2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar Fetal DNA dediğiniz nasıl bir test acaba kaçıncı haftada yapılıyor
Özeldeki doktorum daha bişey söylemedi ama bugün devlete gitmiştim oradaki doktor bana zeka testi yaptırmamı söyledi acaba fedal DNA testini mi kastediyor
Merhaba fetal dna da bebekte allah korusun down sendromu ve benzeri hastalıklar var mı ona bakılıyor, aynı testte bebeğin cinsiyetini de öğreniyorsun. 9. Hafta ile 12 hafta arası istediğin zaman yaptırabilirsin. Muhtemelen doktorun onu kastetmiştir

Merhabalar ense ve baş arkası ağrıyan var mı? Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? 4-5 gündür çekiyorum kafamın içi patlayacak gibi oluyor. Evde tansiyon aleti ile ölçüyorum 11/6, 11/7 filan çıkıyor genelde anlayamadım bir türlü.
Bugün ense köküm ağrımaya başladı benim de gecmezse parol kullanırım. Sen de kullan istersen

Kızlarr ya 9+4 günlüğüm karnım sürekli şiş afedersiniz hep gaz var gibi davul oldu karnım sizde de böyle mi acaba bu normal miiii

Sağol canim umarım kanama olmaz çarşamba günü kontrolüm var o zamana kadar ekstra bisey olmazsa sabretmeyi düşünüyorum 🌸🙏
Benimde çarşamba kontrolüm var bende 9+4 üm şuan aynıyız 🙃 hem kasık ve bel ağrım hemde karnım davul gibi benim ya gaz var sanki çok sert inşallah herşey yolundadır 🤲🏻

Bugün ense köküm ağrımaya başladı benim de gecmezse parol kullanırım. Sen de kullan istersen
İlaç kullanmak istemiyorum daha fazla aslında. Kötü bir şeyin habercisi olmasında dayanırım. Her bulduğunuz fırsatta dinlenin. Uzanın. Misafiriniz de yardımcı olur umarım yoksa zorlar baya. Bana doktorum nazlı ol, kendine dikkat et dedi. Yoksa ben de durabilen biri değilim. Rabb'im iyilik versin.

İlaç kullanmak istemiyorum daha fazla aslında. Kötü bir şeyin habercisi olmasında dayanırım. Her bulduğunuz fırsatta dinlenin. Uzanın. Misafiriniz de yardımcı olur umarım yoksa zorlar baya. Bana doktorum nazlı ol, kendine dikkat et dedi. Yoksa ben de durabilen biri değilim. Rabb'im iyilik versin.
Güzel söylemiş doktorun yarın gidecekler zaten idare edicem bi sekilde 🙂amin canlarım hepimize iyilik versin 🙏

Kızlar bugün 11 haftalık olduk çok şükür ama 2 gündür bende özellikle sağ kasigimda çok şiddetli kramp oluyor sizinde oluyor mu bu tarz kramplar ne olur bana bişey diyin çok korkuyorum dün acile gittim hiç bir proplem yok dediler idrar aldılar o da temiz çıktı şaşkınım 😳😳🤲🤲

Kızlar bugün 11 haftalık olduk çok şükür ama 2 gündür bende özellikle sağ kasigimda çok şiddetli kramp oluyor sizinde oluyor mu bu tarz kramplar ne olur bana bişey diyin çok korkuyorum dün acile gittim hiç bir proplem yok dediler idrar aldılar o da temiz çıktı şaşkınım 😳😳🤲🤲
Ben de de tam o haftalarda olmuştu idrar tahlili temiz çıktı kültür verdim temiz çıktı kramp oluyordu ondan ziyade kasıklarımda yanma oluyordu her şey temiz çıktı 3 4 güne de ağrı geçti.

Ben de de tam o haftalarda olmuştu idrar tahlili temiz çıktı kültür verdim temiz çıktı kramp oluyordu ondan ziyade kasıklarımda yanma oluyordu her şey temiz çıktı 3 4 güne de ağrı geçti.
Valla inşallah bişey olmadan geçer kramp girdiği zaman canım çok acıyor çünkü

Bir deneyin ben özelde cıkarttım. Takibinizi yapan doktorunuz özeldemi oda çıkartabilir
Devlete gittim bende rapor cikartamayiz dediler tüp bebek tedavisinde yazldgi için acaba bende özele gitsem cikartabilirmiyim çcünkü doğuma kadar kullandriyorlarmis artık zorluyor maddi olarak

Arkadaşlar merhaba güzel hamile anneler bebislerimiz sağlıkla gelsin inşallah 🤲🤲
Bizde 10+5 olduk inşallah drum 12 haftada ikili tarama yapacağını soyledi ama ikiz gebelikte ikili tarama yapılmıyormuş başka testler soylediler ikili tarama sağlıklı çıkmazmış valla kafam çok karıştı tarama yaptıran arkadaşlar ikiz gebeler bana bilgi verebilir mi sizler yaptırdıysanız nasıl oldu 🥰🥰👼👼🤲🤲♥️
Bende 12 haftadayim ikili test içicn gitmiştim ama ikiz oldgu için yapilmiormus sadece ense kalınlığına bakiliormus 22haftalarda yapılan bı test varmış sadece o zmna bakarız dedi böyle olanlar varmı hiç bı test yapılmadan geri geldim

Evet bende de var di bende cok korkmuştum ama muanede şükür bişey çcikmadi normal denilior sizinde öyledir umarım🥰

Yok devlete gidiorum bı kere özel muanesi olan bı doktira gittim ama ordan cikartabilirmi bilmiorum çcünkü normal rapor bile veremiordu hiçc sormak da aklıma gelmemişti
Sanmıyorum ordan cıkarabilceğini bende özel muaynehaneye gidiyorum ilaç bile yazmıyo sgkda ücretli alabiliyorum yazdıklarını hastanedennbirine git benxe

X