Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 91 50,0%
  • erkek

OY: 84 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    182
Bunu yazmaya geldim biliyor musun 😢 adet ağrısı gibi ağrı o kadar çok oldu ki bugün.. hala ara ara geliyor. Tam adet olmadan önceki gün ağrısı, öyle aşırı şiddetli değil ama benim zaten sıradan adet ağrım çok şiddetliydi bilemiyorum o yüzden 😅 çatı genişliyormuş sola yatıp bacak aramıza yastık koymalıymışız… yaşam kalitemi düşürüyor bir tık bakalım doğuma kadar böyle mi gidecek.. 😢❤️
Canım acemim ❤️ her gün olmaz sanırım yaa . Ama bebek ve vücut doğuma hazırlıyormuş kendini artık 🤗 annem şey dedi, ufak bir prova yapmışsınız korkma 😃

Canım acemim ❤️ her gün olmaz sanırım yaa . Ama bebek ve vücut doğuma hazırlıyormuş kendini artık 🤗 annem şey dedi, ufak bir prova yapmışsınız korkma 😃
Yaseminnn
Bende dedim ya ayakta kaldım belim ağrıdı diye dün akşam dinlendim sabah iyi kalktım bakalım gün içinde nasıl olacak.
Dün gün içinde karnımın sağ tarafı baya sertleşti korktum ya galiba bebek oraya yaslandı ben yatınca hareket etti gezmeye başladı rahatladım eşime diyorum bu karnım niye sert ya birşey mi oldu diye diye adamında psikolojisini bozdum.

Yaseminnn
Bende dedim ya ayakta kaldım belim ağrıdı diye dün akşam dinlendim sabah iyi kalktım bakalım gün içinde nasıl olacak.
Dün gün içinde karnımın sağ tarafı baya sertleşti korktum ya galiba bebek oraya yaslandı ben yatınca hareket etti gezmeye başladı rahatladım eşime diyorum bu karnım niye sert ya birşey mi oldu diye diye adamında psikolojisini bozdum.
Elifciğim hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz hatta ben dün doktoruma da söyledim birden toplanıyor geriliyor bacaklarımı çekiyor resmen diye , oda çok normal olduğunu söyledi :) düzenli , dinlenince geçmeyen ve şiddeti sürekli artan ağrılar bizim için önemliymiş. :KK36:

bir kere şey konusunu bir netleştirelim , hastane çantasına emzik koymayın diyen onlarca araştırma okudum ve izledim :KK49: yine de uslanmayıp koyacak mıyız :süslü:
Ben kesinlikle koyacam 2 sene önce arkadaşım doğum yaptı ben yanında kaldım bebiş sabah doğdu akşama doğru emziği ağzına tutmaya başladım vallahi hala bana teşekkür eder arkadaşım inanılmaz kurtarıcı 😇 ayrıca 2 yaşına kadar da meme emdi maşallah 😇😍meme reddi genellikle emzirme az olursa olabiliyor güzel kadınlar ben doğum günü mamayı kaşıkla yada şırıngayla göğüse damlatarak bebişi emzirmeye teşvik etmeyi düşünüyorum hem aç kalmaz hem de memeyi emmeye teşvik etmiş olurum

Yaseminnn
Dedim ya benim çok sık oluyor bebek geriliyor kuzu ondan 🥰 baya bayada sertleşiyor arada canımı acıtıyo

Kızlar dün doğum çantasını hazırladık biz.biliyorum erken daha ama geçenlerde yaşadığımız korkudan ötürü hazırlayalım dursun dedik ne olur ne olmaz diye.giderek ağırlaşıyorum asla eğilemiyorum sırt ağrılarım attı bir iki haftaya bi iş yapamayacak hale geleceğim gibi görünüyor.son enerjimi bayram temizliğine ayırıp herşeyden emekli edeceğim kendimi sanırım.daha önceki hamileliğimde doğuma 3 gün kala izne ayrılmış ve en ufak bir rahatsızlık hissetmemiştim.bunda çok farklı oldu herşey biraz buruk hissediyorum 🙁

