🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Durumumu güncellemeye geldim 😞 Klomen + Duphaston 2. Ay tedavim , bat tarihini 1 gün geçtim bu sabah kan testi verdim ama beta hcg <1.20 görünüyor e nabızda. Dolayısıyla gebelik bu ay da yok. 😞 rahim filmi çektireceğim. Sanırım kist oldu , bu yüzden regl olmadım. İlk kez geciktim. Doktorla görüşeceğim 😞 Birgebeningünlüğü jel falan da işe yaramadı. Allah büyüktür, gelecek aya kısmetse… 😞

Sökülmesi konusunda bende araştırdım dediğiniz gibi her dişçiye yaptırmamak lazımmış. Benim gittiğim discide ağzıma mavi bir plak taktı sadece o diş açıkta kaldı ve o taktiği şey ağzının içine düşmesini engelliyor ne kan ne parça hiçbirsey gelmiyor. O mavi plağın Adı ne bilmiyorum ama söktürürken kesinlikle yutulmaması gerekiyor
Kesinlikle yutulmasi cok zararliymis. Insallah faydasini gorursunuz guzel haberler alirsiniz

Merhabalar, 1 ay önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum ve gecikmeden regl oldum. İlk aydan denemek istiyorum çok sabırsıxım bir yandan beklemek istiyorum aynı şeyleri yaşamaktwn korkuyorum

Merhabalar, 1 ay önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum ve gecikmeden regl oldum. İlk aydan denemek istiyorum çok sabırsıxım bir yandan beklemek istiyorum aynı şeyleri yaşamaktwn korkuyorum
Bunu söylemek ne kadar bana düşer bilmiyorum ama bence beklesen daha iyi yani bende düşük yaptım sonrasında vücut toparlasın diye 4 ay bekledim tabiki senin kararın ☺️

Selam kızlar benim bat 7 gün kaldı ama çok kötüyüm soğuk algınlığı oldum sanırım ateşim 37.6, boğazım eklemlerim çok ağrıyor covid testi yaptım 2 defa negatif çıktı. Ama her ihtimale karşı ilaç almak istemiyorum ama geçecek gibide durmuyor. Sizce ne yapayom doğal yöntemlerden? Thereflu içsem olur mu?
Çocuk için olan nurafenin şurubunu iç ben doktora sormuştum hamilelikte de içile bilir yan etkisi yok ve çok iyi geliyor soğuk algınlığına ateşe falan

HANIMLAR SAT VE BATLARI LÜTFEN ÖZELDEN ATARMISINIZ DİĞER TÜRLÜ KAÇIRABİLİYORUM🥰
Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰

🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi 🧿🤰🧿
@tinygirl🧿🤰🧿
@bahari bekliyorum🧿🤰🧿
@kubradar🧿🤰🧿
@fatma2041🧿🤰🧿
@ayaaaa🧿🤰🧿
@Orangegreysky🧿🤰🧿
Sosyallanne Sosyallanne 26 Nisan
Z zeynepthevideographer 13 Nisan13 Mayıs
@alyanil24 Nisan16 Mayıs
@tufiberry16 Nisan16 Mayıs
dikkatkediii dikkatkediii 20 Nisan18 Mayıs
@sureyyazeynp23 Nisan18 Mayıs
@ecutos19 Nisan19 Mayıs
A aceleciaycicegi 20 Nisan20 Mayıs
@Atlantissa24 Nisan20 Mayıs
@payedar26 Nisan21 Mayıs
@blackkdahlia26 Nisan21 Mayıs
@simsim50721 Nisan21 Mayıs
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Nisan24 Mayıs
@Pamlok30 Nisan25 Mayıs
G gardenya21 24 Nisan26 Mayıs
@1992izm30 Nisan26 Mayıs
beray1 beray1 26 Nisan25 Mayıs
@Crpe26 Nisan26 Mayıs
Bahar esinti Bahar esinti 29 Nisan27 Mayıs
M medine20 30 Nisan29 Mayıs
@bestemilka25 Nisan30 mayıs
@burcak294 Mayıs31 Mayıs
@gecemavisiiii3 Mayıs1 Haziran
@cakilhanim30 Nisan3 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@Jane Jetgil12 Mayıs9 Haziran
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 15 Mayıs11 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran

HANIMLAR SAT VE BATLARI LÜTFEN ÖZELDEN ATARMISINIZ DİĞER TÜRLÜ KAÇIRABİLİYORUM🥰
Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰

🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi 🧿🤰🧿
@tinygirl🧿🤰🧿
@bahari bekliyorum🧿🤰🧿
@kubradar🧿🤰🧿
@fatma2041🧿🤰🧿
@ayaaaa🧿🤰🧿
@Orangegreysky🧿🤰🧿
Sosyallanne Sosyallanne 26 Nisan
Z zeynepthevideographer 13 Nisan13 Mayıs
@alyanil24 Nisan16 Mayıs
@tufiberry16 Nisan16 Mayıs
dikkatkediii dikkatkediii 20 Nisan18 Mayıs
@sureyyazeynp23 Nisan18 Mayıs
@ecutos19 Nisan19 Mayıs
A aceleciaycicegi 20 Nisan20 Mayıs
@Atlantissa24 Nisan20 Mayıs
@payedar26 Nisan21 Mayıs
@blackkdahlia26 Nisan21 Mayıs
@simsim50721 Nisan21 Mayıs
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Nisan24 Mayıs
@Pamlok30 Nisan25 Mayıs
G gardenya21 24 Nisan26 Mayıs
@1992izm30 Nisan26 Mayıs
beray1 beray1 26 Nisan25 Mayıs
@Crpe26 Nisan26 Mayıs
Bahar esinti Bahar esinti 29 Nisan27 Mayıs
M medine20 30 Nisan29 Mayıs
@bestemilka25 Nisan30 mayıs
@burcak294 Mayıs31 Mayıs
@gecemavisiiii3 Mayıs1 Haziran
@cakilhanim30 Nisan3 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@Jane Jetgil12 Mayıs9 Haziran
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 15 Mayıs11 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran
Beni de ekler misiniz
Sat 14 Mayıs
Bat 11 Haziran

Çocuk için olan nurafenin şurubunu iç ben doktora sormuştum hamilelikte de içile bilir yan etkisi yok ve çok iyi geliyor soğuk algınlığına ateşe falan
Maalesef amerikada yaşadığım için burda nurafen yok maalesef :KK43: ama ılık duş ve zencefilli limon iyi geldi şuan çok daha iyiyim. Teşekkür ederim 💕

X