2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    289
Aşı geç olsa ne olacakki bende onu anlamadım sonuçta yine korumayacak mı ayı geçenleride
Onu bilmiyorum ama bizim doktor en geç 3 buçuk aylıkken rota dedi ama bn hiç menenjiti sormadım.. Ki bnce rotadan daha önemli bi aşı menenjit.. Onu en son ne zaman yapıyoruz ya da kaçıncı aylarda yapılmalı hiç bi bilgim yok

Kızlar bu kaka sıkıntısı olanların devam ediyor mu ? Ben tam düzeldi dedim her gün, gün aşırı ya da 3 güne bir yapıyordu bir süredir tekrar uzun aralık girdi bugün 8. Gün. Bunun için gidilmesi gereken bir bölüm vs var mı ne kadar sürecek daha bu durum
Canım benim bebekte 3 gün falan yapamadı annem zeytinyağına kulak çubuğu batırıp poposuna hafifçe soktu hemen yaptı tuvaletini . Demir termometrelerden varsa onla daha iyiymiş ince ya

Onu bilmiyorum ama bizim doktor en geç 3 buçuk aylıkken rota dedi ama bn hiç menenjiti sormadım.. Ki bnce rotadan daha önemli bi aşı menenjit.. Onu en son ne zaman yapıyoruz ya da kaçıncı aylarda yapılmalı hiç bi bilgim yok
Aynen bende hiç bilmiyorum kafam karıştı gitti bu aşı olaylarında

Kızlar bu kaka sıkıntısı olanların devam ediyor mu ? Ben tam düzeldi dedim her gün, gün aşırı ya da 3 güne bir yapıyordu bir süredir tekrar uzun aralık girdi bugün 8. Gün. Bunun için gidilmesi gereken bir bölüm vs var mı ne kadar sürecek daha bu durum
Benim kızımda sadece anne sütüyle besleniyor başta her bezi kakalıydı sonra günde 2 3 kere yapmaya başladı. Birden oda kesildi. 3 gün 6 günde bir yapmaya başladı. Başta bende taktım ama huzursuz değil katıda yapmıyor yapınca toplu bayağı yapıyor.

Benim kızımda sadece anne sütüyle besleniyor başta her bezi kakalıydı sonra günde 2 3 kere yapmaya başladı. Birden oda kesildi. 3 gün 6 günde bir yapmaya başladı. Başta bende taktım ama huzursuz değil katıda yapmıyor yapınca toplu bayağı yapıyor.
Bnm oğlum ilk kakalarını yaptı 10 gün yapmadı sonra 7ye düştü sonra 5 e baZen yapınca 3 gün peşpeşe yapıyor ama genel Aralık 5 6 gün normalmiş, dediğiniz gibi yapınca da tam yapıyo banyo pakliyo ancak

Benim bebeşinde karnı falan yumuşak öyle gaz sorunu yaşar gibi bir sorunu da yok ama beni huzursuz ediyor bu durum artık inşallah düzene girer

Selamlar menenjit aşısını yaptıran varmı ? Yan etkilerini yaşadınız mı? Kaçıncı aya kadar yaptırılması gerekiyor acaba?

Şifa olsun inşallah evet bu aşıların yan etkileride üç dört gün sürüyor onu bende farkettim kaç doz daha yapılması gerekiyor peki
ikiye da üç diye biliyorum hatırlatma dozları.Rota aşısı hiçbir yan etki yapmamıştı ikinci ay aşıları ile oldu.O kadar aşıya rağmen yapmadı.Kasık fıtığı ameliyatı oldu o bile çok basit geçti ama menenjit bizimkinde biraz ağır oldu

ikiye da üç diye biliyorum hatırlatma dozları.Rota aşısı hiçbir yan etki yapmamıştı ikinci ay aşıları ile oldu.O kadar aşıya rağmen yapmadı.Kasık fıtığı ameliyatı oldu o bile çok basit geçti ama menenjit bizimkinde biraz ağır oldu
Bizim doktor 2 farklı asi yazmış. İlk asi 13. Ayda. Sizinki erken olmamış mı. Erken başlayınca daha fazla doz oluyo diyolardi.

X