Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    146
İyi akşamlar kizlar ..geri sayım başlıyor 🥰yıkama seti için hangsini tercih ettiniz ..bu ikis arasinda akldim
IMG_6155.png
Ben bunu aldim. Sezeryan olacagim. Sezeryandan sonra egilmek ve yerde oturmak cok zor oluyor. Tecrubem boyleydi😬 Insallah guzel bisey almisimdir. Mantik yurutup buna karar vermistim😄

Yaa ciddi misin, aldım artık. Napalım Venedik'te gondolla gezdiğimizi hayal ederiz yıkarken 😄
Olsun dikkatlice kullanırsın
Dayanma sakın 😂😂
Onunda avantaji var hic yer kaplamiyor
Suan pismanim verdigim icin mesela😂
Tekrar alacagim cok az kullanıyorum ben
Sonra oturaklar var ya
Ondan alip kullanirim
Legen mi alsak diyorum esime🤣
He ayrica bende sizdirma vs hic oyle bi sorun olmadì

Olsun dikkatlice kullanırsın
Dayanma sakın 😂😂
Onunda avantaji var hic yer kaplamiyor
Suan pismanim verdigim icin mesela😂
Tekrar alacagim cok az kullanıyorum ben
Sonra oturaklar var ya
Ondan alip kullanirim
Legen mi alsak diyorum esime🤣
He ayrica bende sizdirma vs hic oyle bi sorun olmadì
Ben de yer kaplamasın diye aldım. Ortalıkta plastik seyler görünce göz zevkim bozuluyor. Katlar banyo dolabına koyarım dediydim.

Valla kuzum azmettim bulup gondereyim diye ama bulamadim😔 yalniz onu ararken suwenin sexy pijamalari arasinda kayboldum🤣🤣 su hamilelik modu bitse de az bir donup kendimize baksak🤭🤭
Ay sorma hiç 😅😅 aynada bakıyorum kendime hiç bu kiloları görmemiştim daha önce balon yutmusum gibi duruyor. Hatta bazen giydiklerimi de yakistirmiyorum kendime, değil gecelik vs. Evde eşimin tişörtleri ve altına bol gelen sortlarimla geziyorum çok seksiyim bu ara sorma 😅😅

Bu katlanirdan almistim bende bin pisman oldum
Hoooop en ufak bi hamlede
Butun su heryerde
Digerinden alin
Bi legen bile is gorur aslinda😂
6 ay kullaniyolar en fazla
Valla bana da öneriler senin dediğin gibi geldi o yüzden ucuz yollu bir kuvet aldım bebise. Bazı anneler çok rahat kullandık derken bazilari zorlanmış. Hatta 99 liraya mi ne aldım küveti içine köpüklü bir file ile çözerim diye düşünüyorum 😅

Valla bana da öneriler senin dediğin gibi geldi o yüzden ucuz yollu bir kuvet aldım bebise. Bazı anneler çok rahat kullandık derken bazilari zorlanmış. Hatta 99 liraya mi ne aldım küveti içine köpüklü bir file ile çözerim diye düşünüyorum 😅
Oo en sevdigim 99 liralik bi kuvet umarim bulurum😂
Mis mis yikansinlar bebislerimiz ins

Amin kuzum.Gimsa diye bir yer var Ankara'da. Bambaska bir şey almak için girmiştim ama küveti görünce yapıştım aldığım küvette şu.
Tam istedigim gibi
Bu sabun sampuan koyma yeride olsun alacaksaniz bunlardan kizlar😀
Ayaklida mantiktli ozellikle sezeryan icin ama
Cok az kullanildigindan cok para vermek mantıksız geliyor bana

Tam istedigim gibi
Bu sabun sampuan koyma yeride olsun alacaksaniz bunlardan kizlar😀
Ayaklida mantiktli ozellikle sezeryan icin ama
Cok az kullanildigindan cok para vermek mantıksız geliyor bana
Valla niye o kadar ucuzdu aynı marka onu anlamadım ama 😅😅 dünya kadar fark var arada. Aynı renk aynı marka aynı küvet 😅😅 filesi de olsa süper olacakti ama civilde uyumlu file de varmış onu da oradan alırım artık 🥰

Eğitim aldığım ebe bebeği yıkarken file kullanmayın dedi. Bebek kolunuzda olsunki kendini güvende hissetsin dedi. Görmüşken yazayım dedim ☺️

Evet ben de sık gidiyorum hele bu gecem kötü geçti, kan ter içinde uyandım nefes nefese kalmışım korktum resmen. Bi susamışım ki sanki çölde kalmışım, içtm içtim tabii 2 de oldu bunlar 3:30 da anca uyuyabildim wc ye gidiyorum su içtikçe
Benimde 2 3 gündür devamlı uyanıyorum wcye sonra su içiyorum yatıyorum sabaha kadar 4 5 kere bunu yaşıyorum

Eğitim aldığım ebe bebeği yıkarken file kullanmayın dedi. Bebek kolunuzda olsunki kendini güvende hissetsin dedi. Görmüşken yazayım dedim ☺️
Süper onu da almama gerek kalmadı o zaman 😅😅 biraz büyüyünce suda oynasin diye alacaktım aslında da o yüzden ince değil de küvetin dibine yerleştirmelik köpüklü bir şey alayım diyordum. Eşimle yıkarız zaten büyük ihtimal bebişi 🥰

X