2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

O zaman benimkisi başka bişey 😂
Eğer regl ağrısı vajina kemiklerinde ağrı varsa da onun için kafası aşağı iniyor yavaş yavaş bebeğin o ağrı yapıyor demişti doktorum 34. Haftadan beri vajina kemiklerim ağrıyo benim mesela bacaklarımı açamıyorum magnezyum ve parol rahatlatıyo biraz

İlk yalancı kasılmamda bende doğuruyorum sandım doktoruma sordum gerçek sancı gelse bu kadar rahat konuşamazsın benle merak etme dedi 😊
Benim ikinci çocuk ilkinden biliyorum o sancı baṣka bir şeydi yani dogum sancisi her haliyle kendini belli ediyor.Agrin varsa hep gelip gidiyor durmuyor.Ikinci dogum bazen erken oluyor diye tetikdeyim.

Benim ikinci çocuk ilkinden biliyorum o sancı baṣka bir şeydi yani dogum sancisi her haliyle kendini belli ediyor.Agrin varsa hep gelip gidiyor durmuyor.Ikinci dogum bazen erken oluyor diye tetikdeyim.
Bu gerçek sancı tam olarak nasıl bir şey acaba he bide sancı demeyelim kasılma diyelim diyen doktorlar var benim doktorda tarif edip duruyo ama benim kafamda oluşmuyor bi türlü 😃

Bu gerçek sancı tam olarak nasıl bir şey acaba he bide sancı demeyelim kasılma diyelim diyen doktorlar var benim doktorda tarif edip duruyo ama benim kafamda oluşmuyor bi türlü 😃
Çok hafif ama rahatsız edici agrım vardı geliyordu gidiyordu.Kasık kısmı agriyor belin falan adet agrisi nasılsa agrilar aynen öyle adet olunca da sanci geliyor işte dogurunca da o sancilar geliyor.Ilk düzensiz oluyor ama sanci şiddetlendikce duzenli zaman oluyor artık en kotusu 5 dakika da bir olanı.Adet sancılarına şukur ediyosun dogum sancısı yaşayınca.😁

Benim yaşadığım yalancı kasılma şöyleydi bebişim sadece bir yerde toplanıyordu avuç içine sığacak kadar o sırada karnımın üst tarafından başlayıp sonra kasıklarıma inen bi ağrı oluyordu kramp gibi yarım saat sürüyordu uzanınca geçiyordu
Evet bebeğin vücudunun aşırı sertleşmesi şeklimde benimkiside bazen aşağıya da baskı yapıyo gibi oluyo. Yalancısı da kötü yaa😀

Evet evet bende de öyle ağrılar vardı hafif hafif nst de 70 80lerde göründü yani yalancı sancılar doğum hazırlıkları bunlar dedi doktor
Bizim hissettiğimiz en ufacık sancı bile bence yalancı sancı vücut kendini hazırlıyormuş
Hazırlasın bakalım böyle böyle doğurcaz inşallah 😃 yalancısı da rahatsız ediyo insanı ya

Oooy kızlar benim ferritin 5 lere düşmüş alt sınır 11 yazıyo bugün doktora gidicem bakalım ne dicek. Sizinkiler ne durumda?

Çok hafif ama rahatsız edici agrım vardı geliyordu gidiyordu.Kasık kısmı agriyor belin falan adet agrisi nasılsa agrilar aynen öyle adet olunca da sanci geliyor işte dogurunca da o sancilar geliyor.Ilk düzensiz oluyor ama sanci şiddetlendikce duzenli zaman oluyor artık en kotusu 5 dakika da bir olanı.Adet sancılarına şukur ediyosun dogum sancısı yaşayınca.😁
Teşekkürler bilgilendirme için 💗

24 nisan'a sezerayan günü aldık :) Tam 40. hafta oluyor miniğim erken gelmezse 1 aydan daha az bir sürede bizimle . ALLAH hepimizin bebişini sağlıkla kucağına almasını nasıp etsin kızlar...
Anaaam Mart ayının açılışı seninle oldu. Bebeğin de senin kadar güçlüdür ve hızlıca toparlanacak inşallah 🙏 Allahım en kısa zamanda kucağına alıp koklamayı da nasip etsin canım. Kaçıncı haftandaydın?

Oooy kızlar benim ferritin 5 lere düşmüş alt sınır 11 yazıyo bugün doktora gidicem bakalım ne dicek. Sizinkiler ne durumda?
Gelmiş geçmiş olsun canım benimde öyleydi şimdi ancak 7 olmuş doktor kan sınır aralığında diee pek önemsemiyor ki dahiliyecide baktı odaaa aynını dedii siyah kuruu üzümm şekerle sorun yoksa 7 8 tanee bilee yesen iyi gelebiliyormuş Şifaa olsun 🙏🤲🐬

Eğer regl ağrısı vajina kemiklerinde ağrı varsa da onun için kafası aşağı iniyor yavaş yavaş bebeğin o ağrı yapıyor demişti doktorum 34. Haftadan beri vajina kemiklerim ağrıyo benim mesela bacaklarımı açamıyorum magnezyum ve parol rahatlatıyo biraz
Evet bende de öyle oluyor vajina kemikleri. Dün dedi doktor bakarım acıklık var mı die dedi ultrasonla baktı rahim agzı kapalı dedi suan

Gelmiş geçmiş olsun canım benimde öyleydi şimdi ancak 7 olmuş doktor kan sınır aralığında diee pek önemsemiyor ki dahiliyecide baktı odaaa aynını dedii siyah kuruu üzümm şekerle sorun yoksa 7 8 tanee bilee yesen iyi gelebiliyormuş Şifaa olsun 🙏🤲🐬
Saolasın canım alayım kuru üzüm o zaman yemesi de kolay çıtır çıtır yerim artık 🙏🏼

X