💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Canım iki katından fazla artış var 🧿 bence ümit var 🙏

Yok kuzum haftaya salı göreceğiz.

Canım inşallah saplıkls büyüyecek kalp atışını duyacağız. Bana 323 çıktıktan sonra 10 gün sonra gel dediler.

Aramıza hoş geldin canım ekliyorum 😍 yaş ve kaçıncı deneme, onları da ekleyeyim 🥰

İnşaallah mucizen seninledir kuzum 🙏 bence hala umut var 🙏

Aramıza hoşgeldin canım 😍 hemen ekliyorum

🙏❤ birlikte alacağız pozitif haberini 🌈
Yaaa inşallah Pzt gününü sabırsızlıkla bekliyorum hepimiz minik mucizemize kavuşmayı nasip etsin 🙏

Aklım takıldı sana doktora mı gitsen acaba acilde kadın doğumcu bir bakar iğne falan yaparlar
Sağolasın progestan kullanıp uyumuştum ağrım yok kanama da akıntı ilaçla birlikte az gelmiş. Pazartesiye kan sulandırıcı raporu çıkarmak için randevu bulup almıştım o zaman gidicem. Yarın gidip gitmemekte kararsız kaldım bilmiyorum. Öncesinde gidersem mutlaka haber veririm. Beni düşündüğün için teşekkür ederim

İki gün önceki öyleydi şimdiki biraz pıhtılı kırmızı kanama. Az önce ayağa kalktığımda yine geldi. Sizi de üzmek istemezdim hayırlı güzel haberler veririm inşallah. Destekleriniz için teşekkür ederim
Ben oğlumda düştü sanıp hastaneye gitmiştim bildiğin koca et parçaları gelmişti elime🥲 çok ağladım o acilde beklemek bana bi ömür gibi gelmişti ve suan 2,5 yaşında uyuyor 🥹
Sen gönlünü ferah tut annesi olarak sen başta vazgeçme🥰 rabbim korusun sizi sımsıkı tutunsun sana🤲🏼♥️

Ben oğlumda düştü sanıp hastaneye gitmiştim bildiğin koca et parçaları gelmişti elime🥲 çok ağladım o acilde beklemek bana bi ömür gibi gelmişti ve suan 2,5 yaşında uyuyor 🥹
Sen gönlünü ferah tut annesi olarak sen başta vazgeçme🥰 rabbim korusun sizi sımsıkı tutunsun sana🤲🏼♥️
Bende burda cok okudum ama benim öyle olmadığı için endişelendim. İnşallah duruyordur bir daha bir sıkıntı olmaz. Destekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim iyi ki varsınız. ❤️ Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin kucağımıza almayı nasip etsin duadan başka elden bişey gelmiyor.

Sağolasın progestan kullanıp uyumuştum ağrım yok kanama da akıntı ilaçla birlikte az gelmiş. Pazartesiye kan sulandırıcı raporu çıkarmak için randevu bulup almıştım o zaman gidicem. Yarın gidip gitmemekte kararsız kaldım bilmiyorum. Öncesinde gidersem mutlaka haber veririm. Beni düşündüğün için teşekkür ederim
Lütfen bugün git için rahatlasın. Erken gidersen bir şey kaybetmezsin ama geç kalırsan niye gitmedim dersin. Allah esirgesin lütfen bugün rutin kontrolmüş gibi git pazartesi yeni gidersin 🙏

Günaydın herkese 😄 kızlar transfer öncesi cinsel ilişki yasak mı ? Bir şey dedi mi doktorlar ? Bizim doktora ben hiç sormadım o da bir şey demedi. Acaba ilişki ile de deneyip şansımızı yükseltebilir miyiz diye düşündüm 😂

Hamileliğimde bi gece çok kanamam olmuştu ped yetişmiyordu sabah erkenden doktoruma gittiğimde kesede kanama olmadığını söylemişti gayet iyi olduğunu söyledi kalp atışını bile gördük içini ferah tut kendini neye hazırlarsan o olur unutma

Günaydın herkese 😄 kızlar transfer öncesi cinsel ilişki yasak mı ? Bir şey dedi mi doktorlar ? Bizim doktora ben hiç sormadım o da bir şey demedi. Acaba ilişki ile de deneyip şansımızı yükseltebilir miyiz diye düşündüm 😂
Günaydın 🌸 Protokole bağlı değişiklik gösteriyor olabilir, bize tedaviye başladığımızdan beri yasak deniyor, doktoruna danışmak en iyisi 💕

Günaydın 🌸 Protokole bağlı değişiklik gösteriyor olabilir, bize tedaviye başladığımızdan beri yasak deniyor, doktoruna danışmak en iyisi 💕
Ya bize daha önceki tedavide yumurta toplama aşamasında yasak demişlerdi biz de hiç teşebbüs bile etmedik zaten 😂 ama internette bir şey okudum ilişki tutunma şansını arttırıyor diye o yüzden bi acaba dedim 😅

Yasak canım.
Rahmin kasılması istenmiyor sanırım.

günaydın canım benim doktor transfer öncesi cinsel ilişkinizi kesmeyin devam etmenizi istiyoruz dedi hatta önerdi :)

X