2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Düşük olunca kanama durmazdı çok olurdu zaten kuzum seninki lekelenme gibi inşallah bi şey olmayacak 🙏
Cok sagol cnm aynen oyle bizede dusuk tehliken var dedi yolladi hicbirsey yapmadan ayni sekilde banada dusmeyede bilir dedi 🤦‍♀️ burasi oyle biyerki hicbirsey yok sehir hastanesi disinda ozel acilde kadin dogum yok normal doktor anlamiyo devlete yolluyor kuzum suanlik kanamam yok durdu inslh sabah kadar bise olmaz hatta temenlim hic olmamasi ama bian once sabah olsaydi gitseydim

Düşük olunca kanama durmazdı çok olurdu zaten kuzum seninki lekelenme gibi inşallah bi şey olmayacak 🙏
Inslh oyledir ya kimsede bise demiyor kaldim ortada valla Allah korusun ciddi bise olsa kimse yok ya yardimci olcak nasil bi sehir anlamadim acaba kendim bi tane progestan dex yapsam mi fazladan diye dusunuyorum

Inslh oyledir ya kimsede bise demiyor kaldim ortada valla Allah korusun ciddi bise olsa kimse yok ya yardimci olcak nasil bi sehir anlamadim acaba kendim bi tane progestan dex yapsam mi fazladan diye dusunuyorum
Ne yaptın canım gittin mi doktora gerçi saat daha çok erken bu saatte doktor gelmez belki de

Cok sagol cnm aynen oyle bizede dusuk tehliken var dedi yolladi hicbirsey yapmadan ayni sekilde banada dusmeyede bilir dedi 🤦‍♀️ burasi oyle biyerki hicbirsey yok sehir hastanesi disinda ozel acilde kadin dogum yok normal doktor anlamiyo devlete yolluyor kuzum suanlik kanamam yok durdu inslh sabah kadar bise olmaz hatta temenlim hic olmamasi ama bian once sabah olsaydi gitseydim

bana eğer kanaman olursa 2 doz kalçadan progestan vurulmam söylenilmişti transferden sonra canım. bende hergün fitil ve progestan dex kullanıyorum. kalçadan vurulabilirsin aslında.

Benim tup bebek doktorum muayene etmeden ilac oneremiyoruz dedi anlam veremedim bur da bir cok kisi oyle yapiyor ama benim doktorm tm tersi bi tuhaf gercekden ben nasil gidim hemen 3 saatlik yol

Hem de cok guzel birbyerde yaptirmissiniz. Normalde kanamasi olmayanlara bile garanti olsun diye progestan destegi veriliyor. Sizin kanamaniz oldugu halde muayenede israr etmesi degisik geldi.
Evet banada ama elden bise gelmiyor israrla ben yaziyorum onericeniz ilac varmi bakin doktor dusuk tehliken var diyor dedim o hala muayene etmeden bise diyemeyiz biz diyor anlamadim ya gercekden

Kizlar doktora gorundum ama 5+4 dedi kesede bozulma var dedi budurum duzelirmi acaba dusede bilir dusmeyede bekliycezdedi cok uzgunum
Kanaman çok olmadı ama canım mesela benim oldu hatta dün doktora gittim gece yine oldu ayağa kalkıp yorulunca oluyor evde yatınca olmuyor yani senin Bi kere olmayla hemen nasıl bozulabilir 😢

Kanaman çok olmadı ama canım mesela benim oldu hatta dün doktora gittim gece yine oldu ayağa kalkıp yorulunca oluyor evde yatınca olmuyor yani senin Bi kere olmayla hemen nasıl bozulabilir 😢
Bilmiyorum kesede biraz bozulma var dedi bekliycezdedi igne yapdi bi tane proluton bi de progestan fitil yazdi sabah aksam bekliycez dedi dusede bilir bebek buyudukce duzelede bilir dedi yolk sac ve embiryo gorundu ama kesede biraz bozulma var dedi bilmiyorum hayirlisi Allahdan dua etmekden baska yapabilcem bise yok umarim duzelir

X