Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Kızlar ben Yağızla Uras isimleri arasında kalmıştımya, kvdem Urası nerden buldunuz çok düşündünüz mü falan dedi böyle beğenmedi yani😂içimden dedimki o zaman kesin Uras olucak🤣🤣🤣 sulti tutti sulti tutti
Ben Uras adını cok beğeniyorum oğlum olsaydı düşündüğüm isimlerden biriydi bence cook güzel😍

İyyyyy bazen görüyorum evet eğer öyle bir şey olursa galiba saç baş gireriz o benim oglum asla oyle bi hakki yok😅

Ne kadar anlattigin olağanüstü geliyor ama daha öncede senin gibi meme değilde artık bebeğin maması olarak görüldüğünü söylemişti inanamiyorum🙈 ahahahah annene çok güldüm haklı birde sen normalde de evde sevmiyordun zaten sutyen olayını vs peki şeyden almış miydin 3 tane renkli emzirme sutyeninden hiç kullandın mı öyle bir şey bence daha kullanmamissindir ama yinede sormak istedim🤭 peki sonra memede kalan sagdigin sütü nereye koyuyorsun canim ne zaman veriyorsun
Evet canım 3lu olanı hiç beğenmedim aslında bana hep boyutları farklı geldi. Göndermedim de kullanayım bari dedim. Ped yapıştırıyorum içinde sızma olmuyor rahat oluyor. Gümüş kapaktan siziyordu atletime, emzirme sütyeni ne ped yapistirip ilerlemek iyi oldu. Çam kavanoz almıştım poşette saklamıyim diye ama yenilerini almam gerekecek çünkü minnak minnak almıştım sütüm daha da artarsa yetmeyebilir onlar. Emzirmeden sonra dolaptan çıkarıyorum 30cc kadar benmari usulü suya koyup isitiyorum emzirmden sonra kaşıkla veriyorum. Bazi sagdiklarimi dondurucuya attım 3 günü geçirmiyim diye
golden-snitch golden-snitch kiz aklıma ne geldi @Mavi070707 mobilyalardan bahsedince.. seni hep doğuma giderken bebeğinin park yatağını düşünen anne olarak aklıma geleceksin🤣🤣 park yatak işini naptiniz bak o kısmı da hiç anlatmadin
Ahahaha 😂 aay o yatak hiç kullanilmiyo 🤣 reflü yatagini oradan oraya gezdiriyoruz🤣

Allahım herkesin derdi ayrı ya...😩
Benim de doğumum büyük ihtimalle mayıs sonu olacak görümcem taktı ona. Kv vefat tarihine denk gelirse diye sürekli yok annemin senesine denk gelecek. Getirmeyin.😳😳
Bize zehir olacak...
Sanki ben isterim denk gelmesini de. Elimde mi sanki ne yapayım?
Her konuşmada soruyor doğum ne zaman? diye bilmiyorum diyorum.
Bu arada öbür görümcemin çocuğunun doğumu da babalarının vefat tarihine denk gelmiş ondan neyse sesimi çıkarmıyorum hassas konu diye.
Ama sinirleniyorum. Tabir yerindeyse Kör ölünce badem gözlü oluyormuş gerçekten.
Yuh ne alaka bebek ne zaman gelmek istiyorsa o zaman gelir.. ayyy nasıl sinir oldum anlatamam.. insanın saygısı.olmasa o da o zaman ölmeseymis dicekte işte....

