2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Karın ağrısı yaşayanlar acaba ara ara mi yaşıyorlar? Ve ara ara yasamak mı hamilelik pozitif için belirti? Sürekli yaşanıyorsa regl ağrısı belirtisi midir acaba? Sizlerin deneyimi nasıl olmuştu....
Merhaba canım benimde bugün 4. Günüm ve ara ara karın ağrısı var gaz sancısıda mevcut adet olacam gibide arada ağrı hissediyorum ilaçlardandır diyorum ama ne bileyim inşAllah pozitif belirtisidir Rabbim bizlerede nasip etsin o sevinci❣️🙏

Merhaba canım benimde bugün 4. Günüm ve ara ara karın ağrısı var gaz sancısıda mevcut adet olacam gibide arada ağrı hissediyorum ilaçlardandır diyorum ama ne bileyim inşAllah pozitif belirtisidir Rabbim bizlerede nasip etsin o sevinci❣️🙏
Kaçıncı gün test yapmayı düşünüyorsun?

ONce bir test yap belki daha hayirli br haberdir :) doktorunla gorus canim muhtemelen br muayeneye cagirir
2 gün önce yapmıştım test evde ama bişey çıkmadı ne kadar doğru bilemiyorum normalde 5 gün içinde olmam gerekiyor baya uzadı çünkü bugün tekrar ilacına başlamam lazım

Mutlaka doktoruna bilgi ver bence
Bende öyle düşünüyorum yarın da bekleyip öyle mi söylesem diye belki gece falan olurum bugün hemen demek de istemiyorum bugün ilaca da başlamam gerekiyor tekrar 1 ay daha beklersen bayramdan sonraya kalıcak diye korkuyorum bayramdan sonra olmasını da istemiyorum çünkü

14 mayıs test günüm olacak doktorum öyle demişti ama cumartesi yada pazar evde idrar testi yapmayı düşünüyorum da cesaretimde yok :KK43:
Merhaba, sizinle aynı gün transferimiz olmuş, umarım pozitif sonuçlar alırız :dua: bana 16'sında kan tahlili yaptırın dediler, size sanırım daha erken bir tarih vermişler. bence haftasonu evde test yapmayın, çok zayıf bir bant çıkarsa moraliniz bozulur boşuna stres olursunuz, bir iki gün daha dayanın :)

Bende öyle düşünüyorum yarın da bekleyip öyle mi söylesem diye belki gece falan olurum bugün hemen demek de istemiyorum bugün ilaca da başlamam gerekiyor tekrar 1 ay daha beklersen bayramdan sonraya kalıcak diye korkuyorum bayramdan sonra olmasını da istemiyorum çünkü
Ben beklemezdim hemen bilgi verirdim. Bizim için önemsiz bir şey aslında önemli olabilir. Tam tersi de olabilir tabi ☺️

Kızlar öncelikle Rabbım yar ve yardımcımız olsun bizimde sperm sorunumuz var doktor tüp bebek deneyin dedi 😓 bana süreci anlatır mısınız neler oluyor ilaçlar ne kadar fiyat ne olur kendimi hazırlamak istiyorum aylardır ağlıyoruz bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum umarım mucizelerimize kavuşuruz 😔🧸🤰🏼

Benim doğal siklusta çatlatma iğnesi ile transfer yapıldı. Çatlatma iğnesinin etkisi ne zaman bitiyor anlamak için transfer gününden beri her gün test yapıyorum. Bugün çatlatma iğnesinin 10.günü,hayalet çizgi nerdeyse görünmüyor. Demek 10 gün etkisi sürüyormuş. Buralarda çok aramıştım iğne etkisini, denemiş biri olarak yazayım merak edenlere.

Merhaba, sizinle aynı gün transferimiz olmuş, umarım pozitif sonuçlar alırız :dua: bana 16'sında kan tahlili yaptırın dediler, size sanırım daha erken bir tarih vermişler. bence haftasonu evde test yapmayın, çok zayıf bir bant çıkarsa moraliniz bozulur boşuna stres olursunuz, bir iki gün daha dayanın :)
Bana 10 gün sonra yap dedi doktorum ama genelde 12 gün sonra istiyorlarmış bende bilemedim 3.gün embriyosu olduğu içinmidir nedir bilemedim inşAllah pozitif sonuç alırız evet evde bende cesaret edemiyorum zaten moralim bozulmasın diye 🌸

Kızlar öncelikle Rabbım yar ve yardımcımız olsun bizimde sperm sorunumuz var doktor tüp bebek deneyin dedi 😓 bana süreci anlatır mısınız neler oluyor ilaçlar ne kadar fiyat ne olur kendimi hazırlamak istiyorum aylardır ağlıyoruz bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum umarım mucizelerimize kavuşuruz 😔🧸🤰🏼
Merhaba canım ağlama dua et Rabbime verdiği vermediğ herşeye bin şükür bende ilk tüp bebek dediklerinde üzülmüştüm ama sonra düşündüm ki çok şükür derdi veren dermanıda veriyor günlerce üzüldüm hayata küstüm ama hiç anne olamayacaksında diyebilirdi doktor dedim ve tedavi için adım attık.Hastaneden hastaneye değişiyor ücretler hepsinin fiyat politikası farklı olduğu gibi her doktorunda ilaç tedavi uygulaması farklı çünkü her bünyanin başka sorunu var o yüzden en güzeli iyi bir doktorla içine sinen bir doktorla öngörüşme yapıp güzelce bilgi al kafan rahatlasın kalben rahat hissedincede başla tedaviye Rabbim tez zamanda senide sevindirsin.

Amin... Ben artık psikolojik mi gerçek mi bilmiyorum, stres de yapmak istemiyorum. Ama sürekli ama sürekli bir yerim ağrıyor. Forumlardan okuduğum kadarı ile pozitif alanların ara ara ağrısı olmuş veya en çok da hiç belirtisi olmayanlar pozitif haberi alıyor.
Benim de sürekli bir yerim agridikca sürekli strese girdim.

X