💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Canım nasılsın? Herşey yolunda mı? Keseyi gördün mü? 🧿
çok aktif olamadım iyiym canım 2 kez düşük tehliksei geçirdim kanamam oldu ama çok sıkıntılı olacak kadar değildi çok şükür herşey yolunda mide bulantılarım başladı kahve lekem geliyor sürekli. kalp atışını duydum çok şükür şuan iyiyiz ama:KK200:

Günaydın, adet sancısı gibi sancılarım vardı bu sabah kanamam geldi. Aşırı yoğun değil ama hafif pıhtılı ve kırmızı-pembe arası. Saat 3te doktorum çağırdı, kalbim sıkıştı 😭
canım hiç korkma benimde halen var sancılar bende 2 hafta üst üste yaşadım kanama halen bile kahve lekem var fitilde etkileyebiliyor kesenin etrafında kanama alanı yoksa dert etme gayet normal

Benim değerler 45-67-113 şeklinde ilerledi canım. Farklı şehirde tedavi görüyordum, hocayla iletişim kuramadım, hemşire de ilaçlara devam edin dedi. Bugün yine kan vereceğim.
Instagram da güvendiğim bir hocaya yazdım durumu o da cevap verdi, gebeliğin ilerlemeyecegini söyledi.
Bugünkü kan testinden sonra kendi Dr umlanbir şekilde görüşeceğim. Büyük ihtimal ilaçları biraktirir. Çok üzgünüm.
Çok üzgünüm, seni hiçbir şeyin teselli etmeyeceğini çok iyi biliyorum. Umarım en kısa sürede toparlanırsın. Dondurulmuş embriyon var mıydı?

Bugün gidip göreceğiz bakalım. Düşük tehlikesinde ne önerdi doktorunuz?
ilaçlara devam dedi progestan fitil ve iğne başka önlemi yok bunun dedi dikkat etmek gerekiyor bugün tekrardan işe başladım hatta. ama bu lekeler normal dedi kılcal damarlar bulunuyor bebeginizde o tarafta olursa da genişleyip oda kanama yapar dedi buda normal dedi yeterki kese etrafında yogun kanama alanı görmesin inşallahta seninde yoktur sıkıntı etme etkileniyor vücut çünkü 8. haftadayım halen sancı olacak gibi agrım oluyor oda rahim büyüyr ve fitilden kaynaklanıyor dedi

ilaçlara devam dedi progestan fitil ve iğne başka önlemi yok bunun dedi dikkat etmek gerekiyor bugün tekrardan işe başladım hatta. ama bu lekeler normal dedi kılcal damarlar bulunuyor bebeginizde o tarafta olursa da genişleyip oda kanama yapar dedi buda normal dedi yeterki kese etrafında yogun kanama alanı görmesin inşallahta seninde yoktur sıkıntı etme etkileniyor vücut çünkü 8. haftadayım halen sancı olacak gibi agrım oluyor oda rahim büyüyr ve fitilden kaynaklanıyor dedi
Cumartesi progestan iğneyi son kez vurulmuştum belki de ondan oldu bilmiyorum. Epey sancım var şu anda da. Göreceğiz artık

Merhaba hanımlar bende transfer hazırlıklarına başlamak için gün aldım ama adetin 6. gününe rendavu verdiler başlamak için geç değil mi zaten o zamana kadar adetim bitmiş oluyor.ilk defa yaptırıyorum tubbebek.

Merhaba hanımlar bende transfer hazırlıklarına başlamak için gün aldım ama adetin 6. gününe rendavu verdiler başlamak için geç değil mi zaten o zamana kadar adetim bitmiş oluyor.ilk defa yaptırıyorum tubbebek.
merhaba canım , hayırlısı olsun inşallah 🌸 genelde adetin 2. Günü çağırıyorlar diye biliyorum ama her doktorun izlediği yol farklı. Eğer doktoruna güveniyorsan sorun yoktur ☺️

Yani ben 3 gun gitmistim ilac yazdi ama ilaca 3 gun sonra basla demisti ayni gun baslamamistim belkide 6 gunde direk ilaca baslatacagi icin ogun gel demistir

Günaydın, adet sancısı gibi sancılarım vardı bu sabah kanamam geldi. Aşırı yoğun değil ama hafif pıhtılı ve kırmızı-pembe arası. Saat 3te doktorum çağırdı, kalbim sıkıştı 😭
Canım korkma. Bak herkeste oluyor. Ben iki gün tüm belirtimi kaybetmiştim. Sabah geri geldi. Olağan yani. Korkma.🙏🙏🙏🙏

Canım nirmalde 3-5 gün arasında ilaç başlatıyor doktorlar. Ama her Dr un yöntemi farkli. Vardır bir bildigi

X