💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Dün eşimle kapıştık biraz neden kan verdin test yaptın beraber yaşıyoruz her zorluğu bana neden demedim vs daha test yapmacaksın dedi cuma gidip kan verelim dedim yok dedi doktor pazar dediyse pazar vericez dedi bende yapmadım daha test
Anladım, ne zaman dedi ise o zaman yapın madem. Bana bugün için demişti test günümü 😊 inşallah sende bende , buradaki herkes güzel sonuçlar alır 😍

Anladım, ne zaman dedi ise o zaman yapın madem. Bana bugün için demişti test günümü 😊 inşallah sende bende , buradaki herkes güzel sonuçlar alır 😍
Ay amin ya 🥰 benim değer düşük gibi geldi ama bilmiyorum Allah muhafaza gerçi herkes şey diyor galiba herkesin değeri aynı olmak zorunda değil

Ay amin ya 🥰 benim değer düşük gibi geldi ama bilmiyorum Allah muhafaza gerçi herkes şey diyor galiba herkesin değeri aynı olmak zorunda değil
Evet evet, bazı insanların çok düşük başlıyor ama güzel ilerliyor. O yüzden hiç sıkıntı yapma. Önemli olan güzel artış olması 😊

Tek olmasının biraz yaşla da ilgisi var ben 35 yaşındayım.35 yaş ve üstü için genelde çift transfer yapılıyor. Bilmiyorum embriyolar hep kaliteli dendi bana transfer olan da öyle dondurulan da. Tek çaremiz beklemek ve inşallah sonunda mutlu sona ulaşmak:KK200:
Yaş değil ama rahim dar oldugu için ikiz taşımaz deniliyor bu yüzden de tek emriyo transferi yapıyor hayırlısı olsun inşallah ♥️ rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 😍 saglikla kucağımıza alırız umarım bu sefer

Yaş değil ama rahim dar oldugu için ikiz taşımaz deniliyor bu yüzden de tek emriyo transferi yapıyor hayırlısı olsun inşallah ♥️ rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 😍 saglikla kucağımıza alırız umarım bu sefer
Anladım. Hayırlısı olsun inşallah bugün yine hep pozitif haberler geldi bende bu grupta olmak istiyorum Allah'ım ne olur nasip et:KK9:

X