2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    295
Kızlar ben de doğurdum akşam 😅 kanama ve sancıyla geldim 3 cm açıklık vardı ama anksiyetem tuttu normale cesaret edemedim kanamayı görünce, aslında açıklık kanamasıymış nişan gibi ama işte bi yapamayacağım dedim, bebeğe bir şey olur diye korktum ondan sezaryen oldu. 06.02.24 3000 gr 49 cm 38+2 🙏🥰 Kristialia Kristialia canım ekleyebilirsin 🥰
Merhaba nasıl bır kan geldı acaba benım de ettim 38+4 de bugün acıklık kontrolü oldu 2 cm dedı doktpr ama sımdı iç camasırına az avuç ıcı kadar pembe sulu kan gelmıs kırmızı deıl acık kırmızı sancım yok dıyor nst de de cıkmamıs ama

Bugün aradık getirtdik hemen karşı karşıya eczaneyle alıp hemen yaptırdık sağol canım 🙏🏻 ateş vs yapar mı sonra
Bizde olmadı ya ama aşıdan 1 hafta sınra aşırı kusmamız oldu tabi normalde de baya kusan bir bebekti ekstra daha öok kustu ama aşı 1 hafta sonra etki eder mi bilemedim genel olarak aşıylalgili sorumuz olmadı inşallah seninde sorunsuz olur

Merhaba nasıl bır kan geldı acaba benım de ettim 38+4 de bugün acıklık kontrolü oldu 2 cm dedı doktpr ama sımdı iç camasırına az avuç ıcı kadar pembe sulu kan gelmıs kırmızı deıl acık kırmızı sancım yok dıyor nst de de cıkmamıs ama
Muhtemelen nişan. Suyu da gelir diye düşünüyorum, sancısı da başlar akşama zaten. Ama aklına takıldıysa tekrar kadın doğum acile görünsün mutlaka.

Ben de çok bunaldım aslında ve kendimi abur cubura verdim 🥲 ilk 20günde gebelikte aldığım kilolar gitmişti şimdi geri 3-4 kilo almışım. Ev beni bu konuda çok etkiliyor daha önce de istifa edip tus çalışırken 15 kilo almıştım 🥲 işe başlama konusunda çok arada kalıp sonunda izne karar verdim bakalım. Çok bunalırsam izni keserim diye düşünüyorum hayırlısı artık biraz düzen kurabilirsem evde devam yoksa ben de başlayacağım
Aynen sizde istek ve durumunuza göre bakın ben bi iki kere çocuğu eşime bırakıp 3 saat arkadaşlarımla takıldım çok iyi geldi onu çok özledim o gün sütüm bile arttı

Temizlik ütü yemek için birini mi aldınız valla bana her gün gına geldi her şeyi yapmaya calısmaktan 😣
Temizliğe çocuk olduğundan beri alıyorum
Ütü ve yemek yapan kişi de ise başladığımda çocuğuma bakacak olan kişi çocuğa alışsın diye erken başladım iki gündür ütü ve yemeğe geliyor ama inanılmaz rahatlattı kitap okumaya falan başladım 🤣

Temizliğe çocuk olduğundan beri alıyorum
Ütü ve yemek yapan kişi de ise başladığımda çocuğuma bakacak olan kişi çocuğa alışsın diye erken başladım iki gündür ütü ve yemeğe geliyor ama inanılmaz rahatlattı kitap okumaya falan başladım 🤣
temizliğe aldığınız kişileri nasıl evde yönetiyorsunuz tamamen konudan bağımsız ama.mesela öğlen yemeği sabah kahvaltısı gibi siz mi hazırlıyorsunuz gelen kişilere.Gelen kişi haftada kaç gün geliyor bir de işini kendi mi takip ediyor.Ben çok bahtsızım bu konuda asla bir ayar tutturamadık en sonunda pes ettim artık..Düzenli gelecek ona bile geleceği günü takip etmiyorlar.Ev temiz kişi düzenli gelecek ama yarım günde bitiriyor tam gün büyük temizlik parası alıyor. ya da benim evim hem küçük hem her zaman topludur iki kişi gelmeye kalkıyorlar gibi.Ben gerçekten bir ayar tutturamıyorum bu konuda 😫

Allahımmm uyumıyorrrr uyıdımu uyanıyor suteklı aglıyorrrr ya sabır ne banyoya gırebıldım ne kendimi temızleyebıldım ne yemek ne iş çok berbat durumdayımmmmm oturup ağlayacam yangın var dıye
Ben artık o kadar uykusuzum ki uyuyamıyorum bile uykuya zor geçiyorum ağlayamıyorum da öyle tuhaf bir ruh hali🤣

Allahımmm uyumıyorrrr uyıdımu uyanıyor suteklı aglıyorrrr ya sabır ne banyoya gırebıldım ne kendimi temızleyebıldım ne yemek ne iş çok berbat durumdayımmmmm oturup ağlayacam yangın var dıye
Bizde aynıyız, uyuttuk 8de uyandı 10dk.uyudu galiba..
9da tekrar uyuttu eşim. Koydu geldi yine ağlama..
Gazi da yok yani açta değil.. Yine emziriyorum 🫨😟uyur diye..
Bu uyku sorunu ne olacak bilmiyorum gerçekten ya.. Bebek Dediğin 8.9da uyur yani bu ne böyle

X