Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
tünaydın hanımlar, hastane çantalarınız hazır mı neler koydunuz liste yapanınız var mı, ikizlerde ne hazırladım naptım hatırlamıyorum sanki:skandal:

Herkese merhabalar,
Geceleri uyumamalar ve sertleşmeler bende de var. Gümbür gümbür geliyor bebisler 🙈
Sürekli oynuyor bağırsaklarım çalışıyor, WC gidiyorum bu sefer hareketlerden midem acıkıyor yemek yiyorum. Bu bir döngü resmen içinden asla çıkamıyorum 😂 saçma sapan şeyleri yiyorum ama erikkk ah canım erik bu ara en yakin arkadaşim🤩🙈
Perşembe kontrolüm var sonra gün belirlenecek gibi duruyor gövde ölçümlerine göre. Hakkımızda hayırlısı 🌸

Kızlar günaydın. Bugün 35+3 üm ve artık dayanamayıp izne çıkmak istediğimi söyledim. Sabah mesaj atarak söyledim ve gitmedim ani bir kararla, bence yeter artık 😂 kendime güzel bir sandviç hazırladım ve şu an yattığım yerde onu yiyorum 😂
Ohhh yaşasın serkeş hayattt çok severim 😃😃 aramıza hoşgeldinnnn 😃

Günaydın kizlaar bu gece hic uyuyamadim uyudugum zamanlardada ruyamda hep biran once dogurmak istedigimi gordum. Malum kasık ve bacak arasindaki agrilar artti, yatakta saga sola donerken birkac hamlede canim aciya aciya donuyorum sizlerde de durum boylemi? Uzun sure oturunca da ayni aci oluyor bir sure duzgun adim atamiyorum belimi dogrultamiyorum🥲
Kasık ve bacak ağrım bu hafta sıklaştı benimde hatta evin içinde bile zor yürüyorum resmen kitleniyor bacaklarım ve belim. 37+4 olduk cuma sezeryan inşallah

Günaydın canısı hadi hayırlı haberlerle 🤲🏻 benimde cumartesi kontrolüm yasemin inşallah iyidir bebişim 1 ay olcak sanırım bundan sonra daha sık çağırır ya da duruma göre hareket ederiz. Sen bütün tuşlara basmıştın devam mı hala ne durumdasın 😅🥰
Halaaa tüm tuşların üstündeyim mevsimimmmm 😃😃

Kızlar ben şimdi çıktım doktordan. Sena 3200 gr 51 cm civarı olmuş maşallah 🩷 bebek kanaldaymış doğum yakın gözüküyor dedi doktor. Ağrı başladığı an hastaneye gitmemi söyledi. Eğer bebek gelmezse haftaya salı kontrole çağırdı sezeryan günü verecekmiş🥲 hayırlısı hakkımızda sağlıkla kucaklayalım inşallah

Kızlar ben şimdi çıktım doktordan. Sena 3200 gr 51 cm civarı olmuş maşallah 🩷 bebek kanaldaymış doğum yakın gözüküyor dedi doktor. Ağrı başladığı an hastaneye gitmemi söyledi. Eğer bebek gelmezse haftaya salı kontrole çağırdı sezeryan günü verecekmiş🥲 hayırlısı hakkımızda sağlıkla kucaklayalım inşallah
Ayyy gözünaydın bebeğimm yaaa bir avazda hapşurduğun gibi doğurasın inşaaalllaaahhhhh
Kilosu maşaallahhh ozamana kadar 3800 olur aynı kizımda kilosu kadar gidiyorr seninde maşaallahhh

Oyyy maşallah Sena’ya kocaman olmuşş 🥹🥹🧿🧿. Amiiiin inşallah 🥰🥰

Bugün kaç haftalık oldu bebiş 🧿 maşallah sağlıkla kavuşun inşallah 🙏

X