Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,0%
  • erkek

OY: 94 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    198
Bence moralin bozulcak bi durum değil normal doğum mu olcak hiç yiyormusun bebeği kilo aldıracak şeyler
Herşeyi yiyorum tabiki dikkat ediyorum muz süt yeşil sebzeler baklagiller sürekli tükettiğim şeyler zaten , ilk doğumum normaldi buda normal gidiyo şuanlık 🤔

• Beğen
Reactions: Jou
Ben de bugün gittim doktora tam 32.haftadayız. Yaklaşık 2 kg olmuş iyi gidiyor her şey yolunda dedi.

Sezaryen düşünüyorum tahmini doğum tarihi sordum. Fotoğrafçıyı ona göre ayarlayacağım hepsi tahmini bir tarih soruyor çünkü. 24 Haziran'dan önce kendi gelmediği bir durumda almam erken olur dedi. Hatta isteği 26 Haziran falan tam 39 olsun istiyor akciğer gelişimi için. Böyle 38+4 oluyor nasıl bekleyeceğim o kadar bilmiyorum şuan bile zorlanıyorum :KK70: Ağrın başlar, suyun gelirse daha erken alırız sadece dedi.

Kızlar benim vücut ödem yapmaya başladı sağ elim sabah aşırı şişmişti ,elimi yumruk yapamıyordum, şimdi biraz düzeldi. Sizlerde var mı

Kızlar benim vücut ödem yapmaya başladı sağ elim sabah aşırı şişmişti ,elimi yumruk yapamıyordum, şimdi biraz düzeldi. Sizlerde var mı
Benimde ellerim şişti canım yüzüğümü felan çıkardım suda içiyorum ama anlamadım neden böyle şişti. Tansiyonum felanda normal.

X