2024 ikiz gebelik

Kızlar merhaba bende geçen hafta öğrendim ikiz olduğunu bugün doktora gittim birinin kalp atışını duyduk ama diğerinin duyulmadı kesede küçük arada fark var doktor iyi de söyledi kötü de söyledi böyle bir şey yaşayan var mı keselerin fotoğrafı da bu

Eklentiler

• 833FEFA4-00F6-4D90-A0CF-CD838389B13F.jpeg
    833FEFA4-00F6-4D90-A0CF-CD838389B13F.jpeg
    79,7 KB · Görüntüleme: 15
Kızlar merhaba bende geçen hafta öğrendim ikiz olduğunu bugün doktora gittim birinin kalp atışını duyduk ama diğerinin duyulmadı kesede küçük arada fark var doktor iyi de söyledi kötü de söyledi böyle bir şey yaşayan var mı keselerin fotoğrafı da bu
Hayırlı olsun☺️ kaçıncı haftadasın? Bazen birinin sonradan duyulduğunu okuyorum burada.

Hayırlı olsun☺️ kaçıncı haftadasın? Bazen birinin sonradan duyulduğunu okuyorum burada.
6 hafta 5 günlük doktor geçen haftaya göre kese gelişmemiş dedi başka bir doktora gittim kalp atışını görünüyor gibi ama küçük dedi öyle işte beklemedeyim dua edin inşallah ikisi de hayırlısı ile kucağıma gelir

6 hafta 5 günlük doktor geçen haftaya göre kese gelişmemiş dedi başka bir doktora gittim kalp atışını görünüyor gibi ama küçük dedi öyle işte beklemedeyim dua edin inşallah ikisi de hayırlısı ile kucağıma gelir
Umarım ikisini de kucağına almak nasip olur 🙏🏻 haftaya bakarlar sanırım. Haber verirsin buradan.

Siz öğrendinşz mi bebişler tek yumurta mı çift mi
Sordum ama bir şey demedi dedi biri kıza biri erkeğe benziyor böyle dediğine göre çift yumurta ikizi olmalı😂 haftaya tekrar gideceğim o zaman cinsiyet için net bir şey söylerim. Keseler yan yana ama çift plasentaya gibi dedi

Geçen gün yazmıştım kaburgalarım ve sırtım ağrıyor diye bu da bir de benimle aynı sorunu yaşıyordum kontrolden sonra yazıcaktım ama kim olduğunu unuttum. Neyse işte doktor İkiz gebeliklerde en sık karşılaşılan şikayet olduğunu söyledi yani kaburga ağrılarına doğuma kadar çekecekmişiz ben de magnezyum takviyesi istedim bir ilaç yazdı magnezyum içeren biraz daha iyi geldi gibi sol tarafa yat uzun süre oturarak bekleme çok ayakta durma yürüyüş yapma dedi. Bebekler büyüdükçe ağrı artacak dedi Rabbim dayanma gücü versin inşallah
Amin hepimize inşallah 🙏

Sordum ama bir şey demedi dedi biri kıza biri erkeğe benziyor böyle dediğine göre çift yumurta ikizi olmalı😂 haftaya tekrar gideceğim o zaman cinsiyet için net bir şey söylerim. Keseler yan yana ama çift plasentaya gibi dedi
Gibisi mi var yani bunu hala göremiyor olması konuyla alakalı deneyimsiz olduğunu gösterir cnm hakkında hayırlısı neyse o olsun

Detaylı ultrasona var ama önceden perinatolaga gitmenin bana çok faydası oldu. Perinatologlar ikiz gebeliğe fazlasıyla hakimler
Perinatolog için randevu baktım devlette doğrudan verilmiyormuş önce kadın doğum bakacakmış bir risk görürse öyle yönlendirecekmiş. Özelede güvenmiyorum artık bir kaç doktora baktım yorumlarda mahalle kadınları gibi cevap yazmış olumsuz yorumlara hakaret falan gördüm ondan da vazgeçtim. Araştırıyorum iyi birini bulursam giderim zaten iki tane düşüğüm var ve bunuda riske atmak istemiyorum ihmalim yüzünden bir şey olursa ne kendimi nede yanlarına gittiğim doktorları affetmem

X