Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    11
Arkadaşlar cevap yazayım size de bilgi olsun. Ben iki gündür testi aynı yerde yaptırdım bugün daha düşük çıktı , doktoruma gittim. Kese göründükten sonra bu rakamın pek bi önemi kalmıyor dedi
Teşekkürler biz daha keseyi göremedik çok yeniymis 4+3 görünüyor programda☺️

Kızlar 5+0da keseyi gören var

Dün verdiğim beta 8400 ken bugün sağlık ocağında kan aldılar 8230 çıktı artacağına neden azaldı bilgisi olan var mı 😿
Bende yaşadım dış gebelik olabilir daha fazla büyümeden bebek hemen hastaneye gidin gerekirse acile gidin akşam birebir aynısını yaşamışız dış gebelikle sonuçlandı lütfen bir an önce gidin

Arkadaşlar merhaba tekrardan doktor keseyi gördü ama bana kese biraz uzamış düşük riski var dedi progestan verdi hem iğne hem fitil şeklinde 5+1 im suan cok tedirgin oldum ilk gebeligim birde daha once yasayan arkadaslar ben tekrar ne zaman gideyim kontrole bu doktoru sevmedim devlete gitmeyecegim bidaha ozele gideyim diyorum sizce
Tekrar ne zaman gitmeliyim ve dusuk riski cok uzdu beni surekli yatiyorum dogrumu yapiyorum bilmiyorum..

Arkadaşlar merhaba tekrardan doktor keseyi gördü ama bana kese biraz uzamış düşük riski var dedi progestan verdi hem iğne hem fitil şeklinde 5+1 im suan cok tedirgin oldum ilk gebeligim birde daha once yasayan arkadaslar ben tekrar ne zaman gideyim kontrole bu doktoru sevmedim devlete gitmeyecegim bidaha ozele gideyim diyorum sizce
Tekrar ne zaman gitmeliyim ve dusuk riski cok uzdu beni surekli yatiyorum dogrumu yapiyorum bilmiyorum..
evet dinlenmen en dogru hareket fakat baska bir drun fikrini almalisin.malesef her drun bilgisi tecrubesi farkli

Kızlar selam bugün sağlık ocağında test verdim yarın çıkacak.Doktor 7 veya 8. haftada kadın doğuma git dedi .Beta takibini sordum 1 hafta sonra tekrar verebilirsin dedi.Son adet tarihime göre bugün 5 haftalık oluyor.Adetime 4 gün kala silik adet 2 gün geçtikten sonra koyulaşmış ikinci çizgiyi gördüm.Siz nasıl bir yol izlediniz ?

Kızlar selam bugün sağlık ocağında test verdim yarın çıkacak.Doktor 7 veya 8. haftada kadın doğuma git dedi .Beta takibini sordum 1 hafta sonra tekrar verebilirsin dedi.Son adet tarihime göre bugün 5 haftalık oluyor.Adetime 4 gün kala silik adet 2 gün geçtikten sonra koyulaşmış ikinci çizgiyi gördüm.Siz nasıl bir yol izlediniz ?
Beta takibi 48 saatte bir ver demişti bana kadın dogumcu devlete gittim bende 4. Gün gecikmede verdim 48 saat sonra bidaha verdim sonuç bekliyorm

Bende 10.000 lerde olunca gitmeyi düşünüyorum canım allahtan birşey olmazsa hafta içi o değeri görürüm o şekilde randevu oluşturacağım. şimdi gitsem keseyi görecek kalp sesini duyamıcak sonra alsana bir stres daha iyisimi değer artsın ki tek seferde hepsini göreyim içim rahat ayrılayım ordan🙏

hayırlı olsun canım, nezamn yaptın testi adetten önce mi sonra mı? ve ne gibi belirtilerin oldu
Teşekkür ederim. 🙏♥️ Tabi henüz kesinleşmedi. 5 gün önce kan testi negatif idi. Bugün 2 gün kala kaset testte silik çizgi oluştu. Bundan öncekilerde hep bembeyazdı. Yarın sağlık ocağına gidip kan testi yaptırmayı planlıyorum. Belirtilere gelecek olursam gerçekten her kadında farklı oluyor sanırım. Ben enfeksiyon geçirdiğimi düşündüm ya da gerçekten bağışıklığım düştüğü için geçirdim. Soğuk algınlığı gibi belirtiler başladı bata 1 hafta kala. Kas ağrısı, hafif ama geçmeyen baş ağrısı, mide bulantısı ama bariz değil hastalık halinde olan gibi, ateşim varmış gibi hisler (ama eşim hiç ateşimin olmadığını söyledi hep), gece üstümden yorganı atma isteği oldu son bir kaç gündür, bir de kokulara karşı zaten hassas biriyim ama güzel olmayan kokular bu hafta olduğundan fazla rahatsız etti. Bir de en önemlisi bugün aşırı çarpıntım oldu durduk yere kaygı atağı geçiriyor gibiydim. Normalde çok kahve içince olur bana, bugün sadece bir kahve ile oldu. Diğerlerini hep hasta olmama yormuştum, ama bu ölçüsüz çarpıntı en şaşırdığım şey oldu. Onun harici her şey normaldi. Ne kasık sancısı, ne kramp, ne lekelenme, ne akıntıda ya da meme ucunda değişiklik. Bunları yaşamadım. Ama buradan okuduğum kadarıyla herkesin belirtisi farklı olabiliyor diye anlıyorum. Umarım dileyen herkes için en hayırlı zaman neyse o zaman dilekleri olur🙏 bakalım benimki net var mı yok mu önümüzdeki günlerde netleşecek.

Bende 10.000 lerde olunca gitmeyi düşünüyorum canım allahtan birşey olmazsa hafta içi o değeri görürüm o şekilde randevu oluşturacağım. şimdi gitsem keseyi görecek kalp sesini duyamıcak sonra alsana bir stres daha iyisimi değer artsın ki tek seferde hepsini göreyim içim rahat ayrılayım ordan🙏
Evet malesef o süreç stresli oluyor inşallah güzel geçer tüm süreç 🙏🏻🙏🏻 sen kaçıncı haftandasın🌺

Evet canım en doğrusunu yapıyorsun , eğilme , uzanma , merdiven çıkma , 1 kg üstü kaldırma , çok ayakta durma bol bol yat dinlen ve Protestanı kullan mutlaka. Ve farklı doktora görünme konusunda da çok iyi düşünmüşsün. Özel de iyi bir doktora git iyice incelesinler devlette üstün körü bakıyorlar bence
Sanırım benim de topiğim burası olacak. :) Az önce ilk silik çizgiyi gördüm.
Hoş geldin canım , hayırlı olsun 😍

X