Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    9
Ayy maşallah canımm inşallah sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize 🥰 ben de mide bulantısı yok şu an ama Progestan diye bi ilaç verdi doktorum sabah akşam içiyorum onu içince çok fena baş dönmesi yapıyo o zaman da mide bulantım oluyo 🤢
Progestanı bir çok doktor vajinal fitil olarak kullandırır , kullanımını bi tekrar sorun bence ☺️

Bana sabah akşam iç dedi görümcem de kullanmıştı o da ağızdan alıyodu iki türlü de kullanılıyormuş sanırım 🙄 yarın gidicem kontrole ilacı da sorarım yine ☺️ inşallah kese falan oluşmuştur ya çok korkuyorum bi aksilik olcak diye

Bana sabah akşam iç dedi görümcem de kullanmıştı o da ağızdan alıyodu iki türlü de kullanılıyormuş sanırım 🙄 yarın gidicem kontrole ilacı da sorarım yine ☺️ inşallah kese falan oluşmuştur ya çok korkuyorum bi aksilik olcak diye
Aynen bi sor yan etki gördüğünü de söyle vajinal kullanmanı söyler belki ☺️

Kızlar ben dün erken gebelik testi yapmıştım ve çok silik 2. Çizgiyi görmüştüm. Şimdi kaset test yaptım ve bunda da çıktı ikinci çizgi 🤩🤩🤩
IMG_6954.jpeg

Amiiin kuzum amiin napıcaksın şimdi peki 11 Mayıs’ı mı bekliceksin yine ☺️
Evde çokça kaset testim var her gün test yapıp koyulaşmayı takip edeceğim , 9 Mayıs ve 11 Mayıs da kan vereceğim orada da artışa bakarız ☺️ test gününden 10 gün sonra falan kese görmeye çağırmışlardı daha önce gene öyle olur muhtemelen 🌸

Evde çokça kaset testim var her gün test yapıp koyulaşmayı takip edeceğim , 9 Mayıs ve 11 Mayıs da kan vereceğim orada da artışa bakarız ☺️ test gününden 10 gün sonra falan kese görmeye çağırmışlardı daha önce gene öyle olur muhtemelen 🌸
İnşallah Rabbim çabalarını görüp nasip etmiştir kuzum bu sefer sıkıca tutunur bebeklerimiz bırakmaz bizi Allah hepimizin yardımcısı olsun buraya da yaz sonucu mutlaka merak ederim ben 🥰🥰🥰🥰

Kızlar 4+5'teyim ben de, kendimi o kadar şiş hissediyorum ki~ Sizde de benzer bi durum var mı ben mi yemek işini abartıyorum 🤣 Sürekli gaz problemi yaşıyorum. Bir de karnımda ağrı var hep ama gaz mı değil mi bilmiyorum da. Ufak ufak yokluyor hep. Sizde durumlar nasıl?

kızlar benide ekleyebilirsiniz inşallah bende ocak ayı annesiyim 😍🫶🎉

Merhaba.. bugün adetim iki gün gecikince gebelik testi yaptım. Sürpriz bir şekilde gebe olduğumu öğrendim.. korku ve kaygı içerisindeyim uyku bile tutmuyor 🙈🙈 tahmini doğum 10 Ocak gösteriyor…

Ben tüp bebek transferi oldum sonuç bekliyorum ama erken test yapmıştım çift çizgi çıktı 🤩 tabi kesin sonuç 11 Mayıs da belli olacak 🌸😂

Kızlar ben dün erken gebelik testi yapmıştım ve çok silik 2. Çizgiyi görmüştüm. Şimdi kaset test yaptım ve bunda da çıktı ikinci çizgi 🤩🤩🤩
Eki Görüntüle 3423133
Hepinize hayırlı olsun 🥰 sağlıkla gelsin kuzular ❤️🙏

X