Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    9
Birçoğumuzun sanırım ilk anneler günü olacak. Kutlu olsun olanların, olmaya planlayanların, herkesin. :KK200: :anneadayı: Ben henüz kan testine gidemedim. Üç gündür kaset testle takip ediyorum. Çizgi hep aynı yoğunlukta gibi geliyor. Artık koyu olur diye düşünüyordum. Bu arada bebetime testim. Normal mi sizce?

Birçoğumuzun sanırım ilk anneler günü olacak. Kutlu olsun olanların, olmaya planlayanların, herkesin. :KK200: :anneadayı: Ben henüz kan testine gidemedim. Üç gündür kaset testle takip ediyorum. Çizgi hep aynı yoğunlukta gibi geliyor. Artık koyu olur diye düşünüyordum. Bu arada bebetime testim. Normal mi sizce?
Bende onla yapmıştım evet ama benimki erken gebelik olandı yanlış almıştım yarın kan verirseniz daha sağlıklı olur sonuç hayırlı olsun şimdiden 🤲

kızlar merakımı mazur görün, ne tür gebelik belirtileriniz var şu an evet gebeliğimizi öğrendik ama belirtileri devam eden var mı? kasikta ara ara sızı vs bel ağrısı ara ara hafif
Bende ilk öğrendiğim sıra daha çok vardı ama şimdi akşamları oluyor genelde hafif karın ağrısı gibi

kızlar merakımı mazur görün, ne tür gebelik belirtileriniz var şu an evet gebeliğimizi öğrendik ama belirtileri devam eden var mı? kasikta ara ara sızı vs bel ağrısı ara ara hafif
Benim sol kasığımda ara ara kasılmalar oluyor bazen de adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor çok nadir bel ağrım da var

Kızlar slm 5. Haftada kese görülmediği için dış gebelik mi acaba diye korku yaşıyorum. 5. Haftadan geç gören. Var mı keseyi

Benimde aynı bide gögüslerim çok şişti yüz üstü uyuyunca bile ağrıyo

X