2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlaaaar sonucum çıkmış hemşire pozitif dedi, değer 30 çıkmış. Bende hep 100 lü değerler okumuştum sorun mu bu dedim. O da önemli olan artış, 2 gün sonra tekrar edicez dedi 🧿🙏🏼 ay dua edin bol bol. 10. Günde böyle düşük çıkıp yükselen var mı acaba
canım sanırım zaten 3.gün embrıyon o yuzden gayet iyi. daha güzel haberler duyman dıleğiyle.

Kızlaaaar sonucum çıkmış hemşire pozitif dedi, değer 30 çıkmış. Bende hep 100 lü değerler okumuştum sorun mu bu dedim. O da önemli olan artış, 2 gün sonra tekrar edicez dedi 🧿🙏🏼 ay dua edin bol bol. 10. Günde böyle düşük çıkıp yükselen var mı acaba
Evet önemli olan artış benim de 57 çıkmıştı nasıl ağlamıştım😐 önemli olan 2 katı artması inşallah artar dua edeceğim🤲🏻🧿🤍

Çok sevindim🥳🥳 Güzelce artsın sağlıklı bir şekilde devam etsin inşallah.Şimdi de 2 gün sonraki değer ne olacak diye stresiniz devam ediyodur ama pozitifin keyfini sürmeyi ihmal etmeyin sakın🥰

Kızzzzlar. 22 Mart transferim bugün 6.gün . Test yaptım dayanamadım sanki çift çizgi silikte olsa. Kan versem çıkar mı . Normalde 1 Nisan dedi doktor.

Eklentiler

• IMG_9420.jpeg
    IMG_9420.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 64
Kızzzzlar. 22 Mart transferim bugün 6.gün . Test yaptım dayanamadım sanki çift çizgi silikte olsa. Kan versem çıkar mı . Normalde 1 Nisan dedi doktor.
bu arada sadece çatlatma iğnesi yaptım 15 martta 25 martta test yaptım tek çizgi çıktı . bunun dışında sadece progestan fitil sabah akşam yapıyorum. yani ilaç etkisinden değil diye düşünüyorum.

Kızlar göğüslerinde kızarıklık olan varmı şimdi farkettim baya kızarmışlar ilaçlardanmı oluyo acaba hamileliğin belirtisimi bu ?

Evet 3. Gün embriyosu benim. Ayyyy hadi inşallah Rabbim kucaklarımızı sağlıklı, hayırlı evlatlarla doldursun
3. Gün embriyosuna 12. Gün test öneriyorlar tatlım biraz erken olmuş senin ki senin 100 küsür gördüklerin 5. Gün embriyosu hem hemşire de söylemiş zaten önemli olan katlanarak artması moralini bozmana hiç gerek yok🥰

Merhabalar bende bugün kontrole gittim. Transferin 20. Günü. Keseyi zorla gördük. 8 Nisan kalp atışı için çağırdı. Biraz sıvı birikmiş dedi. Şişkinlik ve ağrıyı ona bağladı. Bol sıvı ve dinlen dedi

Merhabalar bende bugün kontrole gittim. Transferin 20. Günü. Keseyi zorla gördük. 8 Nisan kalp atışı için çağırdı. Biraz sıvı birikmiş dedi. Şişkinlik ve ağrıyı ona bağladı. Bol sıvı ve dinlen dedi
Benim de 19.gün gözüktü canım. 20 gün geç miymiş ki? Bana doktor olumsuz konuşmamıştı. : ) İnş biriken sıvı bol su ve dinlenerek geçer. Çok geçmişler olsun.

X