Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    206
Maşallah maşallah prensesliliği cesursavasci cesursavasci gibi ele almaya niyetlisin gerçi biraz geç oldu ama doğurcan artık 🤣🤣
Hiç gece de uyanmıyomusun çişin de mi gelmiyor 🤣🤣🤣
Haşaa onun gibi olamayız bu ağrılarla biraz zor ama uyku konusunda tahtımı vermem😂😂 dün gece bi kez kalktım çişe o da uzun zaman sonra ilk kez oldu ona bile kalkmıyorum😂😂

Günaydın beybi bende 11 buçukta bi uyumuşum anca kalktım 2 gündür masallah çok güzel uyuyorum 😀😀😀
Haşaa onun gibi olamayız bu ağrılarla biraz zor ama uyku konusunda tahtımı vermem😂😂 dün gece bi kez kalktım çişe o da uzun zaman sonra ilk kez oldu ona bile kalkmıyorum😂😂
Kız siz nasıl çişe kalkmıyonuz yada nasıl gecede bir kere kalkarsınız 🤣🤣 ben 2 saat tuvalete gitmeyince yataktan kalkamıyorum kasık doluluğundan iki büklüm yürüyüp öyle tuvalete varıp boşaltıyom 🤣🤣 ha maşallah vallahi süpersiniz nazar değmesin 😂😂😂🧿🧿🧿

Kız siz nasıl çişe kalkmıyonuz yada nasıl gecede bir kere kalkarsınız 🤣🤣 ben 2 saat tuvalete gitmeyince yataktan kalkamıyorum kasık doluluğundan iki büklüm yürüyüp öyle tuvalete varıp boşaltıyom 🤣🤣 ha maşallah vallahi süpersiniz nazar değmesin 😂😂😂🧿🧿🧿
Hayret ettim normalde bende kalkıyorum çişe ama bu gece kalkmamışım ama sabah karnım ağrıyordu doluluktan 😀😀😀

X