Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,5%
  • erkek

OY: 84 45,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    184
Başı tam aşağıda benimkinin wcye oturunca sıkışıyor mu napıyor asla rahat vermiyor. Resmen gitmeye korkar oldum 🤣🙈. Bi de 10-20 saniyelik sağlam bir ağrı yapıyor. Doktor başı baskı yapıyor ondan dedi
Heee yok o zmaan benimki aşağıda değil wasnt 😅 döner inşallah ya arada dönüyor mu aceba yoksa baş aşağı olunca hep öyle mi kalıyor

Kontrol günü gibi bugün herkes çok güzel yazmış maşallah bıdıklara bende cumartesi gitcem 31+3 oluyoruz çok merak ediyorum hiç bu kadar merakla gitmemiştim 🥰 baş aşağı posziyinda olan anneler nasıl hissediyorsunuz yani Dr söylemese anlar miydiniz benim ki çok yukarda sanki ya ve kıpır kıpır neresi nerde hiç anlamıyorum fark edenler bir tüyo verin hele çok merak ettim 😍
Rahat yarüyemiyorum inanılmaz bir baskı ve bazen acı var ben o şekilde anlamıştım döndüğünü, dün ultrasonda da gördük tam dönmüş canım

kızlar instagramda takip ettiğim simge duman diye bir pilates hanım var :) doğum yaptı 2-3 gün önce, göğüs ucu kremi ve gümüş kapak kullanın mutlaka demiş, 34. haftadan itibaren. işe yarıyor demiş
Bana yaramadı doğurmadan 2 hafta önceden kullandım gögüs ucu kremi çokkotüydü

çocuk doktoru bana birsey verdi vitamin ve şırınga iğnesiyle çekiyodum içinde goğüs ucuna damlatıyordum en iyi işe yarayan o oldu

Bana yaramadı doğurmadan 2 hafta önceden kullandım gögüs ucu kremi çokkotüydü

çocuk doktoru bana birsey verdi vitamin ve şırınga iğnesiyle çekiyodum içinde goğüs ucuna damlatıyordum en iyi işe yarayan o oldu
hangi markaları kullandım joum ? herkesin teni farklı tabi

• Beğen
Reactions: Jou
Kontrol günü gibi bugün herkes çok güzel yazmış maşallah bıdıklara bende cumartesi gitcem 31+3 oluyoruz çok merak ediyorum hiç bu kadar merakla gitmemiştim 🥰 baş aşağı posziyinda olan anneler nasıl hissediyorsunuz yani Dr söylemese anlar miydiniz benim ki çok yukarda sanki ya ve kıpır kıpır neresi nerde hiç anlamıyorum fark edenler bir tüyo verin hele çok merak ettim 😍
Benim kontrolüm 22 nisanda 31+3 okuyorum sanji iki gündür benimki de dönmüş ayaklarını tam gogsumun altında hissediyorum kafasida aşağıda olduğu için sık idrara cikiyorum bakalım doktorda aynı şeyi soylicem mi bide mide şikayetlerim arttı ayaklar mideye baskı yapıyor 🥰

X