Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 91 50,0%
  • erkek

OY: 84 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    182
Hayır canım üzülmee diyet yapınca normale dönecek benimde 100 cıktı sınıra çok yakin olmasada yakın yanii bende dikkat ediyorum
İlk duyunca bi panik oldumda asla yorumları okumamak lazım panik atak geçirdim resmen başa gelen çekilir dediğin gibi dikkat edicem artık

• Beğen
Reactions: Jou
IMG_20240321_223534.jpg

Kızlar doğumda ikram etmek için şöyle bi kurabiye yapacağım malzemelerini aldım inşallah becerebilirim 😃 dışarda yaptırayım dedim tanesine 40 tl fiyat aldım. Kolları sıvıyorum o yüzden 😃

Eki Görüntüle 3408435
Kızlar doğumda ikram etmek için şöyle bi kurabiye yapacağım malzemelerini aldım inşallah becerebilirim 😃 dışarda yaptırayım dedim tanesine 40 tl fiyat aldım. Kolları sıvıyorum o yüzden 😃
Baskı alfabesi var ondan alsan yeter zaten yuvarlak şekli bardakta bile verirsin, bende ilk bebegimde kendim yapmıştım. ❤️

Eki Görüntüle 3408435
Ayyy çok tatlılarr kolay gelsin şimdiden. Kurabiye tarifi olarak şu tarifi öneririmm. Ben başka sebeple yapmıştım, kalıptan nasıl pişirdiysem aynı şekilde çıktı. (Tarif sayfası mode off 🫣😅)

X