2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ben yarın transfer olucam ama aşırı kabızım 2 haftadir. Çok korkuyorum popom mahvoldu zaten çok acıyor. Yapmadığım şey kalmadı dubhaston kullandim zeytinyagi içtim. Napicam ya ıkınırken embriyoyu düşürürsem

bu arada ben sigara konusuna şöyle de bi çözüm getirdim transferden önce paket almamaya başladım içtiğim 1-2 sigarayı eşimden içiyorum farklı sigaralar kullanıyoruz kendı paketım olmayınca çok içesim gelmıyor
Ben normalde en hafif sigarayı içmeme rağmen canım isteyince hiç fark etmez uzun kırmızı Marlboro bile içerim😁

Kızlar aklıma bir şey takıldı.
Bu sabah önce devlet hastanesine gidip test verdim yarın çıkar dedikleri için ardından 1 saat içinde gidip özelde de kan verdim. Akşam üzeri devlet hastanesindeki sonucum da çıkmış 34. Ama şimdi aklıma şu takıldı düşüyor mu acaba değer? Önce devleti yaptırmıştım 34, 1 saat sonra verdiğim 30. Acaba laboratuvar farklılığından mı aklıma takıldı :/
Labaratuvar farklılığı olabilir canım

Kızlar ben yarın transfer olucam ama aşırı kabızım 2 haftadir. Çok korkuyorum popom mahvoldu zaten çok acıyor. Yapmadığım şey kalmadı dubhaston kullandim zeytinyagi içtim. Napicam ya ıkınırken embriyoyu düşürürsem
Allah korusun çok geçmiş olsun. Yürüyüş yapıyor musun? Pırasa yemeği yapıp yiyebilirsin. Transfer sonrası özellikle ishal ya da kabız olmamaya dikkat etmemizi istiyorlar

Kızlar aklıma bir şey takıldı.
Bu sabah önce devlet hastanesine gidip test verdim yarın çıkar dedikleri için ardından 1 saat içinde gidip özelde de kan verdim. Akşam üzeri devlet hastanesindeki sonucum da çıkmış 34. Ama şimdi aklıma şu takıldı düşüyor mu acaba değer? Önce devleti yaptırmıştım 34, 1 saat sonra verdiğim 30. Acaba laboratuvar farklılığından mı aklıma takıldı :/
Lab farkından değişiklik olabiliyor. Ben iki farklı hastanede vermiştim daha önce 4-5 birim oynamıştı.

Canım akşamları 3 tane incir kaynat sabahları ye onları. O da çok iyi geliyor

Arkadaşlar yerleşme kanaması kaçıncı günde oluyor oluyor ben 23 martta transfer oldum 1 Nisan sonuç şuan Bi belirtir.yok 5. Gün embriyosu 6 aa
Aynı gün transfer olmuşuz. Bana 4 Nisan’da kan ver dedi doktor. Ama burada ki herkes sanırım 8. günden itibaren öğrenmiş.

Allah korusun çok geçmiş olsun. Yürüyüş yapıyor musun? Pırasa yemeği yapıp yiyebilirsin. Transfer sonrası özellikle ishal ya da kabız olmamaya dikkat etmemizi istiyorlar
Yürüyüş yarım saat yapıyorum ama 1 haftadir 3 buçuk lt su içiyorum her gün. Anlamadım nasıl oldu bu

Yürüyüş yarım saat yapıyorum ama 1 haftadir 3 buçuk lt su içiyorum her gün. Anlamadım nasıl oldu bu
Progesteron ilaçları kabız yapabiliyor, demir ilacı da. Ben bu sorunu kayısı, kabak çekirdeği,armut yiyip yürüyüş yaparak atlattım. Gayet güzel su içmişsin

Kızlar bir şey sorucam ya estrofem ilacı herkese yazmış mı burada doktoru bana hiç vermedi sadece progestan dex iğne sabah akşam neden olabilir acaba? Bilgisi olan var mıı?

Kızlar bir şey sorucam ya estrofem ilacı herkese yazmış mı burada doktoru bana hiç vermedi sadece progestan dex iğne sabah akşam neden olabilir acaba? Bilgisi olan var mıı?
Herkesin değerleri ve çocuk yapamama sebebi başka oluyor canım. Yaş kilo kan değerleri vs vs çok fazla değişken var. Bende sadece sabah akşam progestan fitil kullanıyorum o kadar. Estrofem hiç kullanmadım tüp bebek sürecimde.

Herkesin değerleri ve çocuk yapamama sebebi başka oluyor canım. Yaş kilo kan değerleri vs vs çok fazla değişken var. Bende sadece sabah akşam progestan fitil kullanıyorum o kadar. Estrofem hiç kullanmadım tüp bebek sürecimde.
Herkes yazınca bir an acaba mı dedim😅 çok pimpirik oldum yaa normalde çok rahatımdır🫣 çok teşekkür ederim içim rahatladı

Canım bir bardak suyu kaynat daha sonra kuru kayısı at içine bir kaç tane su soğuyunca iç daha sonrada kayısıyı ye.Bir hafta kayısı bir hafta incir yap.Bunu transfer sonrasıda yapabilirsin ilaca çok yönelme benim tüp bebek hemşirem bunu önerdi.

KIZLAR KAHVERENGI LEKESI GELENLER İÇİN SÖYLUYORUM BENIM HALEN GELIYOR DOKTOR BI SIKINTI YOK DEDI TÜP BEBEK YAPILAN KADINLARIN BAZILARINDA OLURMUŞ BU BAZILARIDNADA OLMAZMIŞ 🥰 KAN OLMADIGI SURECE KORKMA DEDI
Sağlıkla ilerlesin inş tabloya beni de ekler misiniz 31 yaş ilk deneme 5. Gün embriyo 30 Mart transffer

Ben de normalde haftaya randevu almıştım ama yarın gideceğim ağrım çok oldu tek taraflı olunca da korktum hemşireler normal ama doktorla görüşün isterseniz dedi isterim dedim inşallah yarın ben de görürüm 🤲🏻🤍 bebeği gördünüz mü yolk sac filan ?
Yolk sac ne bılmıyorm😅
Kese gordu ıyı dedı kalp atış haftaya dedı😁

X