💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Bugün gittim doktora 6. Haftaya göre kese çok küçük dedi sagşıksız gebelik olabilir dedi ön sonra gel bidaha bakalım dedi o zamana kadar kanamam olabilir düşük olabilir aksine kese toparlayadabilir dedi 😞😞 çok yoruldum
Canım kaç haftalık gibiymiş kese. Neden öyle dedi. Transfer günün ne zamandı. Değerlerin iyiydi dimi

Kızlar size bişey soracağım beni belki bilenleriniz vardır ilk beta 19 dan çok şükür ilerleyip keseyi yolk sacı gördüm. Ama 6.gün embriyosu olduğunu için mi bilmiyorum biraz yavaş ilerledi. Benim son adet tarihim 4 Mart ama doktorum sanırım yavaş ilerlemeden dolayı bebeğin haftasını transfer tarihinden itibaren olarak hesapladı. Ve şuan 40 gündür embriyo karnımda bebeğin gelişimi de bu haftayla uyumlu.ama bakıyorum herkes son adet tarihine göre hesap yapıyor, benimki sizce bu şekilde ilerde bana sorun oluştur mu ya da etrafınızda böyle bir şeyle karşılaştınız mı hiç
Canım benim de 6. Gün embriyosu
10. Gün 45
12. Gün 67 çıktı.
Bende çok umutsuzum çok düşük başladı ve artış orani düşük oldu diye.

Bugün gittim doktora 6. Haftaya göre kese çok küçük dedi sagşıksız gebelik olabilir dedi ön sonra gel bidaha bakalım dedi o zamana kadar kanamam olabilir düşük olabilir aksine kese toparlayadabilir dedi 😞😞 çok yoruldum
Canım Allah'tan ümit kesilmez 🙏❤ inşallah sağlıklı bir şekilde sımsıkı tutunur bebeğin sana 🙏

İnşallah bebeğiniz sağlıkla büyür , güzelce toparlar 🙏

X