Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    125
Kızlar bebek hareketi artık daha hissedilir olmaya başladı 23+3 deyim. Eşime ne zaman bak bebek vuruyor diye hissettirmeye çalışsam bizim yaramaz hemen beni yalancı çıkarıyor hiç hareket etmiyor o dakika 😄 Sizde de böyle oluyor mu?
ya aynısını yaşıyorum bana bazen öyle vuruyo ki aklım çıkıyor. babası gel bak nası vuruyor kızın diyorum tık yok anlıyo sanki sıppa ya :KK70:

Hala kasılmam var ilk belime sonra sırtıma vurdu işin kötüsü düzenli geliyor ya iyice morelim bozuldu
Doktora hemen git bence. Geçen gün bende de benzer bir şey oldu. Daha sonra gaz sancisi olduğunu farkettim. Biraz kimyon ise yaradı. Belki böyle bir şeydir ama öncelikle doktora gitmek önemli.

Turnabulut'un durumundan sonra aklıma bir anım geldi. Bir aksam eşimle film izliyoruz, bana dedi ki benim ya apandistim patladı ya da patlamak üzere. Ayyy ben panik tabi, kalk hastaneye gidelim dedim. Dur şu film bitsin de, film bittikten sonra sen bana pijama, iç çamaşıri filan ayarla, ben bu akşam ameliyata alınıcam dedi. Ben dalga geçiyo filan sandım. Sonra film bitti hadi sen çantayı hazırla dedi. Kalktım hazırladım, çıktık evden. Radyolog abi ultrasonla bir baktı eşim yarım saat sonra apandisit ameliyatındaydı. Şok yaşadım resmen.
Turnabulut'un kocası da akşama götürürüm diyor ya o kadar soğukkanlı oluyorlar ki sağlıkçılar, normal insan çatlar valla😅

Senin ameliyatın nasıl geçti? Yazdın mı göremedim, merak ettim seni ve bebişini.
Canımm teşekkür ederim sorduğun için 🌸 Maalesef şantımız takılamadı , bebeğimin mesanesi çok esnedi , 7-8 hafta tekrar işlem yapılamıyor ikimiz de biraz zorlandık çünkü , takip edecekler şimdilik

Kızlar var ya o kadar kötüyüm ki karnım kasılıyor ilk defa bu kadar canım yandı başım çatlıyor midem bulanıyor baygınlık geçirecek gibiyim eşime diyorum oda sağlıkçı bana ilaç iç diyor sadece morel olarakda sıfıra düştüm ya akşam götürüm seni diyor doktora oda serum taktırırım diyor sinirden oturdum ağlıyorum ya tansiyonum normal sanırım ama kalp atışım yüksek biraz Eki Görüntüle 3408408
Allah şifa versin inşallah iysinddir şimdi 🤲

Canımm teşekkür ederim sorduğun için 🌸 Maalesef şantımız takılamadı , bebeğimin mesanesi çok esnedi , 7-8 hafta tekrar işlem yapılamıyor ikimiz de biraz zorlandık çünkü , takip edecekler şimdilik
Anladım, geçmiş olsun. Bir sıkıntı olmadan atlatırsınız inşaallah. Kaç haftalık oldu bebek? 😊

X