Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Evett canımm ya bende oyle 2 ci sez olcak amaa geçen salı nst sancı yok görüldü demekki nornal şeyler benim şuan yaşantım aşırı yorgunum kızımda hiç durmuyor cidden ilk cocuk hiç cocuk gibi birsey🥲
Kesinlikle benim oğlanda 2.5 yasında doğumdan sonra ne yapacagm hiç bilmiyorum. Bakalım başımıza neler gelecek sağsağlim bi doğuralm da bu arada benmde 35de sancım yoktu 36+4 te bianda cıktı. 37+1 iz şuan bakalım yarın ne cıkacak

Kesinlikle benim oğlanda 2.5 yasında doğumdan sonra ne yapacagm hiç bilmiyorum. Bakalım başımıza neler gelecek sağsağlim bi doğuralm da bu arada benmde 35de sancım yoktu 36+4 te bianda cıktı. 37+1 iz şuan bakalım yarın ne cıkacak
Benimdeki 3haziran yeni 2 yaşa gircek seninki enazından aklinca anlar gibiii benimki kıskanç uzerinde 3 haftadır yanımda uyuyo ve asla hic uyutmamıştı yanımda nasıl oldi buiş bende çözemedim cidden bide hiç durmuyo yatakta çok dolanıyo benimde uykum bölünuyorr bi aşamadımda bunu
Aaa 35 de yoktu bakalımm benimkinde olcakmı salı günü gidicem 2 gün sonra gerci kızımdada hiç sancı yaşamadan girdim sezaryen

Benimdeki 3haziran yeni 2 yaşa gircek seninki enazından aklinca anlar gibiii benimki kıskanç uzerinde 3 haftadır yanımda uyuyo ve asla hic uyutmamıştı yanımda nasıl oldi buiş bende çözemedim cidden bide hiç durmuyo yatakta çok dolanıyo benimde uykum bölünuyorr bi aşamadımda bunu
Aaa 35 de yoktu bakalımm benimkinde olcakmı salı günü gidicem 2 gün sonra gerci kızımdada hiç sancı yaşamadan girdim sezaryen
Oğlumda bende sancı yasamadım. Bianda oldu buda bence sürekli bebelerin pesinde dolanmaktan oldu diye düşünüyorum ya. Yok ay nerde erkek cocugunun algısı daha gec oluyo daha yeni yeni konusmaya basladı mesela 2li üçlü kelimeleri daha 1 aydır söylüyor konusması anca kışa sökülür gibi zor valla

• Beğen
Reactions: Jou
Saglikla bi avazda kucagina al insallahh🥹🌸
Teşekkür ederim hepimiz inşallah 🥹🥹
Benim ya salı günü olacak yada cumartesi 🫶🩷 yarın belli olacak hangi gün oldugu cok heyecanlı 🤩
evet benim şimdiden düşünmekten uykularım kaçmaya başladı çok heyecanlı 🥹
Suni sanci yerine epiduralli doğum yaptırabilirsin aslinda daha rahat hafif agrılı geçer doğumun
Doktorum neyi uygun görürse o şekilde olacak canım süreçte kendisi gidişata göre karar verecek. Epidural kullanabiliriz tansiyonun çok yükselirse dedi, tansiyon düşürücü etkisi varmış

Oğlumda bende sancı yasamadım. Bianda oldu buda bence sürekli bebelerin pesinde dolanmaktan oldu diye düşünüyorum ya. Yok ay nerde erkek cocugunun algısı daha gec oluyo daha yeni yeni konusmaya basladı mesela 2li üçlü kelimeleri daha 1 aydır söylüyor konusması anca kışa sökülür gibi zor valla
Evett evett bence de peşlerine koşmaktan oldu dinlenemiyosun hiç yemek yedirme derdi kahvaltı ettirme derdi otur kaldır et banyosu falan ilkine böylemiydik akşama kadar otur dinlen bi yemek yap otur tamam şimdi iyice tempo olduk doğsunlar hepten işimiz yoğun🤣

Erkektede geç öğreniyo diyolarr tabi hepside aynı değill bu iş buda kızın olcak dimii şuanki

Teşekkür ederim hepimiz inşallah 🥹🥹

evet benim şimdiden düşünmekten uykularım kaçmaya başladı çok heyecanlı 🥹

Doktorum neyi uygun görürse o şekilde olacak canım süreçte kendisi gidişata göre karar verecek. Epidural kullanabiliriz tansiyonun çok yükselirse dedi, tansiyon düşürücü etkisi varmış
Tabiii doktorun kararıyla olurr ben sordum sadece hayırlisı olsun sağlıcakla al kucağına inşallahh

Evett evett bence de peşlerine koşmaktan oldu dinlenemiyosun hiç yemek yedirme derdi kahvaltı ettirme derdi otur kaldır et banyosu falan ilkine böylemiydik akşama kadar otur dinlen bi yemek yap otur tamam şimdi iyice tempo olduk doğsunlar hepten işimiz yoğun🤣

Erkektede geç öğreniyo diyolarr tabi hepside aynı değill bu iş buda kızın olcak dimii şuanki
Evet valla ilkinde ne kadar rahatmşm diyorum bol bol yatıyordum 😂 evet insallah bu kız

Ayy evett zaten onun hayaliyle yaşıyorum biraz da. Hem migrenim var zaten, hem de ben hamilelikten önce güne duble türk kahvesiyle başlardım. Şimdi bir fincan içiyorum kesmiyorr 🥲
Ayyy bende aynı senin gibiyim bol bol iç ama nescafe de al mutlaka. Oda cok etki ediyor hem baya aç olacaksın nescafe de tansiyonunu dengeler aclıgı bastırıyor biraz

Ayy kızlarrr 35 haftalığım amaa sağ kalcam yürürken hep batma oluyo çokta yavaş yürüyorum topal gibi çok yoruldum bu dr da tutturdu 13hazirana neolcak all yanii gayette kilolu bi bebe yanii sinirlerim cok bozuldu
Bende de solda var joucuum aynı durumu yaşıyoruz bazen tutuluyo hatta

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Yaa su mu gelmezse bu agrilari ne kadar cekicem😭 ben regl sancilarini bile ilacsiz atlatamazdim ayni onun gibi bazen duruluyo bazen siddetleniyo… kasilma cok cok nadir oluyo ama olunca gozumden yas geliyo🥲
Regl sancısı gibi dediysem hafifti , inşallah sorunsuz kolay bi doğum olur hepimizin

X