Kızlar dün doğum çantasını hazırladık biz.biliyorum erken daha ama geçenlerde yaşadığımız korkudan ötürü hazırlayalım dursun dedik ne olur ne olmaz diye.giderek ağırlaşıyorum asla eğilemiyorum sırt ağrılarım attı bir iki haftaya bi iş yapamayacak hale geleceğim gibi görünüyor.son enerjimi bayram temizliğine ayırıp herşeyden emekli edeceğim kendimi sanırım.daha önceki hamileliğimde doğuma 3 gün kala izne ayrılmış ve en ufak bir rahatsızlık hissetmemiştim.bunda çok farklı oldu herşey biraz buruk hissediyorum 🙁
Bence bayram temizligi yapmayin hocam ne gerek var dinlenin bolca

Merhaba kızlar ağustos annelerinden geliyorum, çarşamba akşamı acil bir şekilde hastaneye yatırdılar rahim ağzımda açılma vardı çok fazla dün operasyonu aldılar rahime ağzım dikildi şimdi 1,5 cmlik bir yer elde ettiler. Böyle bir durum yaşayan var mı belki pozitif yorumlarınızı bana moral olur💕

Elifciğim hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz hatta ben dün doktoruma da söyledim birden toplanıyor geriliyor bacaklarımı çekiyor resmen diye , oda çok normal olduğunu söyledi :) düzenli , dinlenince geçmeyen ve şiddeti sürekli artan ağrılar bizim için önemliymiş. :KK36:
Çok iyi yapmışsın sorarak bende rahatladım.
Dinlendim ve geçti. Demekki çok ayakta kalmamak lazım.

Kaçıncı haftalardasınız kuzum aynı durumu yaşayınca merak ettim, ben 27+1 im 🤔💛
31+1iz bugün ama daha önce de olmuştu sadece dün daha fazla kez olduğunu hissettim yorulacak bir şey de yapmamıştım ☹️ bugün şuana kadar yok bakalım hamile olmasam of bugün adet olacağım kesin derdim 😂 bence bu üçüncü trimesterın alameti yani sende de olması normall 😢❤️

Ayy ağrı başlayınca üfff çok kötüymüş diyip bitince çekilir yaaa diyorum hahaha sanki bu kadarcık olacak 😂🙈 şaka maka geri saydığımız haftalar inanılmaz 🫣❤️

Bence bayram temizligi yapmayin hocam ne gerek var dinlenin bolca
Zaten dip köşe temizlik yapamqm diye düşünüyorum şu anda bile süpürge tutamıyorum.eşime komut vererek biraz temizlik yapmış olacağım sadece sil süpür toparla tarzında 😁 kimse de aramıyor sormuyor ramazan günü uğraşma diye yemeğe davet etmiyor çok garip yaa doğumdan sonra eve almayacağım aramayanları sormayanları 😁

31+1iz bugün ama daha önce de olmuştu sadece dün daha fazla kez olduğunu hissettim yorulacak bir şey de yapmamıştım ☹️ bugün şuana kadar yok bakalım hamile olmasam of bugün adet olacağım kesin derdim 😂 bence bu üçüncü trimesterın alameti yani sende de olması normall 😢❤️
Şimdilik bir daha da olmadı zaten canım dediğin gibi normaldir 😍

Ayy ağrı başlayınca üfff çok kötüymüş diyip bitince çekilir yaaa diyorum hahaha sanki bu kadarcık olacak 😂🙈 şaka maka geri saydığımız haftalar inanılmaz 🫣❤️
gerçekten çok hızlı gidiyor gibi ama gitmiyor da gibi :))) ben dün provayı görünce gerçeğine bi cesaret geldi sanki ama bilemiyorummm acemiiiğğğğ :halay: sağlıkla vaktinde gelsin inşallahhhh yavrularımız

Zaten dip köşe temizlik yapamqm diye düşünüyorum şu anda bile süpürge tutamıyorum.eşime komut vererek biraz temizlik yapmış olacağım sadece sil süpür toparla tarzında 😁 kimse de aramıyor sormuyor ramazan günü uğraşma diye yemeğe davet etmiyor çok garip yaa doğumdan sonra eve almayacağım aramayanları sormayanları 😁
hahaha bunu bende söylüyorum sürekli , gebeyken beni aramayan çocuk sevmeye gelmesin karşiiim diye :KK49:

X