Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    9
İmom u trendyoldan baktım bulamadım omegası var da folik asitine başlayayım eczanede vardır sanırım. 🩷 teşekkür ederim
Hamilelik sürecinde kullanılan doktorların da bahsettiği folik asitlerin hiç biri sadece folik asit değil. İmom omega dediği hamilelik sürecinde kullanılıyor içinde folik asit var bi bakın isterseniz ☺️ eczaneye giderseniz onlarda sizi bu konuda bilgilendirir tabii ki. 🌸

Çok çoook teşekkür ederim. Rastgele dediği için al kullan dedi bilemedim ben de
Rastgele demesenin sebebi aslında hepsinin içeriği aynı. Ben daha önce doktorumun önerisiyle folafect fertil kullanmıştım bu sefer ki doktorum imom önerdi. İkisinden de memnunum açıkçası ama sanki imom daha iyi gibi hissediyorum, tabi psikolojik de olabilir bu his 😂😅

Ben yeni hastaneden geldim cuma günü karından gözükmemişti bugünn 4+4 de karından kese gözüktü çok şükür 🙏🏻 Birde 6 tüp kan verdim vitamin vs gerekli tahliller yapılacakmış artık
Aaaa süper haber 🤩 çok güzel bir his değil miiii 🥹🥹🥹 kalp atışı için bir şey dedimi doktorun ?

Aaaa süper haber 🤩 çok güzel bir his değil miiii 🥹🥹🥹 kalp atışı için bir şey dedimi doktorun ?
Minicik bi nokta ama görünce içim rahatladı hamile olduğumu gördükten sonra hissetmeye başladım sanki çok güzel🌸 Ben normalde özele gidiyorum cumartesiydi randevum ama bugün bi umut görürsem diye ilçe hastanesine gittim o da kalp atışı için bir iki hafta var dedi 6 7 arası duyuluyormuş genelde

Merhaba gruba nasıl katılıyoruz? şükür Ocak ayı anneleri nasip oldu 🥰
Hoş geldin canım aramıza 🌸 aşağıdaki bilgileri verirsen seni tabloya ekleyebilirim ☺️

Sat:
Kese görünme tarihi:
Kalp atışı duyulma tarihi:
Varsa cinsiyet tahmininiz:
Beklenen doğum tarihi:
Yaşadığınız şehir :

Hoş geldin canım aramıza 🌸 aşağıdaki bilgileri verirsen seni tabloya ekleyebilirim ☺️

Sat:
Kese görünme tarihi:
Varsa cinsiyet tahmininiz:
Beklenen doğum tarihi:
Yaşadığınız şehir :
Hoşbuldum canım 😊
Yaş 25
2.çocuğum
Sat: 12.04
Kese için çarşamba günü çağırdı doktorum
Beklenen doğum tarihi 17 Ocak 🥰
Yaşadığım yer Van 😊

Kızlar benim kese görmek için randevum 20 Mayıs da doktorum artık kan vermene gerek yok demişti ama dayanamadım gene de sağlık ocağında kan verdim bugün. Yarın çıkacakmış galiba. Daha ultrason da bir şey görmediğim için inanamıyorum bazen hamile olduğuma 😂 en son perşembe günü kan vermiştim ve beta hcg 782 çıkmıştı. Bakalım bugün ne çıkacak , inşallah güzelce artmıştır 🙏🏻🙏🏻☺️

Tamamdır ekledim seni tecrübeli anne 🌸 benim doktorum çok geç çağırdı ya kese için beklemek çok zor 😅
Teşekkür ederim 🥰 evet her ne kadar ikinci gebeliğim olsa da en az ilki kadar heyecanlı benimde iki gün sonra kese için randevum var umarım kalp atışını da en kısa zamanda duymak nasip olur 🥰🌸

Kızlar benim kese görmek için randevum 20 Mayıs da doktorum artık kan vermene gerek yok demişti ama dayanamadım gene de sağlık ocağında kan verdim bugün. Yarın çıkacakmış galiba. Daha ultrason da bir şey görmediğim için inanamıyorum bazen hamile olduğuma 😂 en son perşembe günü kan vermiştim ve beta hcg 782 çıkmıştı. Bakalım bugün ne çıkacak , inşallah güzelce artmıştır 🙏🏻🙏🏻☺️
4 günde baya artmıştır canım🌸 en son 2500 den sonra tekrar kana baktırma demişti doktorım☺️3500 lerde karından gözüküyor bu hafta bi kaç güne gözükür bnce kese☺️ 20 sine daha çok var sabredemezsen öncesinde normal bi yerdende baktırabilirsin ben öyle yaptım bugun☺️

Benim de betam 1835 çıkmıştı 24 mayısta git dediler dayanamadım 20 sine çektim randevumu inşallah hem keseyi görürüz hem kalp atışını duyarız🌺Tahmini doğum tarihini nasıl hesaplıyorsunuz ben netten baktım ancak farklı çıktı .Son adet tarihim 4 nisan döngüm 30 gün.Döngüyü girdiğimde farklı mı hesaplıyor acaba🤔

4 günde baya artmıştır canım🌸 en son 2500 den sonra tekrar kana baktırma demişti doktorım☺️3500 lerde karından gözüküyor bu hafta bi kaç güne gözükür bnce kese☺️ 20 sine daha çok var sabredemezsen öncesinde normal bi yerdende baktırabilirsin ben öyle yaptım bugun☺️
Kan tahlili sonucum bi çıksın belki dediğin gibi bi devlet hastanesi giderim önden görebilmek için 😂
Benim de betam 1835 çıkmıştı 24 mayısta git dediler dayanamadım 20 sine çektim randevumu inşallah hem keseyi görürüz hem kalp atışını duyarız🌺Tahmini doğum tarihini nasıl hesaplıyorsunuz ben netten baktım ancak farklı çıktı .Son adet tarihim 4 nisan döngüm 30 gün.Döngüyü girdiğimde farklı mı hesaplıyor acaba🤔
Senin beta ne zaman 1835 çıktı canım ? Bence 20 sin de kesin görürsün keseyi ama kalp atışını bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ Banu çiftçinin sayfasından hesaplıyorum ben doğru oluyor genelde. Linkini koyuyorum aşağıya

Kan tahlili sonucum bi çıksın belki dediğin gibi bi devlet hastanesi giderim önden görebilmek için 😂

Senin beta ne zaman 1835 çıktı canım ? Bence 20 sin de kesin görürsün keseyi ama kalp atışını bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ Banu çiftçinin sayfasından hesaplıyorum ben doğru oluyor genelde. Linkini koyuyorum aşağıya

Geçen hafta ayın 9 unda kan vermiştim o günün değeri.Teşekkür ederim hemen bakayım🌺

Bilgilerimi ekliyorum beni de tabloya ekler misinn
İnşallah keseyi görünce de güncellerim

Kaçıncı çocuk:1
Sat:04.04
Kese görünme tarihi:
Varsa cinsiyet tahmininiz: kız
Beklenen doğum tarihi:9 ocak 2025
Yaşadığınız şehir : İstanbul

X