Neyseki plesantayı taç yapmaktan kurtuldun 🤣🤣 24 26 29 Nisan doluyuz desene 😍😍🧿
Aynen meleğimle kader ortağıydık güya 🤣🤣 plasentayı kolye yaparım kız boşa gitmesin 🤣🤣
Benim de 24ünde😍 gece 2den sonra bi şey yeme, sabah 7.30da hastanede ol dediler bana da😍😍😍 9da sanırım benimkini 9a yazdılar cok heyecanlıyımm ben de
Bana da aç karnına gel sabah 8.30 da burda ol dediler büyük ihtimalle hemen hemen aynı zamanda bebeklerimizi alırız, sen anesteziye karar verdin mi canım
Ay netleşti mi 😍 adıyla yaşasın yakışıklı 😍🧿
Amin canım inşallah 🙏🏻 😍
Ozamana kadar normal doğumla gelirse oh sana derim :süslü::anne:
hahahahaha tabi bir de bebeğin süpriz yaparak gelmesi de var 😃😃
Kızlar ben Yağızla Uras isimleri arasında kalmıştımya, kvdem Urası nerden buldunuz çok düşündünüz mü falan dedi böyle beğenmedi yani😂içimden dedimki o zaman kesin Uras olucak🤣🤣🤣 sulti tutti sulti tutti
O beğenmediyse kesinlikle uras olmalı🤣 burda çoğu anne urası beğendik biz de çok cool duruyordu yağız da güzel ama sen bilirsin canım 😍

Evet canım 3lu olanı hiç beğenmedim aslında bana hep boyutları farklı geldi. Göndermedim de kullanayım bari dedim. Ped yapıştırıyorum içinde sızma olmuyor rahat oluyor. Gümüş kapaktan siziyordu atletime, emzirme sütyeni ne ped yapistirip ilerlemek iyi oldu. Çam kavanoz almıştım poşette saklamıyim diye ama yenilerini almam gerekecek çünkü minnak minnak almıştım sütüm daha da artarsa yetmeyebilir onlar. Emzirmeden sonra dolaptan çıkarıyorum 30cc kadar benmari usulü suya koyup isitiyorum emzirmden sonra kaşıkla veriyorum. Bazi sagdiklarimi dondurucuya attım 3 günü geçirmiyim diye

Ahahaha 😂 aay o yatak hiç kullanilmiyo 🤣 reflü yatagini oradan oraya gezdiriyoruz🤣
Aaaa bana tam oldu hepsi de aynı boyut çok sasirdim🙄🙄 oyyy yerim ben onu nasıl tatlı tatlı besleniyordur🥹🥹

Aynen meleğimle kader ortağıydık güya 🤣🤣 plasentayı kolye yaparım kız boşa gitmesin 🤣🤣

Bana da aç karnına gel sabah 8.30 da burda ol dediler büyük ihtimalle hemen hemen aynı zamanda bebeklerimizi alırız, sen anesteziye karar verdin mi canım

Amin canım inşallah 🙏🏻 😍

hahahahaha tabi bir de bebeğin süpriz yaparak gelmesi de var 😃😃

O beğenmediyse kesinlikle uras olmalı🤣 burda çoğu anne urası beğendik biz de çok cool duruyordu yağız da güzel ama sen bilirsin canım 😍
Hadi benimkinin de o gün gelecegi tutarsa yada önce gelirse bekleyecegine hala inanamıyorumda 😂😂😂😂😂

Kızlar bende kansız nişana benzeyen bir şey geldi.. internette de baktım şeffaf mukus tıkacı diye geçiyor 🙄
Canım dün ben otururken bayağı yoğun bir şey geldi iç çamaşırım bayağı ıslandı doktora gideceğim gündü zaten benimki de kansızdı nişan zannettim hatta, açılma vs hiç bir şey yok sancı mancı yoktu kontrolde her şey normal çıktı , bence sen sancılarını takip et için rahat etmiyorsa hastaneye git canım ❤️

Kızlar bende kansız nişana benzeyen bir şey geldi.. internette de baktım şeffaf mukus tıkacı diye geçiyor 🙄
Selam ben haziran grubundayım sizin grup doğurmaya başlayınca buraya sardım 😂 8 sene önce oğlumda kansız nişan gelmişti tarif ettiğin gibi bir hafta sonra suyum geldi görmüşken yazayım dedim

Selam ben haziran grubundayım sizin grup doğurmaya başlayınca buraya sardım 😂 8 sene önce oğlumda kansız nişan gelmişti tarif ettiğin gibi bir hafta sonra suyum geldi görmüşken yazayım dedim
Bizde yapıyoruz onu önceki ay gruplarını gizliden takip 😂 sıra bize geldi resmen 😍 mayıs ayına giriş yapınca ortalarında sizdede başlar yavaş yavaş

X