Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Kızlar benim bebişin hareketleri narinlesiti böyle acıtan tekmeler kalmadı eskisi kadar herkes te yok bezen ben eleyip zorla hareket ettiriyorum acaba yeri mi daraldı 35+3 bu gün
Bekle sen bekleeee 😂😂 yakında eline kemik gelmeye başlar 😬 benim karnım öne doğru uzadı diye mi bilmiyorum yanlarımda yaptığı hareketler çok acıtıyor. Yeri daraldı tabi haftasına göre hareketlerinin azalması çok normal. Bizimkinin umrunda değil belki de 🤣

Yaaaa bende 6 yıllık evliyimm butçeme göre anca alabilecem vallahaa fiyat biraz ucuk ama yapcak birşey yok eşimde ortada çamaşır görmekten yana şikayetçi olmaya başladı😄buna seviniyorumm😄😄😄

Bebeğin kıyafetleri hangi programa attın peki nasıl çalıştırdın
Bizde bosch seri 6 var ben aşırı memnunum. Evde toz azaldı. Kupkuru modda yapmıyorum dolaba kaldırma kuruluğu ayarında yapıyorum. Yünlü, kazak vs atmazsan küçülmez hiçbir şey. Çıkan tozları gördükçe keşke daha önce alsaydım dersin

• Beğen
Reactions: Jou
Şimdi çıktım doktordan kızlar. 35+5 çıktık uygulama da 34 lerde gozukuyorduk. Önden gidiyoruz, 48 cm 2650 Gr olmuşuz. Boyu uzun olduğu için gövde kısmı küçük görünüyor haftaya yeniden ölçüm takibi yapıp gün belirleriz diye konuştuk bakalım 🙏
Maşallahhh 🧿 kilosu boya gitmiş demek ki annesi ne güzelll 😍 hadi bakalım haziran başı gibi olacak o zaman 😍

Bizde bosch seri 6 var ben aşırı memnunum. Evde toz azaldı. Kupkuru modda yapmıyorum dolaba kaldırma kuruluğu ayarında yapıyorum. Yünlü, kazak vs atmazsan küçülmez hiçbir şey. Çıkan tozları gördükçe keşke daha önce alsaydım dersin
Arcelikte öyle ayarda yok biraz karişıcak kafam anlaşılan her makinede varmı böyle özellik

Bekle sen bekleeee 😂😂 yakında eline kemik gelmeye başlar 😬 benim karnım öne doğru uzadı diye mi bilmiyorum yanlarımda yaptığı hareketler çok acıtıyor. Yeri daraldı tabi haftasına göre hareketlerinin azalması çok normal. Bizimkinin umrunda değil belki de 🤣
Benimki zaten narindi yeri daraldı daha narinlesti🤣

Ay kaç gündür yazılanları okuyorum bir türlü girip yazamadım. Elim kalbimde her an herkes doğurabilir, son zamanlarımız yaklaşıyor. Allah hayırlı kavuşmalar yaşamayı nasip etsin inşallah 🥰 Bir sancıda, hemencecik ayağa kalkmalı, sağlıklıca, mis kokulularımızı basalım göğsümüzde 🥹🥹

Sabah instagramda dolaşırken rezene ve anne sütü ile ilgili bişeyler okudum hanımlar, kaynak belirtilmiş ve oldukça faydalı geldi. Sizinle de paylaşmak istedim. Hepimize musmutlu günler 💕

Maşallahhh 🧿 kilosu boya gitmiş demek ki annesi ne güzelll 😍 hadi bakalım haziran başı gibi olacak o zaman 😍
Ben 177 yım zaten eşim de uzun, uzun bekliyorduk ama işte gövde kısmı küçük olayı biraz hızlandıracak kavuşmayı sanırım 🙏 Mayıs sonu diyelim acemi🙈❤️ iyice heyecan olsun 😂

