Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    204
Kızlar kontrolden çıktım. 34+5 toramanim 3600 olmuş boyuda 51 cm. Doktor kontrolü haftada 1 e düşürdü, yakın takip yapalım dedi. Nst ye baglamadi. Dedim kanala girerse sezaryen olur mu dedim olur sıkıntı yok dedi. Tarih belirlemedi ama 38 i beklemeyiz gibi geldi. Zaten şimdi de doğsa sıkıntı yok dedi.
Kız maşallah rekor şu an sende cesurdacaşçıyı da beni de geçtiniz 😍😍🧿🧿🧿

cesursavasci cesursavasci @Mavi070707 kızlar biz bugün ödememizi yaptık, 30k olmuş sanırım. Ne zaman başlayacak falan dedik arkadaşlarımız doğum yapacak dedim, ne zmaan dedi bir kaç hafta içinde dedim. Tamam yardımcı oluruz bir kaç hafta içindeyse dediler. Siz hemen kabul etmeyin fiyatı pazarlık yapın yani 🤭
İnşallah o 30u paşa paşa oducez gibi hissediyorum🤣 sağol canım bizi de düşündüğün icin💜 bu ödeme kısmı olsun doğumla alakalı şeyleri alt kattan mi hallediyoruz

10 tane tanıdık buldum kurban pazarlığına gireceğim valla yazık günah özel hastanede pazarlık yapılması lazım zaten
bizi düşünmüşsün ya kalbim eridi çok sağol 🥹
golden-snitch golden-snitch eşime şimdi dedim 30u kabullendi dedim ödeme kısmını ben yaparım bi çingenlik boşu boşuna indirim yapabilme ihtimalleri varken niye 30 odeyelim🤣🤣🤣 hastaneden çıkarken ödeme alınıyorsa kendimde olurum

Ay kızlar içim bir yanıyor deliryorum ne içsem geçmiyor buzlu dondurma yiyorum şekerim olmasına rağmen nasıl bi çözüm bulucam kaç gündür bununla uğraşıyorum

Bu üç harfli marketlerden biri canım. Mail e dönerler mi acaba
Merkezlerin numaraları oluyo bende üç harfli marketlerin birinde genel müdürlüğünde çalışıyodum. Bizim şirkette çok önemsenirdi müşteri memnuniyeti her şikayet genel müdüre gider ordanda mağazaya ve çalışana gerekli yaptırım olurdu. Hangi ildeyseniz genel merkezi arayın pazarlama birimine şikayetinizi oluşturun ve dönüş beklediğinizi belirtin eğer aynı marketten bahsediyorsak mutlaka dönüş olur sizin lehinize değilsede diğer marketlerde ilgilenir diye düşünüyorum

Kızlar kontrolden çıktım. 34+5 toramanim 3600 olmuş boyuda 51 cm. Doktor kontrolü haftada 1 e düşürdü, yakın takip yapalım dedi. Nst ye baglamadi. Dedim kanala girerse sezaryen olur mu dedim olur sıkıntı yok dedi. Tarih belirlemedi ama 38 i beklemeyiz gibi geldi. Zaten şimdi de doğsa sıkıntı yok dedi.
Tek 4 kiloyu geçecek olan sensin gibi duruyor hay maşallah 😲

Cok guzel😍 nerde yaptirdin ben de aynisindan istiyorum trendyolda kaydetmistim ama kotu yorum vardi diye emin olup isteyemedim
Bonika Ä°stediÄiniz Ä°smi Yazıyoruz - Bubble Ayıcıklı Bebek Kapı ve Duvar Süsü Fiyatı, Yorumları - Trendyol Burdan söyledim canım satıcının özellikle Bonika olmasına dikkat ettim diğer satıcının fotoğraflı yorumları çok kötüydü. Ama bu da özensiz geldi fotoğraf ekliyorum. fiyatı uygun olduğu için ve dikkat çekmediği için kafama takmadım

Eklentiler

• IMG_5413.jpeg
    IMG_5413.jpeg
    96,3 KB · Görüntüleme: 40
X