Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    208
Kızlar ben bugün miniğimi ilk defa emzirdim 2 hafta oldu doğalı yarın tüm gün hastanede olacağım emzirmek için bugün deneme yaptık tuttu çok şükür 🙏 daha yeni 34 haftalık oldu hemşire haftasına göre değil 2000 gr olunca vereceğiz dedi 1910gr şuan dualarınızda bizi de unutmayın teyzeleri
Çok şükür canım çok az kaldı tez zamanda kavuşacaksınız inşallah 🙏🏻
Kızlar ben çıktım 1 saat oldu bebekte bende iyiyim kendime gelim bilgilendirme yapıcam
Çok sevindim kuzum merakla bekliyoruz hikayeni 😍😍

Aay ne korkutmustu o fındık burun beni 🤭 şimdi seviyorum fındık burnunu 😍
Saçları koyulasip kumral olacak gibi geliyor güneşte altın gibi parlıyor ama bu hafta daha bı uzadı kumrala dönüyor gibi 😅
Oyyy maşaAllah saçlarını seveyimm 🥹 sarı olacak annesi yada çok açık kumral olur ergenliğe doğru koyulaşır anca 😍

Maşallah geçti mi canım dikiş ağrın 🙏🏻

evet oldu canım 10 gün önce 3600 dedi doğana kadar 4 ü geçer dedi hiç öyle olmadı 10 gün sonra 3750 doğdu kızların dediği gibi ultrasonda 200-300 gram kadar eksik farklı ölçüyor

Benim de öyleydi anlıyorlar hemen su getiriyorlar😂😂😂🤣

kocalarımızı doğurmuşuz resmen😂 ikisini nasıl doyuracaz kız 😂🤣

Kurtlar Vadisi mi 😳 hadi bakalım az daha zorlasan ne izliceksin acaba 😀

oje kırmızı çizgimiz ama tabi ki diğer herşeyden önemli resim çekileceksin o kadar 😀

Benimki de antiembolik çorap aldırdı bize medikalciden 20 gün çıkarma duş hariç dedi

Kesin giydirir Allah korusun pıhtı atmasın benim ki de pıhtı ihtimaline karşı aldırdı

Ben ameliyattan çıkar çıkmaz hemşire giydirdi canım

canım bebeği koltuğun üstüne koyacaksan koltuğun üstünde durursa güzel ama beşiğin içinde bunlar biraz çöküyor öyle olunca sırtı yazık daha taze, ben aldım salona da küçük beşik almıştım onun içine koydum bu yatağı, maalesef normal yatak gibi olmadı bayağı engin kaldı sırtı yamuk olmasın diye altına bir minder koyduk ama benim beşik biraz derin belki senin beşiğin enginse tam olursa bilemeyeceğim 🤔
Çok şükür geçti canım ilk 2 gün zorlandım. Sen nasıl oldun?

Eki Görüntüle 3419627 kızlar ben böyle anne yanı bebek yatağı almak istiyorum kullanışlı mi
Benim kızkardeşim bana vericek baya kullanışlı olduğunu düşünüyorum 6 aya kadar ben bunda yatırırım...
Kızlar ben çıktım 1 saat oldu bebekte bende iyiyim kendime gelim bilgilendirme yapıcam
Ohh çok şükür...Rabbim sağlık versin ikinize de inşallah🤲
kızlar selam 34+2 deyim bu aralar aşırı bir gaz sorunum var bazen tutamadığım bile oluyor hatta vajinadan geliyor gaz böyle birşey yaşayan var mı , haftaya doktora gittiğimde soracağım ama merak ettim
Bende 34+3 teyim aynı şeyleri yaşıyorum,bide ishal durumundayım bi haftadır,bağırsaklar çok çalıştığı için böyleymiş diye okumuştum..
Saçları koyulasip kumral olacak gibi geliyor güneşte altın gibi parlıyor ama bu hafta daha bı uzadı kumrala dönüyor gibi 😅
Ayy çok tatlı maşallah.. Allah bağışlasın..🤲

Amaaaaaaa coooooooooooook tatliiiii🥹🥹🥹🥹🥹 ağladım aglicam bu tatlılığa maşallah kivancimiza🥹🥹🥹🥹

X