Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Öfff benim mentalimi diğer zorlayan şey kıl tüy işleri 37de gitsem erken mi olur 38i beklesem sancım gelir mi diye düşünüyorum. Belirsizlik çok zorrrrrr 😒

4 katl

nöyyyyyy
Kepce kulak onleyici baslik mi😂
Kiz bebeyi bi göreydin
Ona göre alirdin
Benim cok sey almam lazim gibi
Hemde hersey var gibi😂
herkes cantasini bile hazirladi masallah size
Ben hep son 10 gun hazirlamisim
Bi biay daha bekleyecegim bu gidisle
Ya onun da soyle bir hikayesi var canimcm. Ben bandanadan nefret ediyordum kizimda inatla takmadim. Sonra bizimki nasil yatirirsam yatirayim kendini kaydirip kulagini da katlamaya baslayinca beni aldi bir panik🤣🤣 kosup bir sürü bandana aldim🤣🤣 neyse cok acilmadan topladik kulaklari ama simdi bu ikincide de denk gelmisken bastan tedbirli olayim dedim🤩

Bu arada dogum ucreti 40bin dediler bize kizlar. Haziran temmuz gibi de zam gelecek dediler. Oyle olunca da yaptık ödemeyi bakalim insallah bir aksilik cikmaz

Kızlar benim sürekli afedersiniz büyük tuvaletim var gibi hissediyorum bebeğim döndüğü için mi acaba en sok dik duruyordu dönmemişti ama hareketlerini de yan tarafımda hissediyorum Allah korusun erken doğum belirtisi felan değildir demi hareketleri de kuvvetli maşallah 🥰
Degildir insallah kuzum. Agri sanci kasilma yoksa sorun yok bence. Pozisyonel biseydir bence oraya baski yapiyorsa oyle hissetmen normal

Calisinca oyle kuzum. Yine iyi bile yetisiyorsun bence😍 bak ben evdeyim ama bir cantayi hazirlayip kapatmam 1 haftayi buldu nerdeyse
Ay ben dün evi boşalttım salon komple gitti perdelere varıncaya kadar atılacakları attım
Yatak odasının çekmecelerini döktüm silip yerleştirdim yemek yediğimizde gece saat 11di 😂
Sen niye yapıyorsun dersen kaşındığımdan Hepimiz çok iyi idare ediyoruz bence 💙🥳

Bu arada dogum ucreti 40bin dediler bize kizlar. Haziran temmuz gibi de zam gelecek dediler. Oyle olunca da yaptık ödemeyi bakalim insallah bir aksilik cikmaz
Ben 20 bine şükrediyorum sizin doğum ücretlerini duydukça. Benim doktorum başka hastaneye geçti yolu bize uzak doktor arayışına girdim ve bir ebe arkadaşımızın önerisiyle bu gittiğim hastaneyi ve doktorumu buldum fiyatları da baya makulmüş 🫣

İyi yapmışsın🤓 Şimdi gitsem hayatta ağda boyutuna gelmez bayram sonrası da risk ya ay ne bileyim kafam karışık yetişemezsem diye eve 2 tane tüy dökücü aldım normalde hiç kullanmam 😅😅
O degilde normalde hizli uzamasi gerekmezmi benim cok ilginc yavas uzuyorlar. Dogumdan sonra fışkırarak cikmazlar insallah😂😂

Ay ben dün evi boşalttım salon komple gitti perdelere varıncaya kadar atılacakları attım
Yatak odasının çekmecelerini döktüm silip yerleştirdim yemek yediğimizde gece saat 11di 😂
Sen niye yapıyorsun dersen kaşındığımdan Hepimiz çok iyi idare ediyoruz bence 💙🥳
Yaa yaparken zordur ama bitince verdigi hazza deger bence😍😍

Ben 20 bine şükrediyorum sizin doğum ücretlerini duydukça. Benim doktorum başka hastaneye geçti yolu bize uzak doktor arayışına girdim ve bir ebe arkadaşımızın önerisiyle bu gittiğim hastaneyi ve doktorumu buldum fiyatları da baya makulmüş 🫣
20 bin bence de bedava canim. Ama Allah var gozumde büyütmüşüm sanırım 60 70 falan bekliyordum. 40bin yine iyi geldi

4 katlı ekru renk muslin alip begenen var mi?
Nerden aldiniz ?
Son olarak linki var mi😂
O degilde normalde hizli uzamasi gerekmezmi benim cok ilginc yavas uzuyorlar. Dogumdan sonra fışkırarak cikmazlar insallah😂😂
Valla kesinlikle yavasliyor
Yuce rabbiiiiiiiimmmm veriyor demek bi kolayligini🤣
Sonrasinda malesef eski halini alıyor
Cok sevinmeeee cinim🤓

4 katlı ekru renk muslin alip begenen var mi?
Nerden aldiniz ?
Son olarak linki var mi😂

Valla kesinlikle yavasliyor
Yuce rabbiiiiiiiimmmm veriyor demek bi kolayligini🤣
Sonrasinda malesef eski halini alıyor
Cok sevinmeeee cinim🤓
Ben zeypba dan aldim cok sevdim. Pudra almistim ama ekru rengi de var

Ben zeypba dan aldim cok sevdim. Pudra almistim ama ekru rengi de var
Tesekkur ederim canım tam istedigim
Ölcüde😍
Alayım

X