Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,2%
  • erkek

OY: 93 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    197
Kızlar bugün küçük tansiyonum 9 civarında. Abartılı bişi yemedim, tuz zaten çok az kullanıyorum. Asla anlamadım neden. Dinlenirsem 7.7 civarı ama kalkıp azıcık yürürsem 9a çıkıyor 😕😕😕
Bana doktorum tansiyon düşük olduğu sürece iyidir demişti wasnt 🩷 bence takılma gayet iyi değerlerin

Günaydın güzel anneler 🤗🩷 kaygılarımızın yerini mutluluğa bıraktığı çok güzel günlerimiz olsunnn. Bizim bugün kontrol günümüz çok heyecanlııııı :21:
Günaydın Yaseminnn amiiin ne güzel dua 🥰🥰🥰 benim de bugün kontrol günümm 🤩🤩

Kızlar bunu yapabilen var mı 😃 dün akşam denedik biz ben atamadım bacağımı hahahah 😃😃

Yaaaa gerçekten miiii 😀😀😀😀 ben de deniicemm

Günaydın Yaseminnn amiiin ne güzel dua 🥰🥰🥰 benim de bugün kontrol günümm 🤩🤩

Yaaaa gerçekten miiii 😀😀😀😀 ben de deniicemm
Ayyy wasntt 🤗 hadi güzel haberlerle gelelim inşallah 🤲 🩷
Bacak olayı çok ilginç dene mutlaka. Hatta ben atmaya uğraştığım için canımı acıttım yani o kadar😃😃

Kızlar bunu yapabilen var mı 😃 dün akşam denedik biz ben atamadım bacağımı hahahah 😃😃

Kuzum bunu doğru diye biliyorum bir çok influencerda gördüm videolarını, arkasından doğurdu. Anneannemle annem de hep yaparlarmış olmuş bana yap arada bak diyorlar, ben de deniyorum arada son zamanlarda daha atıyorum :emir_bebek:
Sen hazır ol, Senoş'um yollarda olabilir :nazar::anneadayı:

Kizlar size de ikizler burcu olacagini duyunca yandin hapi yuttun gibi tepkiler geliyor mu yoksa benim cevremdeki arkadas gorunumlu fesatlar mi böyle. Hamile bi bayana uyu artik uyuyamazsin gezemezsin gibi yorumlar insani sinir ediyor :KK43:
Burcun yanında ekstra bir yorum daha geliyor benimkine canım cinsiyeti ne erkek bide abooooo yandın diyorlar insanlar cidden çok acımasız ve düşüncesiz ben ne olursa olsun aile ortam hepsinin çocuğun yetişirken üzerinde etkili olduğunu düşünüyorum o yüzden hiç cevap vermiyorum böyle kişilere ve takılmiyorum ben çocuğumu istediğim gibi yetsitirmeye bakarım Allah izin verirse gerisi teferruat

Kızlar bugün küçük tansiyonum 9 civarında. Abartılı bişi yemedim, tuz zaten çok az kullanıyorum. Asla anlamadım neden. Dinlenirsem 7.7 civarı ama kalkıp azıcık yürürsem 9a çıkıyor 😕😕😕
Wasnt 11.12 Ler normal bunun bir tık üstü de olabilir gebelikte hatta seninki bana düşük bile geldi kendini iyi hissediyorsan sıkıntı yok canım tansiyonunun da daha fazla düşmesin yeter bana da Dr düşük değil yüksek tansiyondan korkarız dedi o yüzden sıkıntı etme 9 falan gayet normal hatta diyorum ya düşük bile benim ki hep 11.12 arası çıkıyor gayet güzel diyor hemşire her zaman

Kizlar size de ikizler burcu olacagini duyunca yandin hapi yuttun gibi tepkiler geliyor mu yoksa benim cevremdeki arkadas gorunumlu fesatlar mi böyle. Hamile bi bayana uyu artik uyuyamazsin gezemezsin gibi yorumlar insani sinir ediyor :KK43:
ooooo hem de çoook. Bi de şöyle ''Ay bi de hem ikizler hem erkekkkk''... Artık şöyle cevap veriyorum ''Kızına almayacak olan kafasına takmasın, beğenmeyen de kızına almasın'' :halay:
Bunlar iyi günlerin, uyu uyu diyenlere de gıcığım uyku depolanabilen bişey sanki :silah:
Uzak duruyorum gülüp geçiyorum hiç uzatmıyorum. Olumsuz konuşan insanlarla iletişimimi kesiyorum açıkçası. Mesela başlarda kv yi arıyordum muayenelerden sonra, bir iki kez önden giden çocuğun kilosuna az dedi, kaşlarını çatmış ultrasonda diye bu çocuğun karnı ağrıyor dedi artık aramıyorum, eşime diyorum ara anlat diye :KK45:

Annişler şimdi ben zamanında korona geçirdim,bağışıklık antikorları bebeğe geçiyormuş.bizim bebişler direk koronaya bağışık olarak doğacak gibi bir çıkarım yaptım ben sanki ama haklı mıyım ki 😁

Eşim 36 haftada alsalar olmaz mı ikizler olmasın diyor 😁 boğa olsun istiyor.kızkardeşim ikizler ve şansıma tüküreyim dedim 🤣 yapacak bişi yok neyi kınarsam başıma geliyor hhahahahaha

ooooo hem de çoook. Bi de şöyle ''Ay bi de hem ikizler hem erkekkkk''... Artık şöyle cevap veriyorum ''Kızına almayacak olan kafasına takmasın, beğenmeyen de kızına almasın'' :halay:
Bunlar iyi günlerin, uyu uyu diyenlere de gıcığım uyku depolanabilen bişey sanki :silah:
Uzak duruyorum gülüp geçiyorum hiç uzatmıyorum. Olumsuz konuşan insanlarla iletişimimi kesiyorum açıkçası. Mesela başlarda kv yi arıyordum muayenelerden sonra, bir iki kez önden giden çocuğun kilosuna az dedi, kaşlarını çatmış ultrasonda diye bu çocuğun karnı ağrıyor dedi artık aramıyorum, eşime diyorum ara anlat diye :KK45:
Hahahahah maryyyy bu ben 🤣🤣 cidden bende çok fazla kişiyle iletişimi kestim doğuma kadar hatta sonrasında da kafamı dinliyorum dinlicem kimsenin yorumuna da aklına da ihtiyacım yok çok şükür uzak olmaları yeter kimseye birşey de sormuyorum sorulana çok kısa cevap veriyorum doğumu soranlara beklenilen en geç tarihten daha da geç söylüyorum surkeli sormasinlar daha var diye çünkü mesela Haziran sonu falan diyorum 😅

X