Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    146
30. haftadaysanız Temmuzun ilk haftası nasıl doğum oluyor?
Acaba ben mi yanlış hesaplıyorum bende 29+ 2 deyim ama 22Temmuza denk geliyor.
Yoksa daha mı erken olacak ? Yanlış mı hesaplamışım :KK70: Yeni bir doğum tarihi şoku mu yükleniyor :KK70:
30. hafta n.ş.a. temmuzun 2. haftasına denk geliyor, belki sezeryansa ilk hafta olabilir.

Yaaaa bu senin tasarımın mı😍 ama ama çok şirin yaa 🥰
Hazır şablonları sevmedim çok alacalıydı pngde yıldız tutan ayıyı buldum arka planı ayrı bulup ikisini birleştirdim yazıyı ayrı yazdım böyle bişey ortaya çıktı 🥳
Aramızda Türkçe öğretmenleri varsa biliyorum doğrusu Hoş geldin ama benim gözüme Hoşgeldin daha güzel görünüyor linç etmesinler 😂

Hazır şablonları sevmedim çok alacalıydı pngde yıldız tutan ayıyı buldum arka planı ayrı bulup ikisini birleştirdim yazıyı ayrı yazdım böyle bişey ortaya çıktı 🥳
Aramızda Türkçe öğretmenleri varsa biliyorum doğrusu Hoş geldin ama benim gözüme Hoşgeldin daha güzel görünüyor linç etmesinler 😂
Ellerine sağlık canım. O benim de takıntımdır, hoş geldin yazsaydın ya diyecektim ama gerekli açıklama geldi senden 😂 Kalplerimiz birmiş😍

30. haftadaysanız Temmuzun ilk haftası nasıl doğum oluyor?
Acaba ben mi yanlış hesaplıyorum bende 29+ 2 deyim ama 22Temmuza denk geliyor.
Yoksa daha mı erken olacak ? Yanlış mı hesaplamışım :KK70: Yeni bir doğum tarihi şoku mu yükleniyor :KK70:
Ben de 31. Haftama girdim benim de 10 temmuz görünüyo canım😀

Aramızda 1 gün varmış doktor da öyle hesapladı canım ondan dedim senin ultrasonda da mı öyle haftan canım
Evet ben sat bilmiyorum o yüzden ultrason hesabı bu. Sanırım izin icin 32 haftayı doldurmak gerekiyor, senin haftaya çarşamba doluyor hesaba göre.

X