2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Taze transfer de yapan çok kişi var merak etme doktorun taze transfer demişse vardır bi bildiği. Benim polikistik over durumumdan ötürü yumurtalıkları korumak adına beklemem gerekiyor. İnşallah hayırlı haberlerini alalım güzelim 🥰
Merhaba bende 22 nisanda gonal f900 kullanmaya basladim ama gunde 225 mcg yaptim doktor 2 mayista opu planladi siz opu oldunuz mu? Bende ohss den direkt olarak bahsetmedi ama batında asit birikimi olabilir ondan endise ediyorum gibi bisey dedi. Bu da ohss komplikasyonu su an sekiz gundur gonalf kullandim dort gundur de oxotide kullandim yarin kan tahlili vericem e2 ve progesteron bakilcak aksam da ovitrelle yapacagim sizin durumlar nedir

Canım inan en kolayı opuydu benim için. Sadece gün içerisinde gaz sancım oldu. Histeroskopiden sonra bütün acılar bana normal gelmeye başladı 🤭
Yaa kıyamam 🥹 tedavideye bu kadar hakimken süreci bilmiyor oluşum beni çok korkutuyor tamamiyle azosperme odaklanmıştım şimdi yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik dediğim an yeni başlıyormuşum meğerse 😅

Az once biriyle konusdum baska topikde dondurulmuş rahim dinlendirlmiş ilk transfer tutmuş sans daha yuksekmiş
Valla kızlar hiç buralara takılmayın neler neler okudum burda tazesinden donmuşuna tam oldu tamamdır dediğin anda bi bakmışsın hiç bir şey yok. Stres yönetimi o kadar önemli ki ve beslenme. kaç ay önceden başlıyor millet

Yaa kıyamam 🥹 tedavideye bu kadar hakimken süreci bilmiyor oluşum beni çok korkutuyor tamamiyle azosperme odaklanmıştım şimdi yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik dediğim an yeni başlıyormuşum meğerse 😅
Daha dur bismillah bizde varikoselle bir sene uğraştık az bi ışık gördük de 7 aydan beri de tüp bebekle uğraşıyoruz. Bakalım nereye kadar yolumuz var 🥹

Daha dur bismillah bizde varikoselle bir sene uğraştık az bi ışık gördük de 7 aydan beri de tüp bebekle uğraşıyoruz. Bakalım nereye kadar yolumuz var 🥹
Valla hep bi hücre çıksın bitsin gitsin en zoru bu derdim demez olaydım, her aşaması ayrı zor ayrı yorucu oluyormuş emeklerimizin karşılığını boş bırakmasın Rabbim 🤲🏻♥️

Az once biriyle konusdum baska topikde dondurulmuş rahim dinlendirlmiş ilk transfer tutmuş sans daha yuksekmiş
Evet canım benimde öyle dondurulmuş taze emriyo geçen sene de o şekilde transfer olmuştum ikiz tuttu inşallah bu sefer nasip olur ♥️ sağlıkla kucağımıza alabiliriz umarım .Tek emriyo transferi olucak bu sefer bana doktor rahimden dolayı ikiz kaldiramazsin dedi rahim darmis sanırım

X