Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    11
İnşallah tatiliniz güzel geçer. Ben tatili iptal etmek zorunda kaldım hiç istemeden. Hamileliği sıkıntısız geçen, hamileyken kaç ülke değiştiren insanlar var. Maalesef benimki öyle olmadı.
Dün mide bulantısından çok istesem de akşam yemeği yiyemedim.
Umarım benimde hafif bulantıyla kalır bakalım🥰

Hafif mi ağır mı 🙈 Yedikten sonra geçti mi bulantın😅
Domates biber salatalık yedim hafif zeytin yaplı ve azcık tulum peynir avokado ve bi dilim ekmek yedim baaya azaldı doktor az az sık sık yemek yiyin demişti
Şimdi acıkıyorum çubuk kraker yicem hemen et vs yediğimi düşünemiyoruö ama baya iştahım kapandı

Domates biber salatalık yedim hafif zeytin yaplı ve azcık tulum peynir avokado ve bi dilim ekmek yedim baaya azaldı doktor az az sık sık yemek yiyin demişti
Şimdi acıkıyorum çubuk kraker yicem hemen et vs yediğimi düşünemiyoruö ama baya iştahım kapandı
Eveet ben de az ve sık yiyin diyenleri duydum.Siz yine sağlıklı şeyler yemişsiniz🌺

Kusura bakmayın,arkadaşlar ben şimdi üye oldum.ve nasıl yorum yazilir,nereden yazılır inanın bilmiyorum.bende Ocak 15 te anne olacağim allahizin veririse.4 +5 günlük ancak kese falan görünmedi.ınsallah bir sıkıntı çıkmaz.hepinize tebrik ederim Benim de Ilk Bebegim olacak bakalim
Hoş geldin canım aramıza 🌸 aşağıda ki bilgileri verirsen seni de ekleyeyim tablomuza ☺️ bu benim mesajıma yanıtla diyerek bu soruları cevaplaman lazım
son adet tarihi:
Kese gördüğünde kaç haftalıktı:
Kalp atışı duyduğunda kaç haftalıktı:
Tahmini doğum tarihi :
Varsa cinsiyet tahmini:
Yaşadığın şehir:

Son adet tarıhım 15 nisan ocak annesi gözüküyorum tabı geç döllenme büyük ıhtımal daha kese vs görünmesi ıcın doktora gıtmedım 😍😍 cinnabon cinnabon
Canım hoş geldin , sağlıkla gelsin bebişin 🌸 aşağıdaki bilgileri verirsen ekleyeyim tablomuza ☺️
SAT :
Kese (hafta olarak) :
Tahmini Cinsiyet:
Tahmini Doğum :
Kızlar nasılsınız ? Ben gün içinde giremedim arkadaşımın kızının 1 yaş doğum günü vardı (darısı bizlere inşallah 🙏🏻 ) arabayla sadece 5 dk. Yol gittim ve orada da sürekli oturdum hiç bir şey yapmadım ama sol kasığım baya ağrıyor şuan 😔 yarın doktora gideceğiz kese görmek için randevumuz var , umarım her şey yolundadır 🌸🙏🏻🙏🏻

Kızlar nasılsınız ? Ben gün içinde giremedim arkadaşımın kızının 1 yaş doğum günü vardı (darısı bizlere inşallah 🙏🏻 ) arabayla sadece 5 dk. Yol gittim ve orada da sürekli oturdum hiç bir şey yapmadım ama sol kasığım baya ağrıyor şuan 😔 yarın doktora gideceğiz kese görmek için randevumuz var , umarım her şey yolundadır 🌸🙏🏻🙏🏻
Ayaklarını uzat dinlen canım benimde karnım kasigim hafif hafif ağrı oluyordu şuan pek yok

Canım hoş geldin , sağlıkla gelsin bebişin 🌸 aşağıdaki bilgileri verirsen ekleyeyim tablomuza ☺️
SAT :
Kese (hafta olarak) :
Tahmini Cinsiyet:
Tahmini Doğum :
Kacıncı çocuk 2
Sat 15.04.2024
Kese 5+1 gozukıyor daha doktora gitmedim
Tahmini cınsıyet yok 😀
Doğum 22.01.2025
Sehır yozgat

X