Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Kızlarrr kontrolden geldimmm🎈🎈

Ogluşumm 41 cm boyu ve 2527 kilo olmuş 🥲
34+3 haftalık
Herşey yolunda nst ye girdim çıktım sancımda normal birşey yok
Haftaya tekrar gidicem kontrole ve kan vericem artık zaman daralıyor ❤️❤️
Maşallahhhh canımm 🧿 oğluş gümbür gümbür annesiii 😍💙

• Muhteşem
Reactions: Jou
Tamamen aynıyım 5 dk önce başka 5 dk sonra başka bir şey hissediyorum… iş yapamamak zaten ilk tokat gibi ☹️ sonra hareketlerini hissetmek, gittiğim her yere otomatik onu da götürmek, yediğim şeyin tadını onun da aldığını bilmek hepsi çok güzel ama bir yandan da gözlerine bakmak, sarılmak koklamak istiyorum hüğğğğğ 😭
İş yapamamak, gece uyuyamamak ve daha niceleri🥹 sonunu düşünelim kucağımıza aldığımız anı her şey güzel olsun hepimiz için 🥹🐣

34+3 haftalık
Maşallah jouu 🧿 ne güzel büyümüş. Sağlıkla kucağına al inşallah

• Muhteşem
Reactions: Jou
Ben hem doğurayım hem de biraz daha hamileliğimi yaşayayım istiyorum, bugün çok duygusalım. İş yapamıyorum belim ağrıyor halim yok, kendimi zorlasam da hemen yoruluyorum bunlar beni kötü hissettiriyor, bebekli hayatı çok istememe rağmen zaman daraldıkça gözümü korkutuyor diğer türlü düşününce de bebeğimin kokusunu içime çekmek istiyorum karışık duygu hallerindeyim az önce alakasız 2-3 videoya ağladım mesela 🥹
Bende öyleyim acaba bakabilecek miyim iyi anne olabilecek miyim bir korku var içimde

Ay kızlar ben de artık doğurmak istiyorum. Kafamı sadece bebeğime vermek istiyorum. Hamilelik bitiyor diye üzülüyordum ama yok sadece eşimleyken mutluyum, anladınız siz. Bebiş doğsun dünyaya kendimi kapatacağım, çok sıkılıyorum. Geriliyorum. Siz nasılsınız?
Acemim artık tahammül gerçekten hafta hafta bitiyormuş. Olumlu bakalım şöylr böyle diyordum. Ama kendi annemle birbirimize girdik, aşırı hassaslaştık ama bebeklerimizi düşünelim. Aman tansiyonum çıkıcak diye durduruyorum kendimi. Lütfen sıkılma ve gerilme fazla. Az kaldı neyse ki 💖💖💖💖💖

34+3 haftalık
Oyy maşallah Jouu 🥰👏🧿

Kızlar bu sabah sağlık ocağı kontrolüne gittim. Ebe çok ödem olmuşsun dedi tansiyonumu ölçtü 14/9’çıktı. İdrarda protein bakalım dediler o da pozitif çıktı. Doktorunla iletişime geç dediler. Doktorum da evde bol su iç tansiyon takibi yap tekrar 14/9 ve üstü çıkarsa gel. Çıkmazsa da 2-3 gün sonra gel dedi. Böyle bir sorun yaşayan var mı, çok fazla sırt ağrım var
Maalesef ben canım. İdrarda protein, ödem ve tansiyon preeklempsi belirtileri. 37. haftada doğumu başlatmak gerekiyor dedi doktorum daha fazla durması riskli. Ben bayadır alfamet tansiyon ilacı kullanıyorum 14/9 üzerine çıkmadan kontrolde tutuyoruz ama hiç tuz tüketmiyorum

Kızlar ben de kontrolden geldim. İlk sağlık ocağına ordan hastaneye gittim. Sağlık ocağında tansiyonum 16 çıktı🙄. 2 gündür korkunç ödemim var zaten. Sonra hastanede idrar ve tansiyon normal çıktı neyse ki. Oda için isim yazdırdık. 🥰🥰🥰 cumartesi numara belli olucakmış, organizasyon şirketi gelip kurulum yapıcak filannn 🥹🥹🥹. Çok korkuyorum ve çok heyecanlıyım. Bebiş de 3100gr 49cm olmuş. 37+1🥹

X