Dimi ya kesinn 😬
Ay ben de öyleyim!! Durduk yere kendime iş çıkarıyorum tam her şey bitti derken bütün evi döküp geri topluyorum 😂😂 ağrı sızı yokken mükemmel, ha ayaklar bacaklar mahvoluyor o ayrı 🙄 +20 kg taşıyorlar onlar da haklı 🥲
Acemim sana güzel bir haberim var tamamdır sen olmuşsun geliyor gelmekte olan bal 🍯 😍😍🥰

Şimdi çıktım doktordan kızlar. 35+5 çıktık uygulama da 34 lerde gozukuyorduk. Önden gidiyoruz, 48 cm 2650 Gr olmuşuz. Boyu uzun olduğu için gövde kısmı küçük görünüyor haftaya yeniden ölçüm takibi yapıp gün belirleriz diye konuştuk bakalım 🙏
Oh maşallah canım hayırla gelsin bıdığın canım 🥰

Dimi ya kesinn 😬
Ay ben de öyleyim!! Durduk yere kendime iş çıkarıyorum tam her şey bitti derken bütün evi döküp geri topluyorum 😂😂 ağrı sızı yokken mükemmel, ha ayaklar bacaklar mahvoluyor o ayrı 🙄 +20 kg taşıyorlar onlar da haklı 🥲
Heryeri ağrıyan bi benmiyim🤣🤣🤣
Evin isi bitmiyo çok derlandumm sen evi baştan çıkarıyorsun az otur beee

Heryeri ağrıyan bi benmiyim🤣🤣🤣
Evin isi bitmiyo çok derlandumm sen evi baştan çıkarıyorsun az otur beee
kendim dağıtıyorum sonra bana da evin işi bitmiyor gibi geliyor 🤣🤣 neyse kv bugün geliyor artık doğuma kadar pilates topumun üstünde örgü örücem 😂😂 ben oturunca dinleniyorum aşkom sen dinlenemiyorsun ya kısçeden 🥲

kendim dağıtıyorum sonra bana da evin işi bitmiyor gibi geliyor 🤣🤣 neyse kv bugün geliyor artık doğuma kadar pilates topumun üstünde örgü örücem 😂😂 ben oturunca dinleniyorum aşkom sen dinlenemiyorsun ya kısçeden 🥲
Yaniii son bi ayın kaldı öbür türlü hiç oturmuyosun şimdi otursam gene ustümde aşırı yordu beni bukız havada sıcaklandı

Ay kaç gündür yazılanları okuyorum bir türlü girip yazamadım. Elim kalbimde her an herkes doğurabilir, son zamanlarımız yaklaşıyor. Allah hayırlı kavuşmalar yaşamayı nasip etsin inşallah 🥰 Bir sancıda, hemencecik ayağa kalkmalı, sağlıklıca, mis kokulularımızı basalım göğsümüzde 🥹🥹

Sabah instagramda dolaşırken rezene ve anne sütü ile ilgili bişeyler okudum hanımlar, kaynak belirtilmiş ve oldukça faydalı geldi. Sizinle de paylaşmak istedim. Hepimize musmutlu günler 💕

Amin canımm hepimizin 😍❤️ senin nasıl gidiyorr, son durumlar ne? 😍 teşekkür ederiiz 🥰

Amin canımm hepimizin 😍❤️ senin nasıl gidiyorr, son durumlar ne? 😍 teşekkür ederiiz 🥰
Ay benim bebiş minyon olabilir demişti hekimimiz, son kontrolde biraz öne geçmiş dedi. Haftaya 35 kontrolü var, ilk nst olacak. 37'de de çatı muayenesi yaparız dedi doktor. Ben hala yüksek lisans için okula gidiyorum 😂 Koşturmacada ağrıyı kasılmayı çok hissetmiyorum, biraz da kafam dağılmış oluyor. Son haftalarda aşırı herkesin her söylediği batmaya başladı, gitmesem kafayı yerim herhalde 😂😂

X