Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Kızlar bugün küçük tansiyonum 9 civarında. Abartılı bişi yemedim, tuz zaten çok az kullanıyorum. Asla anlamadım neden. Dinlenirsem 7.7 civarı ama kalkıp azıcık yürürsem 9a çıkıyor 😕😕😕
Benim doktorum küçük önemli değil, büyüğün 15in üstünde olması sıkıntı demişti ama bilmiyorum ki, yorma kendini kuzum dinlen 🥺

Böyle bel kısmında ağrıyor mu canım, azcık korktum ağlayasım geldi 😄
Valla alt karın o kadar ağrıyor ki bele dikkat etmediğimi farkettim şuan, sanki genel karın çevremde ağrı oluyor sadece bel değil de. Ama iğne batmaları, sızlamalar, birden kasılmalar çok sık oluyorr. Hatta nst’de kasılma çıkmamasına şaşırıyorum bazen 😂 ben de korkuyorum ya çok normal. Bazı doğum videolarında anne çok sakin sadece nefesine odaklanıyor falan, diyorum ben de böyle olacağım. Sonra bir ağrı sancı bir şey oluyor ben çığlık çığlığa 🤣🤣 dur daha bu ne ki dimi 😬

Ben geçen çantamı attım fıkır amaçlı ama kimse yazmadı bişey. Hazırladınızmı hastane çantalarını kızlar?
Ben 30. Haftada bi korktum erken geliyor diye hemen çanta hazırladım 😁 o günden beri de ekleye ekleye gidiyorum hala birkaç eksik var son dakika konacak şeyler
Ben hazırladım sadece makyaj malzemelerimi fln son dk koycam aktif kullandığım için. Bi de acaba banyo havlusu fln koysak mı gerek var mı emin olamadım
Küçük havlu koydum ama benim sezeryan olacak.normal doğum yapacaklara belki lazım olur
Kızlar bugün küçük tansiyonum 9 civarında. Abartılı bişi yemedim, tuz zaten çok az kullanıyorum. Asla anlamadım neden. Dinlenirsem 7.7 civarı ama kalkıp azıcık yürürsem 9a çıkıyor 😕😕😕
Normal değil mi canım zaten.dinlenirken düşük olur zaten.benim de hep 12/9 dur tansiyon
Kızlar yemek yaparken bikaç iğne batar gibi ufak sancım oldu, uzandım biraz o geçti bi yarım saattir de bel ağrım var totoma vuruyor yaşayan var mı böyle
Bende 10 gündür var o.belimi kuyruğumu kütletecek gibi ağrıtıyor.bi kütlese rahatlayacağım sanki.kalça kemiklerim zonkluyor.bebek artık baş aşağı duruyor o yüzdenmiş.bi de afedersiniz alt tarafım dışarıya doğru şişik duruyor biraz bebek döndüğünden beri 🤦🏻‍♀️ baskı yapıyor sanırım

Benim de sezeryan olacak,haziranın 10-12 si arası alır diye düşünüyorum 38+3 felan olacak.bayramdan 5-6 gün öncesi.bayramda ayaklanmış olurum inşallah.hem de babalar günü bayramın 1. Günü.bebeği paketleyip veririm ahahahahha
Benımde aynı 😀 büyük ihtimal bende 12 aini seçerim

Ay geçen benim kv ne dese beğenirsiniz. İlk aylar su verecek misin dedi??!! Yok 6 aydan sonra başlarım zaten ihtiyaç duymayacak dedim. Biz veriyorduk eskiden diyor 😂 tamam sizin zamanınız 40 sene önceydi, o bilgisizlik o zamanda kaldı.. daha neler duyacağım bakalım
“İyi mi olmuş görüyoruz büyüttüklerinizi” diyeydin 🤣🤣

Ben 30. Haftada bi korktum erken geliyor diye hemen çanta hazırladım 😁 o günden beri de ekleye ekleye gidiyorum hala birkaç eksik var son dakika konacak şeyler

Küçük havlu koydum ama benim sezeryan olacak.normal doğum yapacaklara belki lazım olur

Normal değil mi canım zaten.dinlenirken düşük olur zaten.benim de hep 12/9 dur tansiyon

Bende 10 gündür var o.belimi kuyruğumu kütletecek gibi ağrıtıyor.bi kütlese rahatlayacağım sanki.kalça kemiklerim zonkluyor.bebek artık baş aşağı duruyor o yüzdenmiş.bi de afedersiniz alt tarafım dışarıya doğru şişik duruyor biraz bebek döndüğünden beri 🤦🏻‍♀️ baskı yapıyor sanırım
Ne bileyim benim hep 11-7 civarı, kulağımda da uğuldama olunca korktum biraz 🙁🙁.
Ay geçen benim kv ne dese beğenirsiniz. İlk aylar su verecek misin dedi??!! Yok 6 aydan sonra başlarım zaten ihtiyaç duymayacak dedim. Biz veriyorduk eskiden diyor 😂 tamam sizin zamanınız 40 sene önceydi, o bilgisizlik o zamanda kaldı.. daha neler duyacağım bakalım
Ay yok artık acemimm neyse sakin kalalım 💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️

Kizlar sekerimi az önce orta parmağımdan olctum 228 cikti:KK43: hemen başka parmaktan ölçtüm 128 cikti hangisine inanacağım şaşırdım

Valla alt karın o kadar ağrıyor ki bele dikkat etmediğimi farkettim şuan, sanki genel karın çevremde ağrı oluyor sadece bel değil de. Ama iğne batmaları, sızlamalar, birden kasılmalar çok sık oluyorr. Hatta nst’de kasılma çıkmamasına şaşırıyorum bazen 😂 ben de korkuyorum ya çok normal. Bazı doğum videolarında anne çok sakin sadece nefesine odaklanıyor falan, diyorum ben de böyle olacağım. Sonra bir ağrı sancı bir şey oluyor ben çığlık çığlığa 🤣🤣 dur daha bu ne ki dimi 😬
Evet bu bile böyleyse gercegini düsünemiyorum diyorum 😄

X