Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
Maşallah canım, ben dün gittiğimde boy 46 ağırlık 2400 dedi (35+1). Haftaya perşembe ben de gideceğim, inşallah boyu ve kilosu bizim de artar. Allahın izniyle hiç korkma, haftaya bile doğum olsa 37+4/5 güzel zamanlar olmuş oluyor. Kilo da, boy da gayet iyi geldi bana maşallah. İnşallah doğduktan sonra karın çevresi daha hızlı büyüyecek demek ki bizim bebeklerin 🥰 Rabbim hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Direkt aynı şeyleri yaşamış olduğumuz için özel olarak dualarımdasın 😊 🩷💕
Allah razı olsun canım benim, valla insan neler olduğunu da anlamıyor öyle bir süreç ki, sevinsen mi uzulsen mi arada kaliyorsun. İnşallah sağlıkla tamamlansin doğum hikayemiz de 🙏
İlk bebegimi 41. Haftada doğurdum normal beklediğim için, son anda sezeryan döndü bunda 37 falan küçükmüş gibi geliyor,ondan sanırım 🙏
Sende güzel haberler alacaksın eminim ben, bizimkiler bizi biraz telasta birakmayi seviyor anlaşılan 🙈

Ben kontrolden çıktım. Nst de bişey yok, boyu 51 cm kilosu 2800 Gr. Bir haftaya göre boy ve kilo da artış var beslenmesi güzel ancak gövde hala geriden geliyor. Geçen haftaya göre hiç degismemis. Cars günü kontrole gideceğiz tekrardan eğer hala aynı olursa gövde ölçümlerinde değişim olmazsa Pers yada cuma doğuma gireceğim🙏 eğer normal olursa h sonunu geçirip ay sonuna doğru olacak gün. Haftaya 37+4/5 olmuş olacak eğer doğum olursa, kilo da 3 u geçmiş olur dedi. Bakalım 🙏 kötü düşünmemeye çalışıyorum, sağlıkla kavusalim inşallah.
İyi haberlerinizi bekliyorum 🌸
Benim randevum yarınmış bakalım bana yarın ne dencek 🤔 hakkında hayırlısı oldun canm çok canını sıkma büyük bi problem deil 😍 bebegin sağlıklı ya

Tabi kuzum bide devletin ultrason tvsi aynı değil cok eskilerden olduğu için tam birşey belli etmezzz
Cidden çok eskiydi ya benim ilk gittiğim Dr çok iyiydi bak cohazi falan çok güzeldi son çıkanlardan ama sonra o gitti herşey değişmiş bir gittim başka bir Dr gelmişti anaaa Nuh zamanından kalma cihaz dedim bunla nasıl görebiliyor aceba şok oldum

• Beğen
Reactions: Jou
Cidden çok eskiydi ya benim ilk gittiğim Dr çok iyiydi bak cohazi falan çok güzeldi son çıkanlardan ama sonra o gitti herşey değişmiş bir gittim başka bir Dr gelmişti anaaa Nuh zamanından kalma cihaz dedim bunla nasıl görebiliyor aceba şok oldum
evettt çok kötü demekki ilk drun unmuş cihazı onuda aldı peşine gitti🤣🤣

Allah razı olsun canım benim, valla insan neler olduğunu da anlamıyor öyle bir süreç ki, sevinsen mi uzulsen mi arada kaliyorsun. İnşallah sağlıkla tamamlansin doğum hikayemiz de 🙏
İlk bebegimi 41. Haftada doğurdum normal beklediğim için, son anda sezeryan döndü bunda 37 falan küçükmüş gibi geliyor,ondan sanırım 🙏
Sende güzel haberler alacaksın eminim ben, bizimkiler bizi biraz telasta birakmayi seviyor anlaşılan 🙈
Ben dün biraz araştırdım da 38den sonrası prematüre falan diye bile geçmiyormuş. Aynen dediğin gibi hepimizin eli kalbinde iyi mi kötü mü ay geri ileri derken, her doğum ve bebeğin hikayesi o kadar kişisel ve özel ki 🤗 bunda da bir hayır var demek ki 😊
Çok teşekkür ederim tüm güzel iyi dileklerin için 💕

Hadi hayırlısınla saglıkla gelsin canım 🌺❣️benimde 6 haziran 09.30 randevu verdi doktorum 38+0 oluyorum bende
Aynıyız banada 6 haziran sezeryan günü verdi 38+0 oluyorum bende. Bugün nstye girdim ilk kez doğum yapcağım hastanede. Fiyat vermeden aldılar nstye çıktm ve 2400 diyince şok oldum. Doğursam daha iyidi 😅 bugün 35+0 dım kilosu 2650 çıktı iyimi bilemedim. Normal heralde grupta okuduklarıma göre

Ya bu sene doğan bebeşer bence 3 kılo cıvarı doğuriyoe hep 2014 bebelerının henel kılosu galıba😀 sağlıklı olsunlarda ben dun arkadaşımın bebeaini görmeye gititm 20 günlüktü 3400 doğmuş ama baya sinmiş bebek dörünce öyle küçğk gitti bana ki dedim ay ben bunu nasıl büyüteveğimm🤪

Kizzzzz wasntborntofollow wasntborntofollow şu nickini varya zor buluyom haaaa dellendim şurdda 10 dkkdır 🤣
Neyyyssseeeeeeeee önerdiğim dondurmayı aldın mı denedinmi hiç
Napiim Jou tee 11 sene önce üniversiteden yeni mezunken dinlediğim bi şarkı vardı sürekli. Ondan etkilenerek almıştım böyle 🤣🤣. Evet filedeyken alalım dedim eşime, stevia kimyasal (bitkisel olduğuna ikna edemedim) sende şeker yok deyip akdo aldı 🤣🤣. Akdoyla hemen hemen aynı fiyattı sanırım

• Komik
Reactions: Jou
Yok yok İnşallah çıkmaz merak etme sen🙏

Kaç haftalıksin canım
34+5 oldum
Ben cuma günü nstdeyken baya bi uyumuşum. Yarım saat falan. Hemşire geldi pardon uyu canım sen dedi🤣
Eşim vır vır konuşmasa ben de uyuyacaktım 🤣
Kızlar 34+1 olduk bugün şu çikolata işini halletsem mi sizce yoksa bekleyeyim mi? Bir an önce hazırlıklar bitsin son haftalarda rahat olayım istiyorum daha çok işim var gerçi 🤣
Ben hallettim valla 10 gün oldu.bu hafta da son işlerimi yapıp gerisini yatış ile geçireceğim😊

Aynıyız banada 6 haziran sezeryan günü verdi 38+0 oluyorum bende. Bugün nstye girdim ilk kez doğum yapcağım hastanede. Fiyat vermeden aldılar nstye çıktm ve 2400 diyince şok oldum. Doğursam daha iyidi 😅 bugün 35+0 dım kilosu 2650 çıktı iyimi bilemedim. Normal heralde grupta okuduklarıma göre
O ne yaa 😳 ben bugün sordum fiyatını 200 TL dediler benim de özel hastane

X