2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bişey sorucam bugün regl ağrısı gibi ağrı gelmeye başladı ara ara gelip gidiyor. Yalancı sancı dedikleri böyle bir şey mi. Ben daha farklı düşünmüştüm. Herkeste farklı bölgede hissediliyor sanırım

Kızlar bişey sorucam bugün regl ağrısı gibi ağrı gelmeye başladı ara ara gelip gidiyor. Yalancı sancı dedikleri böyle bir şey mi. Ben daha farklı düşünmüştüm. Herkeste farklı bölgede hissediliyor sanırım
Karında sertleşme de var mı? Sanırım onunla birlikte olunca sancı oluyor

Kızlar kafası kanala girmeyen var mı benim gibi?
Ne yapmamız lazım doktor pinpon topu gibi havada gelmeye niyeti yok galiba dedi:KK43:

Kızlar bu kasılmalar ağrılı mı olmadı gerekiyor? Mesela karnımın her yeri sert oluyo ama öylr aman aman bi regl ağrısı gibi bişey olmuyo. Yalancı sancı dedikleri bu mu acaba ağrısız olan

Vücut kendini hazırlıyordur doğuma

Bu arada bende vajinusmustum 6 ay falan asla yenemedim sonra dilatörle çözdüm gibi ama tamamen asla bitmedi vajinal muayene bile zor benim için bu konuda profesyonel yardım almak gerek kesinlikle
Ben de dilatör ile yeniyordum güzel ilerliyordum ama dediğim gibi tamamen yenemeden hamile kaldım. Şimdi çatı muayenesi olsun açıklık muayenesi olsun korkuyorum. Hem cesaretli ol kızım diyorum yapabileceğime inanıyorum hem de en yakında beni bekleyen çatı muayenesi anını düşündükçe geriliyorum

Kızlar bu kasılmalar ağrılı mı olmadı gerekiyor? Mesela karnımın her yeri sert oluyo ama öylr aman aman bi regl ağrısı gibi bişey olmuyo. Yalancı sancı dedikleri bu mu acaba ağrısız olan
Evet evet bende de öyle ağrılar vardı hafif hafif nst de 70 80lerde göründü yani yalancı sancılar doğum hazırlıkları bunlar dedi doktor
Bizim hissettiğimiz en ufacık sancı bile bence yalancı sancı vücut kendini hazırlıyormuş

Evet evet bende de öyle ağrılar vardı hafif hafif nst de 70 80lerde göründü yani yalancı sancılar doğum hazırlıkları bunlar dedi doktor
Bizim hissettiğimiz en ufacık sancı bile bence yalancı sancı vücut kendini hazırlıyormuş
Zaten 2-3 hafta gibi kısa süre kaldı ortalama doğumlarımıza normal bence bunları yaşamak

Ben de dilatör ile yeniyordum güzel ilerliyordum ama dediğim gibi tamamen yenemeden hamile kaldım. Şimdi çatı muayenesi olsun açıklık muayenesi olsun korkuyorum. Hem cesaretli ol kızım diyorum yapabileceğime inanıyorum hem de en yakında beni bekleyen çatı muayenesi anını düşündükçe geriliyorum
Hiç gerilme 2dk sürüyor sürmüyor şöyle düşün bence genital bölgeye lazer veya ağda yaptırmak benim için çatı muayenesinden daha acılı hiç dayanamıyorum ağdaya vs ben dayandıysam herkes dayanır

Bende 35 haftaya girdikten sonra karın sertleşmesi ara sira adet agrisi gibi hafif agrilar gelip gidiyor

Benim de karın sertleşmesi bayadır oluyordu ilk defa adet ağrısı oldu. Hamilelik uygulamasında diyor ki; braxton kasılmaları sırt kasık ve karnınızın alt kısmında olabilir.
Beni korktuttu başlaması ya erken olursa diye 🫤😁
En çok şu ayaga kalkınca bir anlık tutulma insani zorluyor nineye döndum yeminle.🤣

Beni korktuttu başlaması ya erken olursa diye 🫤😁
En çok şu ayaga kalkınca bir anlık tutulma insani zorluyor nineye döndum yeminle.🤣
Egzersize yürüyüşe devam 😅 doktor beni durdurdu şimdi de gelmiyor canım sıpam perişan oldum🫠 kanala giriyordur artık

Benim yaşadığım yalancı kasılma şöyleydi bebişim sadece bir yerde toplanıyordu avuç içine sığacak kadar o sırada karnımın üst tarafından başlayıp sonra kasıklarıma inen bi ağrı oluyordu kramp gibi yarım saat sürüyordu uzanınca geçiyordu

Düşündükçe daha da korkuyor insan aklına getirme boşver dayanılmayacak bir şey değil azıcık elini sıkar bağırırsın bir şey olmaz hemen bitiyo zaten 10 saniye falan

Benim yaşadığım yalancı kasılma şöyleydi bebişim sadece bir yerde toplanıyordu avuç içine sığacak kadar o sırada karnımın üst tarafından başlayıp sonra kasıklarıma inen bi ağrı oluyordu kramp gibi yarım saat sürüyordu uzanınca geçiyordu
O zaman benimkisi başka bişey 😂

X