1 saat ayakta durdum şu göğsümün tam altındaki kemiğin boşluğuna nasıl bir ağrı giriyor anlatamam. Alışverişlerinizi son aya asla bırakmayın diyorlar doğru galiba 😂
ben koltuğumun ayarını en geriye alıyorum hafif yaslanır gibi çalışıyorum dik çalışmam mümkün değil gibi çünkü nefesim kesiliyor aynı şekilde :) online alışveriş candır unknown bende elimden geldiği kadar çıkmıyorum :)

Helva kıvamında ev işlerine uğraşıyorum, 30dan sonra psikolojik midir nedir ağırlaştım sankiii 🤣🤣 yoksa öyle mi oluyorr? Sen nasılsınn Joumm 🥰🥰
Evett canım 30 dan sonra artık 3 trimestere geldin uyku isteğin artcak yorulcaksın hep bide bebiş cok kiloluysa yanduk😀😀 bol bol dinlenmene bak sonrası zaten evinde neşe dolu hayat olcak toton yer görmeyecek 🤭
Nasıl olayimm yorgunum kuzum herzamanki gibi evde durdukça iş bitmiyor kızım ağlaklı atak geçiriyorr atak dönemleri oluyor 🤣🤣

Açlık tokluk kan testinde bu sonuçlar normal di mi rahatlayabilirim ☺️

Eklentiler

• IMG_6328.jpeg
    IMG_6328.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar günaydın
Belimin tam ortası ağrıyor ya özellikle bir anda ayaklarımın üstüne bastığımda neden olurki bu ya dün biraz ayakta kaldım ondan olmuş olabilir mi.
Birde göbekleriniz tam yukarı çıktı mı yoksa hala aşağıda mı bu aralar göbeğime taktım.
Herkesin aynı olmuyor canım asagida da olabilir yukarıda da benim ilki tukaridaydi bu aşağıda hep

Hepiniz çabuk toparlarsınız ben canım tatlı insanıyım 🫠 korkmayın gerçekten mucizevi bir şey yapıyoruz normal ya da sezaryen önemli değil sizin sağlığınız için hangisi olmalıysa onu yapmak lazım
çok haklısın , hepimiz için en sağlıklısı kolaylıkla olsun

İdrar istedi doktor. Vermeye gidince iki kutu verdiler birine idrarı diğerine de idrarın son bir kaç damlasını istedi. İlk kez istedi ben de anlamadım
kültür istemiş , benden de istemişlerdi, onda üreme var mı diye bakıyorlar eğer idrarda enfeksiyon çıkarsa

Evett canım 30 dan sonra artık 3 trimestere geldin uyku isteğin artcak yorulcaksın hep bide bebiş cok kiloluysa yanduk😀😀 bol bol dinlenmene bak sonrası zaten evinde neşe dolu hayat olcak toton yer görmeyecek 🤭
Nasıl olayimm yorgunum kuzum herzamanki gibi evde durdukça iş bitmiyor kızım ağlaklı atak geçiriyorr atak dönemleri oluyor 🤣🤣
Evett haftasına göre önde, pazartesi 1596ydı 🥹. Artık vurunca vücudum o yöne sarsılıyor 🤣😂.
Ayy 2 yaş atağı mı? Hiç bilmiyorum ama şimdiden yenidoğan yerine o yaş ataklarını okuyorum. Çok endişelendiriyor beni 🥲

İdrar istedi doktor. Vermeye gidince iki kutu verdiler birine idrarı diğerine de idrarın son bir kaç damlasını istedi. İlk kez istedi ben de anlamadım
İdrarda enfeksiyon çıkınca kültür istiyorlar. Ben de verdim geçen hafta kültürde üreme çıkmadı. Hafif bir enfeksiyon için de antibiyotik vermedi sonra doktor

Evett haftasına göre önde, pazartesi 1596ydı 🥹. Artık vurunca vücudum o yöne sarsılıyor 🤣😂.
Ayy 2 yaş atağı mı? Hiç bilmiyorum ama şimdiden yenidoğan yerine o yaş ataklarını okuyorum. Çok endişelendiriyor beni 🥲
ENdişelenme kuzum yaşadıkca anlıcaksın bide tam akıllılar tam 3 kagıtçılarrr 🤣🤣🤣
Maşaallahh kızzz kaçhaftalıktın peki o kilo duyduğun

benimde üreme çıkmayınca antibiyotiğe gerek yok dediler bol su içiyorum :) inşallah seninde öyle temiz çıkar . o kültürün çıkması bir kaç günü buluyor

• Beğen
Reactions: Jou
X