Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,5%
  • erkek

OY: 84 45,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    184
Şeker falan mi var canım eltim öyleydi şeker vardi malesef sezaryen oldu bebeği 5 kilo doğdu inşallah sağlıkla kucaklarimiza alırız canım 🤲
Aayyy deme deme çok tırsıyorum ben hep normal olsun istiyorum bakalım bu hafta ne diyecek Dr normalde iki hafta önden gidiyordu. Ama iri bir bebek değil demişti erken yumurtlama olmuş sanırım sende dedi sonra şeker olayı çıktı ne diyecek çok merak ediyorum

Kızlar bugün kontrolüm vardı bebişimin yüzünü gördüm ilk defa, yanaklı bir oğlan olacak. Biraz da iri olacak gibi 🤭😂 2 kg olmuş şimdiden, hafta olarak 32 gibi diyor doktorumuz ben daha 29+5 im, o kadar çok yemek de yemiyorum ama biraz hareket etmem vs gerekiyor sanırım 😂 her şey iyi çok şükür 20 gün sonra yine çağırdı bu sefer nst’ye de gireceğim. Resmen heyecanlı zamanlara geldik😍

Merhaba 29+5 im şuan ve çok zor geçiyor yaklaşık 2-3 haftadır. İkinci gebeliğim bu oğlumda hep kaburgamdaydı yukardaydı yani şimdi kız bebeğe hamileyim ve hep aşağıda hissediyorum her hareketinde çıkacakmış gibi yani normal mi acaba çevremde koz bebeklerin genelde aşağıda olduğu söyleniyor ama tedirginim erken doğarsa diye

Kızlar bugün kontrolüm vardı bebişimin yüzünü gördüm ilk defa, yanaklı bir oğlan olacak. Biraz da iri olacak gibi 🤭😂 2 kg olmuş şimdiden, hafta olarak 32 gibi diyor doktorumuz ben daha 29+5 im, o kadar çok yemek de yemiyorum ama biraz hareket etmem vs gerekiyor sanırım 😂 her şey iyi çok şükür 20 gün sonra yine çağırdı bu sefer nst’ye de gireceğim. Resmen heyecanlı zamanlara geldik😍
maşallahh bebeler iri iri :) sağlıkla gelsinler seyyahcım

Merhaba 29+5 im şuan ve çok zor geçiyor yaklaşık 2-3 haftadır. İkinci gebeliğim bu oğlumda hep kaburgamdaydı yukardaydı yani şimdi kız bebeğe hamileyim ve hep aşağıda hissediyorum her hareketinde çıkacakmış gibi yani normal mi acaba çevremde koz bebeklerin genelde aşağıda olduğu söyleniyor ama tedirginim erken doğarsa diye
benimde aşağıda hep hareketler , çıkacakmış gibi hissetmiyorum ama genelde aşağıda oluyor tüm hareketleri :) sen yine bir doktoruna danış canım ama korkulacak bir şey yoktur Allah'ın izniyle

evet evet maşallah senin de anca okudum hemen hemen aynı durumdayız 🫶🏻 amin inşallah mesirr😍 ama biraz içime kurt düştü iyi bir şey mi kötü bir şey mi bilemedim doktorum normal doğum için iyi değil gibi konuştu da 😩
Bana da bugün aynı minvalde cümleler kurdu doktor seyyahcığım, bu şekilde giderse normali unut dedi, bende normali çok istiyordum dedim, kızın nasıl isterse öyle olur dedi hatta bir ömür boyunca o ne isterse o olur , alışsan iyi edersin dedi gülerek :skandal:

Aayyy deme deme çok tırsıyorum ben hep normal olsun istiyorum bakalım bu hafta ne diyecek Dr normalde iki hafta önden gidiyordu. Ama iri bir bebek değil demişti erken yumurtlama olmuş sanırım sende dedi sonra şeker olayı çıktı ne diyecek çok merak ediyorum
İnşallah bişey çikmaz canım sağlıkla kucaklarimiza alalım bebisleri 🤲

Bana da bugün aynı minvalde cümleler kurdu doktor seyyahcığım, bu şekilde giderse normali unut dedi, bende normali çok istiyordum dedim, kızın nasıl isterse öyle olur dedi hatta bir ömür boyunca o ne isterse o olur , alışsan iyi edersin dedi gülerek :skandal:
Ben de normal çok istiyorum ama doktorunun dediği gibi onlar nasıl isterse öyle olacak 🤭

Bu seneki bebşşerin maşallahı var ya🧿🧿🧿 benim geç döllenmeydi işk aylarda snradan haftasıyşa uyumlu olur demişlerdi gerçekten de haftasıyla tamamladı büyüdükçe🥰 kızlar bugun beniş kıyafetlerini yıkadım 3 makıne yıkandı ama bir üçtaha olur kızımdan kalma baytanıyeleri glan da hep yıkadım kalın olanlarda dahıl herşey deism elden geçsin yaz bebesi olavak ama köyümüz serin oluyor belki orda kullanırım.

Kızlar selam. Bugün kontrolüm vardı bebeğin kafası aşağı dönmüş. Rahim ağzıma uzunluğuna felan da baktı herhangi bir açılma rahim uzunluğunda kısalma vs yok çok şükür. Ama bu sıpa o kadar aşağıda ki nerdeyse çıkacak gibi. Vajinam ağrıyor yürürken çok zorlanıyorum. Benim gibi olan var mı? Erken doğum riski mi acaba :KK43:

Kızlar selam. Bugün kontrolüm vardı bebeğin kafası aşağı dönmüş. Rahim ağzıma uzunluğuna felan da baktı herhangi bir açılma rahim uzunluğunda kısalma vs yok çok şükür. Ama bu sıpa o kadar aşağıda ki nerdeyse çıkacak gibi. Vajinam ağrıyor yürürken çok zorlanıyorum. Benim gibi olan var mı? Erken doğum riski mi acaba :KK43:
benimkide aynı canım. Hatta doktor dediki baya baskılı görüyorum bebeği ama suyun rahim ağzı uzunluğu felan güzel dedi magnezyum verdi.

Doktor bir sorun yok demisse yoktur canim bazı gebelikler öyle oluyor çok aşağıda oluyor öyle hemen çıkmazlar merak etme

Hanımlar iyi akşamlar,
Size bişey danışacağım. Şimdi ben yıkanacakları Beyazlar, pembeler, yeşil ağırlıkta olanlar gibi ayırdım ama yeşillerle pembeleri bir arada atsam renkleri karışır mı acaba 😶 yoksa böyle renkleri gruplamak mı lazım 🫣 Bilemedim bir size danışayım istedim. Renk atması falan yaşadınız mı?

Eklentiler

• 20240415_222045.jpg
    20240415_222045.jpg
    134,4 KB · Görüntüleme: 29
Hanımlar iyi akşamlar,
Size bişey danışacağım. Şimdi ben yıkanacakları Beyazlar, pembeler, yeşil ağırlıkta olanlar gibi ayırdım ama yeşillerle pembeleri bir arada atsam renkleri karışır mı acaba 😶 yoksa böyle renkleri gruplamak mı lazım 🫣 Bilemedim bir size danışayım istedim. Renk atması falan yaşadınız mı?
Açık renkliler, koyu renkliler ve beyazları ayrı ayrı yıkarım. Yani bence eflatun , pembe ve açık yeşilleri bir arada yıkayabilirsin

X